teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 20km w dniu 07.02.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 297 TOMASZ OWCZAREK 1985 BEŁCHATÓW
60  
60  
60  
100  
280
2 116 MICHAŁ STAWSKI 1985 ŁÓDŹ
80  
50  
100  
28  
258
3 355 MAURYCY OLEKSIEWICZ 1982 ŁÓDŹ
 
80  
80  
60  
220
4 245 TOBIASZ OLSZAK 1996 RAWA MAZOWIECKA
50  
45  
50  
50  
195
5 177 PIOTR ROSIAK 1976 ŁÓDŹ
40  
40  
36  
36  
152
6 165 ROBERT JASION 1991 ŁÓDŹ
36  
22  
40  
45  
143
7 305 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
32  
30  
32  
32  
126
8 23 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
28  
32  
28  
14  
102
9 192 ARKADIUSZ DUDEK 1972 WŁODZIMIERZÓW
10  
36  
14  
40  
100
10 292 DAMIAN LEMAŃSKI 1990 RĄBIEŃ
16  
28  
26  
20  
90
11 334 BARTOSZ STROJKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
20  
24  
16  
24  
84
12 71 MACIEJ KONWERSKI 1986 ŁÓDŹ
9  
20  
24  
26  
79
13 206 ROBERT SOBCZAK 1982 ŁÓDŹ
26  
18  
 
16  
60
14 238 MICHAŁ ADAMKIEWICZ 1985 GŁOWNO
15  
16  
 
22  
53
15 111 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
24  
26  
 
1  
51
16 307 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI 1977 ŁÓDŹ
5  
16  
20  
9  
50
17 95 MARIUSZ SZMERKA 1973 ŁÓDŹ
14  
8  
13  
12  
47
18 205 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
6  
6  
18  
15  
45
19 30 JAKUB KIMMER 1988 ZELÓW
18  
14  
9  
1  
42
20 196 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
1  
13  
22  
6  
42
21 12 ARTUR SŁOWIŃSKI 1980 ŁÓDŹ
8  
7  
10  
13  
38
22 103 KRZYSZTOF HARĘŻLAK 1976 ŁÓDŹ
1  
11  
11  
11  
34
23 57 ROBERT WÓJCIK 1973 ZGIERZ
12  
12  
4  
3  
31
24 343 SEBASTIAN GRABOWSKI 1976 ŁÓDŹ
1  
10  
15  
5  
31
25 66 ADAM BOROWICKI 1981 ŁÓDŹ
3  
5  
1  
8  
17
26 186 MAREK BARTOSIK 1976 LODZ
1  
1  
12  
2  
16
27 132 DOMINIK LISIECKI 1974 ŁÓDŹ
1  
4  
2  
7  
14
28 83 WOJCIECH SIENKIEWICZ 1973 ŁÓDŹ
1  
9  
3  
 
13
29 367 ADAM DĄBROWIECKI 1996 ŁÓDŹ
 
1  
1  
10  
12
30 158 JAKUB STRZELECKI CIRRUS 1964 ŁÓDŹ
1  
1  
6  
1  
9
31 75 PIOTR WALCZAK 1994 ŁÓDŹ
7  
1  
 
1  
9
32 142 KRYSTIAN BOHDANOWICZ 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
5  
1  
8
33 298 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
1  
2  
1  
4  
8
34 315 JAREK SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
4  
1  
1  
 
6
35 175 PRZEMYSŁAW UDUT 1980 ŁÓDŹ
1  
3  
1  
1  
6
36 263 ADAM BADOWSKI 1987 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
37 354 ADAM NOWAKOWSKI 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
38 204 ADAM OCHMAŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
39 174 ALEKSANDRA GÓRECKA 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
40 286 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
41 56 ANETA OKUŃSKAWEJDMAN 1976 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
1  
4
42 134 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
1  
4
43 53 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
4
44 301 DANIEL CZAPNIK 1997 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
1  
4
45 242 DANIEL MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
2  
1  
 
1  
4
46 144 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
47 312 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
48 87 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
49 55 DARIUSZ WEJDMAN 1973 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
1  
4
50 232 DORIAN GRZYB 1989 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
1  
4

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »