teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 15km w dniu 10.01.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
poza klasyfikacją
251 115 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
 
1  
1  
2
252 76 PAWEŁ LIPSKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
253 375 PIOTR LICHWAŁA 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
1  
1  
2
254 240 PIOTR MAKSYMOWICZ 1962 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
255 105 PIOTR ROBAKOWSKI 1965 ŁÓDŹ
1  
 
1  
2
256 341 PRZEMYSŁAW KASZEWSKI 1979 GOSTYNIN
1  
 
1  
2
257 349 RENATA WOJTAS 1974 ZGIERZ
1  
 
1  
2
258 137 ROMAN ZBUDNIEWEK 1952 ŁÓDŹ
1  
 
1  
2
259 94 SYLWESTER DUDKIEWICZ 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
260 112 SYLWIA LICZMONIK 1973 ŁÓDŹ
1  
 
1  
2
261 399 SYLWIA WYLAZŁOWSKA 1977 ŁÓDŹ
 
1  
1  
2
262 348 SZYMON KWIATKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
263 221 SŁAWOMIR MARCINIAK 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
264 339 TOMASZ ANDRZEJCZAK 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
265 70 TOMASZ GŁOWACKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
266 406 TOMASZ POŁEĆ 1988 ŁÓDZ
 
1  
1  
2
267 356 URSZULA SUJECKA 1971 BEŁCHATÓW
 
1  
1  
2
268 110 WITOLD OWCZAREK 1974 ŁÓDŹ
1  
 
1  
2
269 366 WOJCIECH ZALASA 1968 ŁÓDŹ
 
1  
1  
2
270 395 WOJTEK STEFAŃSKI 1987 PABIANICE
 
1  
1  
2
271 411 ZBIGNIEW JUSZCZYŃSKI 1968 ŁÓDZ
 
1  
1  
2
272 371 ŁUKASZ KAMECKI 1982 ŁÓDŹ
 
1  
1  
2
273 208 ŁUKASZ FRANKOWSKI 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
274 169 ŁUKASZ GOLIŃSKI 1983 ŁÓDŹ
1  
 
1  
2
275 398 ŁUKASZ KRAWCZYK 1982 BYSZEWY
 
1  
1  
2
276 410 ADAM DARAŻ 1974 ZGIERZ
 
1  
 
1
277 28 ADAM FIGWER 1974 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
278 426 ADAM LEWANDOWSKI 1984 PABIANICE
 
 
1  
1
279 209 ADAM URAZIŃSKI 1981 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
280 198 ADAM WÓJCIK 1990 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
281 424 ADELINA NAGLIK 1986 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
282 400 ADRIAN MROZIEWICZ 1994 KRZYŻANÓW
 
1  
 
1
283 393 ADRIAN SZADKOWSKI 1989 ŁÓDŹ
 
1  
 
1
284 207 AGATA DANEL 1989 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
285 133 AGNIESZKA BŁAŻEJCZYK 1965 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
286 273 AGNIESZKA RYBAK-GABRYSZEWSKA 1974 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
 
 
1
287 316 AGNIESZKA SKORUPA 1992 ROZPRZA
1  
 
 
1
288 429 AGNIESZKA ŚREDNIAK 1978 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
289 460 ALEKSANDER KORZENIOWSKI 1972 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
290 462 ALEKSANDRA GAGAS 1978 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
291 128 ALEKSANDRA SKOCZYLAS 1990 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
292 474 ANDRZEJ GLINDA 1973 KUTNO
 
 
1  
1
293 143 ANDRZEJ MARKIEWICZ 1959 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
294 250 ANDRZEJ MAZURKIEWICZ 1958 ZGIERZ
1  
 
 
1
295 10 ANNA GOŁDA 1983 OSIECZNICA
 
 
1  
1
296 464 ANNA PIEPRZ 1984 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
297 183 ANNA TRACZ 1990 KRAKOW
1  
 
 
1
298 423 ANTONI NAGLIK 1984 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
299 233 ARTUR BEIER 1989 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
300 385 ARTUR BOMBRYCH 1973 KUTNO
 
 
1  
1

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »