teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 15km w dniu 10.01.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M30

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 116 MICHAŁ STAWSKI 1985 ŁÓDŹ
100  
60  
100  
260
2 297 TOMASZ OWCZAREK 1985 BEŁCHATÓW
80  
80  
60  
220
3 177 PIOTR ROSIAK 1976 ŁÓDŹ
60  
50  
45  
155
4 23 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
45  
45  
36  
126
5 334 BARTOSZ STROJKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
32  
40  
30  
102
6 307 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI 1977 ŁÓDŹ
22  
32  
32  
86
7 12 ARTUR SŁOWIŃSKI 1980 ŁÓDŹ
24  
24  
22  
70
8 103 KRZYSZTOF HARĘŻLAK 1976 ŁÓDŹ
10  
28  
24  
62
9 343 SEBASTIAN GRABOWSKI 1976 ŁÓDŹ
4  
26  
28  
58
10 66 ADAM BOROWICKI 1981 ŁÓDŹ
20  
22  
15  
57
11 186 MAREK BARTOSIK 1976 LODZ
3  
15  
26  
44
12 298 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
7  
18  
14  
39
13 175 PRZEMYSŁAW UDUT 1980 ŁÓDŹ
8  
20  
10  
38
14 218 MICHAŁ ZALEWSKI 1979 ŁÓDŹ
6  
13  
16  
35
15 142 KRYSTIAN BOHDANOWICZ 1980 ŁÓDŹ
1  
11  
18  
30
16 322 KONRAD JASTRZĄBEK 1981 ŁÓDŹ
13  
12  
4  
29
17 318 MICHAŁ JANUS 1984 DĄBROWA GÓRNICZA
1  
14  
5  
20
18 62 PRZEMEK GRZEJDZIAK 1980 ŁÓDŹ
1  
5  
9  
15
19 189 KONRAD CIĘŻKI 1983 ŁÓDŹ
1  
6  
7  
14
20 228 RAFAŁ PRZYBYLSKI 1981 KUTNO
1  
4  
1  
6
21 332 ŁUKASZ SOCHA 1982 APOLONIA
1  
3  
1  
5
22 173 MARCIN GÓRECKI 1977 ŁÓDŹ
1  
2  
1  
4
23 354 ADAM NOWAKOWSKI 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
24 236 ARKADIUSZ SKONECZNY 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
25 53 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
3
26 157 IGOR MAZUR 1980 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
27 337 JACEK DZIOMDZIORA 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
28 241 MARCIN LEWICKI 1976 WODKA
1  
1  
1  
3
29 296 MARCIN WRÓBLEWSKI 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
30 178 MAREK GRANECKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
31 335 MARIUSZ BĘCZKOWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
32 121 MARIUSZ POPŁAWSKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
33 81 MICHAL JAROSZ 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
34 31 MICHAŁ BEK 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
35 92 MICHAŁ ŁOŚ 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
36 68 PAWEŁ SZYMALA 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
37 219 PIOTR CIEŚLAK 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
38 291 PIOTR GAJEWICZ 1976 KUTNO
1  
1  
1  
3
39 243 PIOTR KAMIŃSKI 1985 INOWROCŁAW
1  
1  
1  
3
40 269 PIOTR KMIN 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
41 96 RADEK CHUDZIK 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
42 293 RADEK GARNYS 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
43 84 RADOSŁAW SAŁADAJCZYK 1977 PABIANICE
1  
1  
1  
3
44 90 RADOSŁAW ŁASKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
45 212 ROBERT PODLASIAK 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
46 109 SEBASTIAN NOWICKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
47 54 SZYMON KOWALSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
48 127 TOMASZ GAWEŁ 1978 KRZYWIEC
1  
1  
1  
3
49 168 ŁUKASZ JANOWSKI 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
50 268 PIOTR KLATKA 1977 ŁÓDŹ
1  
0  
1  
2

« poprzednia 1 2 3 następna »