teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 20km w dniu 07.02.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
201 398 ŁUKASZ KRAWCZYK 1982 BYSZEWY
 
1  
1  
1  
3
202 268 PIOTR KLATKA 1977 ŁÓDŹ
1  
0  
1  
 
2
203 106 TOMASZ SMARZEK 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
0  
 
2
204 16 ŁUKASZ MARUSIA 1986 CZAJKÓW
1  
1  
0  
 
2
poza klasyfikacją
205 163 WOJCIECH SOWIK 1996 RAWA MAZOWIECKA
100  
100  
 
 
200
206 340 TOMASZ KUNIKOWSKI 1988 ŁOWICZ
45  
 
 
80  
125
207 288 PIOTR WASILEWSKI 1981 SZCZERCÓW
30  
 
30  
 
60
208 484 PIOTR JÓZWIAK 1980 ŁÓDŹ
 
 
45  
 
45
209 149 PIOTR CZŁONKOWSKI 1983 SZCZEKOCINY
22  
 
 
18  
40
210 515 PAWEŁ BUŁECZKA 1984 ZDUŃSKA WOLA
 
 
 
30  
30
211 124 ARKADIUSZ KASZUBA 1978 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
14  
 
 
 
14
212 145 MACIEJ FRANKOWSKI 1978 ŁÓDŹ
11  
1  
 
 
12
213 486 MARCIN JÓŹWIAK 1974 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
 
 
8  
1  
9
214 360 DAWID STASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
 
 
7  
 
7
215 28 ADAM FIGWER 1974 ŁÓDŹ
1  
 
 
1  
2
216 326 ADAM FISZLAK 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
2
217 59 AGNIESZKA JASTRZĄBEK 1984 ŁÓDŹ
1  
 
1  
 
2
218 229 AGNIESZKA KOŹBA 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
2
219 460 ALEKSANDER KORZENIOWSKI 1972 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
2
220 80 ALEKSANDRA KRUK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
2
221 18 ALEXANDRA DOBRAS 1987 RYBNIK
1  
 
1  
 
2
222 377 ALICJA ŚWIEŻAWSKA 1980 KUTNO
 
1  
1  
 
2
223 156 ANDRZEJ MICHALCZEWSKI 1970 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
2
224 220 ASIA ROCZEK 1975 ŁÓDŹ
FITNESS
1  
1  
 
 
2
225 139 BARBARA DANKIEWICZ 1971 ŁOWICZ
 
1  
1  
 
2
226 421 BARTŁOMIEJ DRACH 1986 BEŁCHATÓW
 
1  
1  
 
2
227 262 BEATA DĘBICKA 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
2
228 19 BEATA OKRĘGLICKA 1974 TYCHY
1  
1  
 
 
2
229 235 BRADLEY DE JAGER 1984 LODZ
1  
1  
 
 
2
230 414 CEZARY KOPCZYŃSKI 1962 ŁÓDZ
 
1  
1  
 
2
231 351 DANIEL ŻABCZYŃSKI 1977 RUMIA
1  
 
 
1  
2
232 374 EWA HAJZER 1986 ŁÓDŹ
 
1  
1  
 
2
233 166 EWA MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
2
234 214 EWA PATROWICZ 1975 ŁÓDŹ
1  
 
1  
 
2
235 466 GABRIEL WASILEWSKI 1978 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
2
236 435 JACEK KRÓL 1973 ŁÓDZ
 
 
1  
1  
2
237 476 JACEK RATAJCZAK 1980 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
2
238 331 JACEK ULOWSKI 1968 ŁÓDŹ
2  
 
 
 
2
239 14 JACEK WOSIEK 1975 WROCŁAW
1  
 
1  
 
2
240 386 JAKUB BALICKI 1973 ŁÓDŹ
 
1  
1  
 
2
241 490 JAKUB MIELCZAREK 1980 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
2
242 324 JANEK WLAZŁO 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
2
243 159 JANINA MICHALAK 1965 GIECZNO
1  
1  
 
 
2
244 300 JAROSŁAW JANISZEWSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
2
245 17 JAROSŁAW KORKUŚ 1986 WROCLAW
1  
 
1  
 
2
246 270 JOANNA SZMAGAJ-PIOTROWSKA 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
2
247 21 JULITA SZOBERT 1979 SOSNOWIEC
1  
1  
 
 
2
248 329 KAMIL LESIAK 1986 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
2
249 468 KAMILA JEZIORSKA 1981 KUTNO
 
 
1  
1  
2
250 164 KAROL RZEŹNICKI 1966 ŁÓDŹ
1  
 
1  
 
2

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »