teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 20km w dniu 07.02.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
151 335 MARIUSZ BĘCZKOWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
152 308 MARIUSZ GORZEŃ 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
153 121 MARIUSZ POPŁAWSKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
154 330 MARTA ZIĘBA 1986 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
155 72 MAŁGORZATA CUPER-KONWERSKA 1986 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
156 65 MAŁGORZATA FRANKENBERG 1955 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
157 81 MICHAL JAROSZ 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
158 31 MICHAŁ BEK 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
159 161 MICHAŁ LACHMAN 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
160 333 MICHAŁ OLEJNICZAK 1982 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
3
161 384 MICHAŁ ULRICHS 1979 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
3
162 287 MICHAŁ WASIELEWSKI 1979 KUTNO
1  
 
1  
1  
3
163 64 MICHAŁ WIERZCHOŃ 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
164 63 MONIKA GRYCZKA 1976 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
 
3
165 195 MONIKA HETMANEK 1973 PABIANICE
1  
1  
1  
 
3
166 239 MONIKA WILCZEK 1978 PABIANICE
1  
1  
1  
 
3
167 131 NATALIA KUBAS 1989 PABIANICE
1  
1  
1  
 
3
168 93 PATRYCJA MEKSA 1973 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
169 230 PAULINA STĘPNIAK 1993 ZGIERZ
1  
1  
1  
 
3
170 154 PAWEŁ OLEJNICZAK 1987 ZGIERZ
1  
1  
1  
 
3
171 68 PAWEŁ SZYMALA 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
172 219 PIOTR CIEŚLAK 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
173 291 PIOTR GAJEWICZ 1976 KUTNO
1  
1  
1  
 
3
174 240 PIOTR MAKSYMOWICZ 1962 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
3
175 96 RADEK CHUDZIK 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
176 293 RADEK GARNYS 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
177 84 RADOSŁAW SAŁADAJCZYK 1977 PABIANICE
1  
1  
1  
 
3
178 90 RADOSŁAW ŁASKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
179 138 RENATA WIŚNIEWSKA 1971 ŁOWICZ
1  
1  
1  
 
3
180 349 RENATA WOJTAS 1974 ZGIERZ
1  
 
1  
1  
3
181 130 RYSZARD BARJASZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
182 91 STANISŁAW SKRZEK 1957 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
 
3
183 261 STANISŁAW ŁUKOŚ 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
184 213 SYLWIA DYRKACZ 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
185 309 SYLWIA PASTUSZKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
186 54 SZYMON KOWALSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
187 311 SŁAWOMIR JAKUBOWSKI 1963 MALANÓW
1  
1  
0  
1  
3
188 26 SŁAWOMIR WACHOWICZ 1971 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
 
3
189 73 TADEUSZ PODSIADŁO 1967 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
 
3
190 184 TERESA STEFAŃCZYK 1969 ANTONIEW
1  
1  
1  
 
3
191 70 TOMASZ GŁOWACKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
3
192 406 TOMASZ POŁEĆ 1988 ŁÓDZ
 
1  
1  
1  
3
193 347 TOMASZ WOJCIECH CIUPIŃSKI 1964 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
194 310 WIOLETTA JAKUBOWSKA 1970 MALANÓW
1  
1  
1  
 
3
195 136 WITOLD GOSZCZYCKI 1967 ŁOWICZ
1  
1  
1  
 
3
196 259 WITOLD KARAŚ 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
197 366 WOJCIECH ZALASA 1968 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
3
198 395 WOJTEK STEFAŃSKI 1987 PABIANICE
 
1  
1  
1  
3
199 231 WOJTEK STĘPNIAK 1971 ZGIERZ
1  
1  
1  
 
3
200 284 WSZEBOR JOŃCZYK 1988 ZDUŃSKA WOLA
1  
1  
1  
 
3

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »