teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 5km w dniu 15.11.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 163 WOJCIECH SOWIK 1996 RAWA MAZOWIECKA
100  
100
2 116 MICHAŁ STAWSKI 1985 ŁÓDŹ
80  
80
3 297 TOMASZ OWCZAREK 1985 BEŁCHATÓW
60  
60
4 245 TOBIASZ OLSZAK 1996 RAWA MAZOWIECKA
50  
50
5 340 TOMASZ KUNIKOWSKI 1988 ŁOWICZ
45  
45
6 177 PIOTR ROSIAK 1976 ŁÓDŹ
40  
40
7 165 ROBERT JASION 1991 ŁÓDŹ
36  
36
8 305 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
32  
32
9 288 PIOTR WASILEWSKI 1981 SZCZERCÓW
30  
30
10 23 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
28  
28
11 206 ROBERT SOBCZAK 1982 ŁÓDŹ
26  
26
12 111 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
24  
24
13 149 PIOTR CZŁONKOWSKI 1983 SZCZEKOCINY
22  
22
14 334 BARTOSZ STROJKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
20  
20
15 30 JAKUB KIMMER 1988 ZELÓW
18  
18
16 292 DAMIAN LEMAŃSKI 1990 RĄBIEŃ
16  
16
17 238 MICHAŁ ADAMKIEWICZ 1985 GŁOWNO
15  
15
18 124 ARKADIUSZ KASZUBA 1978 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
14  
14
19 95 MARIUSZ SZMERKA 1973 ŁÓDŹ
14  
14
20 57 ROBERT WÓJCIK 1973 ZGIERZ
12  
12
21 145 MACIEJ FRANKOWSKI 1978 ŁÓDŹ
11  
11
22 192 ARKADIUSZ DUDEK 1972 WŁODZIMIERZÓW
10  
10
23 71 MACIEJ KONWERSKI 1986 ŁÓDŹ
9  
9
24 12 ARTUR SŁOWIŃSKI 1980 ŁÓDŹ
8  
8
25 75 PIOTR WALCZAK 1994 ŁÓDŹ
7  
7
26 205 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
6  
6
27 307 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI 1977 ŁÓDŹ
5  
5
28 315 JAREK SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
4  
4
29 66 ADAM BOROWICKI 1981 ŁÓDŹ
3  
3
30 242 DANIEL MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
2  
2
31 331 JACEK ULOWSKI 1968 ŁÓDŹ
2  
2
32 263 ADAM BADOWSKI 1987 ŁÓDŹ
1  
1
33 28 ADAM FIGWER 1974 ŁÓDŹ
1  
1
34 326 ADAM FISZLAK 1983 ŁÓDŹ
1  
1
35 114 ADAM KUCHARSKI 1973 ZGIERZ
1  
1
36 254 ADAM NIEDZWIECKI 1958 ŁÓDZ
1  
1
37 354 ADAM NOWAKOWSKI 1984 ŁÓDŹ
1  
1
38 204 ADAM OCHMAŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1
39 211 ADAM ŚWIĄTCZAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1
40 209 ADAM URAZIŃSKI 1981 ŁÓDŹ
1  
1
41 198 ADAM WÓJCIK 1990 ŁÓDŹ
1  
1
42 207 AGATA DANEL 1989 ŁÓDŹ
1  
1
43 133 AGNIESZKA BŁAŻEJCZYK 1965 ŁÓDŹ
1  
1
44 59 AGNIESZKA JASTRZĄBEK 1984 ŁÓDŹ
1  
1
45 229 AGNIESZKA KOŹBA 1980 ŁÓDŹ
1  
1
46 328 AGNIESZKA KRUK-KAMIŃSKA 1985 ŁÓDŹ
1  
1
47 267 AGNIESZKA MARIOLA CHYLIŃSKA 1987 ŁÓDŹ
1  
1
48 273 AGNIESZKA RYBAK-GABRYSZEWSKA 1974 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1
49 316 AGNIESZKA SKORUPA 1992 ROZPRZA
1  
1
50 289 AGNIESZKA WASILEWSKA 1981 SZCZERCÓW
1  
1

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »