teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 15km w dniu 10.01.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
51 236 ARKADIUSZ SKONECZNY 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
52 327 ARTUR WOJCIECH STRUMIŁŁO 1963 SYSKI
1  
1  
1  
3
53 52 BEATA DEMBIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
54 53 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
3
55 13 BOGUSŁAWA KASPRZAK 1967 WROCŁAW
1  
1  
1  
3
56 301 DANIEL CZAPNIK 1997 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
3
57 144 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
58 312 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
59 87 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
60 338 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
61 55 DARIUSZ WEJDMAN 1973 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
3
62 232 DORIAN GRZYB 1989 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
3
63 58 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
1  
1  
1  
3
64 120 EWELINA TRAWCZYŃSKA 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
65 187 GERARD KMIEĆ 1987 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
66 306 GRZEGORZ BORKOWSKI 1955 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
67 157 IGOR MAZUR 1980 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
68 176 IRENEUSZ RACZYŃSKI 1959 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
3
69 319 IWONA ROŻMATA 1973
1  
1  
1  
3
70 203 IZABELLA WÓJCIK-URBAŃSKA 1974 ŁOWICZ
1  
1  
1  
3
71 337 JACEK DZIOMDZIORA 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
72 104 JACEK KRONE 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
73 248 JACEK KURMAN 1969 ŁOWICZ
1  
1  
1  
3
74 246 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
1  
1  
1  
3
75 253 JANUSZ GÓRAL 1961 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
76 49 JANUSZ REDZYNIA 1953 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
77 89 JAROSŁAW KRUK 1970 LODZ
1  
1  
1  
3
78 217 JAROSŁAW RESZELEWSKI 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
79 11 JUSTYNA PASTWIŃSKA 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
80 172 JUSTYNA TRONCZYŃSKA 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
81 99 KAMILA KWIECIEŃ - LIPIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
82 251 KAROL POPŁAWSKI 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
83 189 KONRAD CIĘŻKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
84 322 KONRAD JASTRZĄBEK 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
85 82 KONRAD KABAŁA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
86 199 KRYSTYNA TLAŁKA 1959 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
3
87 69 LESZEK FORYŚ 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
88 283 LESZEK TLAŁKA 1959 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
3
89 285 MACIEJ ADAMIAK 1968 KOLONIA BRUŻYCA
1  
1  
1  
3
90 141 MACIEJ PRZEGALIŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
91 185 MAJA STĘPIEŃ 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
92 48 MARCIN ADAMIAK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
93 173 MARCIN GÓRECKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
94 275 MARCIN KUCHARSKI 1974 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
3
95 241 MARCIN LEWICKI 1976 WODKA
1  
1  
1  
3
96 148 MARCIN SZCZEPAŃSKI 1973 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
97 100 MARCIN SZUBIELSKI 1993 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
98 296 MARCIN WRÓBLEWSKI 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
99 50 MAREK ANTCZAK 1954 KOŚCIELEC
1  
1  
1  
3
100 320 MAREK CYNIAK 1970 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »