teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 20km w dniu 07.02.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M50

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 87 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
50  
60  
80  
100  
290
2 158 JAKUB STRZELECKI CIRRUS 1964 ŁÓDŹ
80  
30  
100  
80  
290
3 111 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
100  
100  
 
60  
260
4 311 SŁAWOMIR JAKUBOWSKI 1963 MALANÓW
60  
80  
0  
50  
190
5 312 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDŹ
45  
45  
50  
36  
176
6 251 KAROL POPŁAWSKI 1960 ŁÓDŹ
30  
32  
60  
32  
154
7 253 JANUSZ GÓRAL 1961 ŁÓDŹ
40  
50  
36  
 
126
8 373 DARIUSZ STAWSKI 1957 ŁÓDŹ
 
40  
40  
40  
120
9 144 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
36  
28  
30  
20  
114
10 176 IRENEUSZ RACZYŃSKI 1959 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
26  
24  
22  
30  
102
11 295 ZBIGNIEW KAMIŃSKI 1963 ŁÓDŹ
8  
22  
45  
24  
99
12 247 TOMASZ WILGOCKI 1965 ŁÓDŹ
32  
16  
24  
26  
98
13 254 ADAM NIEDZWIECKI 1958 ŁÓDZ
28  
20  
18  
15  
81
14 240 PIOTR MAKSYMOWICZ 1962 ŁÓDŹ
20  
36  
 
22  
78
15 246 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
22  
26  
28  
 
76
16 130 RYSZARD BARJASZ 1960 ŁÓDŹ
18  
15  
26  
11  
70
17 91 STANISŁAW SKRZEK 1957 ŁÓDŻ
15  
13  
16  
 
44
18 105 PIOTR ROBAKOWSKI 1965 ŁÓDŹ
12  
 
15  
16  
43
19 347 TOMASZ WOJCIECH CIUPIŃSKI 1964 ŁÓDŹ
11  
12  
20  
 
43
20 98 ANDRZEJ SPRUCH 1958 ŁÓDŹ
5  
7  
14  
12  
38
21 387 KRZYSZTOF BARANOWSKI 1962 KUTNO
 
11  
13  
13  
37
22 300 JAROSŁAW JANISZEWSKI 1963 ŁÓDŹ
13  
10  
 
10  
33
23 123 ANDRZEJ MUSZYŃSKI 1962 ZGIERZ
3  
4  
10  
9  
26
24 283 LESZEK TLAŁKA 1959 BEŁCHATÓW
4  
8  
11  
 
23
25 414 CEZARY KOPCZYŃSKI 1962 ŁÓDZ
 
6  
8  
8  
22
26 327 ARTUR WOJCIECH STRUMIŁŁO 1963 SYSKI
2  
5  
9  
 
16
poza klasyfikacją
27 458 KRZYSZTOF ŁASKI 1964 ŁÓDŹ
 
 
36  
45  
81
28 502 WIESŁAW SZCZEPANIAK 1957 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
 
 
28  
28
29 280 EDWARD JURACHNO 1960 BEŁCHATÓW
24  
 
 
 
24
30 514 JAROSŁAW BĄCHOREK 1962 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
 
 
 
18  
18
31 417 WOJCIECH BILECKI 1961 ŁÓDZ
 
18  
 
 
18
32 150 DAREK PATOWSKI 1965 ZGIERZ
16  
 
 
 
16
33 250 ANDRZEJ MAZURKIEWICZ 1958 ZGIERZ
14  
 
 
 
14
34 506 ANDRZEJ PARCHOMUK 1963 WARSZAWA
 
 
 
14  
14
35 407 KRZYSZTOF MAKSYMOWICZ 1959 ŁÓDZ
 
14  
 
 
14
36 440 SŁAWOMIR SKATULNIK 1964 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
 
12  
 
12
37 264 WOJCIECH RONERT 1956 ŁODŹ
10  
 
 
 
10
38 346 PAWEL ROSIAK 1959 LODZ
9  
 
 
 
9
39 409 ROMAN LEMAŃSKI 1961 RĄBIEŃ
 
9  
 
 
9
40 350 JACEK BALICKI 1963 ŁÓDŹ
7  
 
 
 
7
41 143 ANDRZEJ MARKIEWICZ 1959 ŁÓDŹ
6  
 
 
 
6
42 181 JACEK REMIASZ 1960 ŁÓDŻ
1  
 
 
 
1