teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 15km w dniu 10.01.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: mężczyźni

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 116 MICHAŁ STAWSKI 1985 ŁÓDŹ
80  
50  
100  
230
2 297 TOMASZ OWCZAREK 1985 BEŁCHATÓW
60  
60  
60  
180
3 245 TOBIASZ OLSZAK 1996 RAWA MAZOWIECKA
50  
45  
50  
145
4 177 PIOTR ROSIAK 1976 ŁÓDŹ
40  
40  
36  
116
5 165 ROBERT JASION 1991 ŁÓDŹ
36  
22  
40  
98
6 305 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
32  
30  
32  
94
7 23 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
28  
32  
28  
88
8 292 DAMIAN LEMAŃSKI 1990 RĄBIEŃ
16  
28  
26  
70
9 192 ARKADIUSZ DUDEK 1972 WŁODZIMIERZÓW
10  
36  
14  
60
10 334 BARTOSZ STROJKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
20  
24  
16  
60
11 71 MACIEJ KONWERSKI 1986 ŁÓDŹ
9  
20  
24  
53
12 30 JAKUB KIMMER 1988 ZELÓW
18  
14  
9  
41
13 307 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI 1977 ŁÓDŹ
5  
16  
20  
41
14 196 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
1  
13  
22  
36
15 95 MARIUSZ SZMERKA 1973 ŁÓDŹ
14  
8  
13  
35
16 205 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
6  
6  
18  
30
17 57 ROBERT WÓJCIK 1973 ZGIERZ
12  
12  
4  
28
18 343 SEBASTIAN GRABOWSKI 1976 ŁÓDŹ
1  
10  
15  
26
19 12 ARTUR SŁOWIŃSKI 1980 ŁÓDŹ
8  
7  
10  
25
20 103 KRZYSZTOF HARĘŻLAK 1976 ŁÓDŹ
1  
11  
11  
23
21 186 MAREK BARTOSIK 1976 LODZ
1  
1  
12  
14
22 83 WOJCIECH SIENKIEWICZ 1973 ŁÓDŹ
1  
9  
3  
13
23 66 ADAM BOROWICKI 1981 ŁÓDŹ
3  
5  
1  
9
24 158 JAKUB STRZELECKI CIRRUS 1964 ŁÓDŹ
1  
1  
6  
8
25 132 DOMINIK LISIECKI 1974 ŁÓDŹ
1  
4  
2  
7
26 142 KRYSTIAN BOHDANOWICZ 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
5  
7
27 315 JAREK SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
4  
1  
1  
6
28 175 PRZEMYSŁAW UDUT 1980 ŁÓDŹ
1  
3  
1  
5
29 298 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
1  
2  
1  
4
30 263 ADAM BADOWSKI 1987 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
31 114 ADAM KUCHARSKI 1973 ZGIERZ
1  
1  
1  
3
32 254 ADAM NIEDZWIECKI 1958 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
33 354 ADAM NOWAKOWSKI 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
34 204 ADAM OCHMAŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
35 211 ADAM ŚWIĄTCZAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
36 286 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
37 123 ANDRZEJ MUSZYŃSKI 1962 ZGIERZ
1  
1  
1  
3
38 98 ANDRZEJ SPRUCH 1958 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
39 134 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
3
40 215 ARKADIUSZ KWIATKOWSKI 1974 ROKIETNICA
1  
1  
1  
3
41 236 ARKADIUSZ SKONECZNY 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
42 327 ARTUR WOJCIECH STRUMIŁŁO 1963 SYSKI
1  
1  
1  
3
43 53 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
3
44 301 DANIEL CZAPNIK 1997 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
3
45 144 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
46 312 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
47 87 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
48 338 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
49 55 DARIUSZ WEJDMAN 1973 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
3
50 232 DORIAN GRZYB 1989 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
3

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »