teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 20km w dniu 07.02.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
101 211 ADAM ŚWIĄTCZAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
102 328 AGNIESZKA KRUK-KAMIŃSKA 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
103 267 AGNIESZKA MARIOLA CHYLIŃSKA 1987 ŁÓDŹ
1  
1  
0  
1  
3
104 289 AGNIESZKA WASILEWSKA 1981 SZCZERCÓW
1  
1  
1  
 
3
105 260 ALEKSANDRA KARAŚ 1962 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
106 67 ANDRZEJ KRUSZYŃSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
3
107 123 ANDRZEJ MUSZYŃSKI 1962 ZGIERZ
1  
1  
1  
 
3
108 98 ANDRZEJ SPRUCH 1958 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
109 61 ANNA BŁAŻAŁEK 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
110 160 ANNA EDYK 1964 TOMASZÓW MAZOWIECKI
1  
1  
1  
 
3
111 20 ANNA KALINOWSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
112 216 ANNA PASIŃSKA 1975 PABIANICE
1  
1  
1  
 
3
113 15 ANNA WOJCIECH 1985 PYRZYCE
1  
1  
1  
 
3
114 215 ARKADIUSZ KWIATKOWSKI 1974 ROKIETNICA
1  
1  
1  
 
3
115 405 ARKADIUSZ MACHURA 1976 WOLA JEDLIŃSKA
 
1  
1  
1  
3
116 236 ARKADIUSZ SKONECZNY 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
117 392 ARKADIUSZ WYSOCKI 1980 RĄBIEŃ
 
1  
1  
1  
3
118 327 ARTUR WOJCIECH STRUMIŁŁO 1963 SYSKI
1  
1  
1  
 
3
119 52 BEATA DEMBIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
120 13 BOGUSŁAWA KASPRZAK 1967 WROCŁAW
1  
1  
1  
 
3
121 338 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
122 373 DARIUSZ STAWSKI 1957 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
3
123 58 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
1  
1  
1  
 
3
124 187 GERARD KMIEĆ 1987 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
125 157 IGOR MAZUR 1980 ŁÓDZ
1  
1  
1  
 
3
126 319 IWONA ROŻMATA 1973
1  
1  
1  
 
3
127 203 IZABELLA WÓJCIK-URBAŃSKA 1974 ŁOWICZ
1  
1  
1  
 
3
128 1 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
3
129 248 JACEK KURMAN 1969 ŁOWICZ
1  
1  
1  
 
3
130 246 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
1  
1  
1  
 
3
131 253 JANUSZ GÓRAL 1961 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
132 217 JAROSŁAW RESZELEWSKI 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
133 419 JAROSŁAW SOBIECH 1974 ŁÓDZ
 
1  
1  
1  
3
134 420 JOANNA BUDZIŃSKA 1979 ŁÓDZ
 
1  
1  
1  
3
135 11 JUSTYNA PASTWIŃSKA 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
136 172 JUSTYNA TRONCZYŃSKA 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
137 388 KAMIL NAWROCKI 1989 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
3
138 126 KATARZYNA DĄBROWSKA 1984 ZGIERZ
1  
 
1  
1  
3
139 322 KONRAD JASTRZĄBEK 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
140 199 KRYSTYNA TLAŁKA 1959 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
 
3
141 69 LESZEK FORYŚ 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
142 283 LESZEK TLAŁKA 1959 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
 
3
143 285 MACIEJ ADAMIAK 1968 KOLONIA BRUŻYCA
1  
1  
1  
 
3
144 336 MACIEJ KOKOTEK 1977 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
3
145 416 MACIEJ MATYSIK 1985 TARNÓW OPOLSKI
 
1  
1  
1  
3
146 141 MACIEJ PRZEGALIŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
147 241 MARCIN LEWICKI 1976 WODKA
1  
1  
1  
 
3
148 296 MARCIN WRÓBLEWSKI 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
149 50 MAREK ANTCZAK 1954 KOŚCIELEC
1  
1  
1  
 
3
150 178 MAREK GRANECKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »