teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 15km w dniu 10.01.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
101 178 MAREK GRANECKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
102 193 MARIAN BŁASZCZYK 1955 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
3
103 335 MARIUSZ BĘCZKOWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
104 308 MARIUSZ GORZEŃ 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
105 121 MARIUSZ POPŁAWSKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
106 78 MARIUSZ UBYCH 1988 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
107 330 MARTA ZIĘBA 1986 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
108 118 MARTA BUKOWSKA 1992 TOMASZÓW MAZOWIECKI
1  
1  
1  
3
109 162 MARTA SIERADZKA 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
110 179 MARTYNA BALCERZAK 1994 ZDUŃSKA WOLA
1  
1  
1  
3
111 72 MAŁGORZATA CUPER-KONWERSKA 1986 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
112 65 MAŁGORZATA FRANKENBERG 1955 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
113 81 MICHAL JAROSZ 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
114 31 MICHAŁ BEK 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
115 318 MICHAŁ JANUS 1984 DĄBROWA GÓRNICZA
1  
1  
1  
3
116 161 MICHAŁ LACHMAN 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
117 125 MICHAŁ WALASIK 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
118 64 MICHAŁ WIERZCHOŃ 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
119 218 MICHAŁ ZALEWSKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
120 92 MICHAŁ ŁOŚ 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
121 63 MONIKA GRYCZKA 1976 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
3
122 195 MONIKA HETMANEK 1973 PABIANICE
1  
1  
1  
3
123 239 MONIKA WILCZEK 1978 PABIANICE
1  
1  
1  
3
124 249 MONIKA WINNICKA 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
125 131 NATALIA KUBAS 1989 PABIANICE
1  
1  
1  
3
126 93 PATRYCJA MEKSA 1973 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
127 147 PAULINA CYNIAK 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
128 230 PAULINA STĘPNIAK 1993 ZGIERZ
1  
1  
1  
3
129 129 PAWEŁ KRYCH 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
130 154 PAWEŁ OLEJNICZAK 1987 ZGIERZ
1  
1  
1  
3
131 68 PAWEŁ SZYMALA 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
132 219 PIOTR CIEŚLAK 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
133 291 PIOTR GAJEWICZ 1976 KUTNO
1  
1  
1  
3
134 243 PIOTR KAMIŃSKI 1985 INOWROCŁAW
1  
1  
1  
3
135 101 PIOTR KARASIŃSKI 1967 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
136 269 PIOTR KMIN 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
137 135 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
138 62 PRZEMEK GRZEJDZIAK 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
139 96 RADEK CHUDZIK 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
140 293 RADEK GARNYS 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
141 234 RADOSŁAW JANIAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
142 84 RADOSŁAW SAŁADAJCZYK 1977 PABIANICE
1  
1  
1  
3
143 90 RADOSŁAW ŁASKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
144 282 RAFAŁ KASZUBSKI 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
145 228 RAFAŁ PRZYBYLSKI 1981 KUTNO
1  
1  
1  
3
146 138 RENATA WIŚNIEWSKA 1971 ŁOWICZ
1  
1  
1  
3
147 212 ROBERT PODLASIAK 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
148 130 RYSZARD BARJASZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
149 109 SEBASTIAN NOWICKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
150 113 STANISŁAW KORCZYŃSKI 1953 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »