teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 20km w dniu 07.02.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
51 120 EWELINA TRAWCZYŃSKA 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
52 306 GRZEGORZ BORKOWSKI 1955 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
53 176 IRENEUSZ RACZYŃSKI 1959 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
4
54 337 JACEK DZIOMDZIORA 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
55 104 JACEK KRONE 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
56 49 JANUSZ REDZYNIA 1953 ŁÓDZ
1  
1  
1  
1  
4
57 89 JAROSŁAW KRUK 1970 LODZ
1  
1  
1  
1  
4
58 99 KAMILA KWIECIEŃ - LIPIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
59 251 KAROL POPŁAWSKI 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
60 189 KONRAD CIĘŻKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
61 82 KONRAD KABAŁA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
62 185 MAJA STĘPIEŃ 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
63 48 MARCIN ADAMIAK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
64 173 MARCIN GÓRECKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
65 275 MARCIN KUCHARSKI 1974 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
4
66 148 MARCIN SZCZEPAŃSKI 1973 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
67 100 MARCIN SZUBIELSKI 1993 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
68 320 MAREK CYNIAK 1970 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
69 193 MARIAN BŁASZCZYK 1955 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
1  
4
70 78 MARIUSZ UBYCH 1988 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
71 118 MARTA BUKOWSKA 1992 TOMASZÓW MAZOWIECKI
1  
1  
1  
1  
4
72 162 MARTA SIERADZKA 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
73 179 MARTYNA BALCERZAK 1994 ZDUŃSKA WOLA
1  
1  
1  
1  
4
74 318 MICHAŁ JANUS 1984 DĄBROWA GÓRNICZA
1  
1  
1  
1  
4
75 125 MICHAŁ WALASIK 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
76 218 MICHAŁ ZALEWSKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
77 92 MICHAŁ ŁOŚ 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
78 249 MONIKA WINNICKA 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
79 147 PAULINA CYNIAK 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
80 129 PAWEŁ KRYCH 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
81 243 PIOTR KAMIŃSKI 1985 INOWROCŁAW
1  
1  
1  
1  
4
82 101 PIOTR KARASIŃSKI 1967 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
83 269 PIOTR KMIN 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
84 135 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
85 62 PRZEMEK GRZEJDZIAK 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
86 234 RADOSŁAW JANIAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
87 282 RAFAŁ KASZUBSKI 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
88 228 RAFAŁ PRZYBYLSKI 1981 KUTNO
1  
1  
1  
1  
4
89 212 ROBERT PODLASIAK 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
90 109 SEBASTIAN NOWICKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
91 113 STANISŁAW KORCZYŃSKI 1953 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
92 225 SŁAWOMIR JANISZEWSKI 1975 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
1  
4
93 127 TOMASZ GAWEŁ 1978 KRZYWIEC
1  
1  
1  
1  
4
94 247 TOMASZ WILGOCKI 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
95 295 ZBIGNIEW KAMIŃSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
96 140 ZYGFRYD GLANC 1970 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
97 168 ŁUKASZ JANOWSKI 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
98 332 ŁUKASZ SOCHA 1982 APOLONIA
1  
1  
1  
1  
4
99 114 ADAM KUCHARSKI 1973 ZGIERZ
1  
1  
1  
 
3
100 254 ADAM NIEDZWIECKI 1958 ŁÓDZ
1  
1  
1  
 
3

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »