teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 15km w dniu 10.01.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
151 91 STANISŁAW SKRZEK 1957 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
3
152 261 STANISŁAW ŁUKOŚ 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
153 213 SYLWIA DYRKACZ 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
154 309 SYLWIA PASTUSZKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
155 54 SZYMON KOWALSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
156 225 SŁAWOMIR JANISZEWSKI 1975 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
3
157 26 SŁAWOMIR WACHOWICZ 1971 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
3
158 73 TADEUSZ PODSIADŁO 1967 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
3
159 184 TERESA STEFAŃCZYK 1969 ANTONIEW
1  
1  
1  
3
160 127 TOMASZ GAWEŁ 1978 KRZYWIEC
1  
1  
1  
3
161 247 TOMASZ WILGOCKI 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
162 347 TOMASZ WOJCIECH CIUPIŃSKI 1964 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
163 310 WIOLETTA JAKUBOWSKA 1970 MALANÓW
1  
1  
1  
3
164 136 WITOLD GOSZCZYCKI 1967 ŁOWICZ
1  
1  
1  
3
165 259 WITOLD KARAŚ 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
166 231 WOJTEK STĘPNIAK 1971 ZGIERZ
1  
1  
1  
3
167 284 WSZEBOR JOŃCZYK 1988 ZDUŃSKA WOLA
1  
1  
1  
3
168 295 ZBIGNIEW KAMIŃSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
169 140 ZYGFRYD GLANC 1970 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
170 168 ŁUKASZ JANOWSKI 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
171 332 ŁUKASZ SOCHA 1982 APOLONIA
1  
1  
1  
3
172 267 AGNIESZKA MARIOLA CHYLIŃSKA 1987 ŁÓDŹ
1  
1  
0  
2
173 268 PIOTR KLATKA 1977 ŁÓDŹ
1  
0  
1  
2
174 311 SŁAWOMIR JAKUBOWSKI 1963 MALANÓW
1  
1  
0  
2
175 106 TOMASZ SMARZEK 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
0  
2
176 16 ŁUKASZ MARUSIA 1986 CZAJKÓW
1  
1  
0  
2
poza klasyfikacją
177 163 WOJCIECH SOWIK 1996 RAWA MAZOWIECKA
100  
100  
 
200
178 355 MAURYCY OLEKSIEWICZ 1982 ŁÓDŹ
 
80  
80  
160
179 288 PIOTR WASILEWSKI 1981 SZCZERCÓW
30  
 
30  
60
180 111 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
24  
26  
 
50
181 484 PIOTR JÓZWIAK 1980 ŁÓDŹ
 
 
45  
45
182 340 TOMASZ KUNIKOWSKI 1988 ŁOWICZ
45  
 
 
45
183 206 ROBERT SOBCZAK 1982 ŁÓDŹ
26  
18  
 
44
184 238 MICHAŁ ADAMKIEWICZ 1985 GŁOWNO
15  
16  
 
31
185 149 PIOTR CZŁONKOWSKI 1983 SZCZEKOCINY
22  
 
 
22
186 124 ARKADIUSZ KASZUBA 1978 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
14  
 
 
14
187 145 MACIEJ FRANKOWSKI 1978 ŁÓDŹ
11  
1  
 
12
188 486 MARCIN JÓŹWIAK 1974 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
 
 
8  
8
189 75 PIOTR WALCZAK 1994 ŁÓDŹ
7  
1  
 
8
190 360 DAWID STASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
 
 
7  
7
191 242 DANIEL MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
2  
1  
 
3
192 367 ADAM DĄBROWIECKI 1996 ŁÓDŹ
 
1  
1  
2
193 326 ADAM FISZLAK 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
194 59 AGNIESZKA JASTRZĄBEK 1984 ŁÓDŹ
1  
 
1  
2
195 229 AGNIESZKA KOŹBA 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
196 80 ALEKSANDRA KRUK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
197 18 ALEXANDRA DOBRAS 1987 RYBNIK
1  
 
1  
2
198 377 ALICJA ŚWIEŻAWSKA 1980 KUTNO
 
1  
1  
2
199 67 ANDRZEJ KRUSZYŃSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2
200 156 ANDRZEJ MICHALCZEWSKI 1970 ŁÓDŹ
1  
1  
 
2

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »