teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 20km w dniu 07.02.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
poza klasyfikacją
301 393 ADRIAN SZADKOWSKI 1989 ŁÓDŹ
 
1  
 
 
1
302 207 AGATA DANEL 1989 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
1
303 133 AGNIESZKA BŁAŻEJCZYK 1965 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
1
304 273 AGNIESZKA RYBAK-GABRYSZEWSKA 1974 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
 
 
 
1
305 316 AGNIESZKA SKORUPA 1992 ROZPRZA
1  
 
 
 
1
306 429 AGNIESZKA ŚREDNIAK 1978 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1
307 462 ALEKSANDRA GAGAS 1978 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1
308 128 ALEKSANDRA SKOCZYLAS 1990 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
1
309 474 ANDRZEJ GLINDA 1973 KUTNO
 
 
1  
 
1
310 143 ANDRZEJ MARKIEWICZ 1959 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
1
311 250 ANDRZEJ MAZURKIEWICZ 1958 ZGIERZ
1  
 
 
 
1
312 10 ANNA GOŁDA 1983 OSIECZNICA
 
 
1  
 
1
313 464 ANNA PIEPRZ 1984 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1
314 183 ANNA TRACZ 1990 KRAKOW
1  
 
 
 
1
315 423 ANTONI NAGLIK 1984 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1
316 233 ARTUR BEIER 1989 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
1
317 385 ARTUR BOMBRYCH 1973 KUTNO
 
 
1  
 
1
318 434 BARBARA ZIMECKA 1966 ŁOWICZ
 
 
1  
 
1
319 456 BARTOSZ OBODECKI 1977 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1
320 255 BARTŁOMIEJ JÓŹWIK 1992 BEDOŃ PRZYKOŚCIELNY
1  
 
 
 
1
321 271 BEATA KOSIELSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
1
322 256 BOGUSŁAWA ROMALDOWSKA 1960 RAWA MAZOWIECKA
1  
 
 
 
1
323 481 BOŻENA MALICKA 1967 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1
324 471 CEZARY IMIŃSKI 1968 ZGIERZ
 
 
1  
 
1
325 390 DANIEL MATACHOWSKI 1981 ŁÓDŹ
 
1  
0  
 
1
326 150 DAREK PATOWSKI 1965 ZGIERZ
1  
 
 
 
1
327 27 DARIUSZ POPŁAWSKI 1982 WROCŁAW
1  
 
 
 
1
328 449 DARIUSZ FELCZEREK 1975 PABIANICE
 
 
1  
 
1
329 443 DARIUSZ KUBIAK 1983 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1
330 391 DAWID CIEŚLA 1977 RĄBIEŃ
 
 
1  
 
1
331 202 DOMINIK PŁACEK 1982 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
1
332 483 DOMINIK STAŃCZYK 1982 ŁÓDZ
 
 
1  
 
1
333 408 DOROTA RÓŻAŃSKA 1973 ŁÓDZ
 
1  
 
 
1
334 280 EDWARD JURACHNO 1960 BEŁCHATÓW
1  
 
 
 
1
335 448 ELŻBIETA KLONOWSKA 1982 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1
336 425 EMILIA KUBIK 1979 WARSZAWA
 
 
1  
 
1
337 445 EWELINA SUŁKOWSKA 1987 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1
338 303 GABRIELA TVIANG 1984 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
1
339 412 GRZEGORZ MROWICKI 1982 ŁÓDZ
 
1  
 
 
1
340 51 GZREGORZ STEFANIAK 1978 RAWA MAZOWIECKA
1  
 
 
 
1
341 510 HENRYK KEPIŃSKI 1953 BEŁCHATÓW
 
 
 
1  
1
342 194 ILONA GRONEK 1970 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
1
343 489 IWONA KNYPL 1966 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1
344 350 JACEK BALICKI 1963 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
1
345 447 JACEK GROCHOWSKI 1976 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1
346 88 JACEK KUNA 1977 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
1
347 181 JACEK REMIASZ 1960 ŁÓDŻ
1  
 
 
 
1
348 86 JAKUB ŚPIEWAK 1973 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
1
349 514 JAROSŁAW BĄCHOREK 1962 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
 
 
 
1  
1
350 475 JOANNA KAŹMIERCZAK 1983 ZGIERZ
 
 
1  
 
1

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »