teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 25km w dniu 13.03.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
151 213 SYLWIA DYRKACZ 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
152 309 SYLWIA PASTUSZKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
153 225 SŁAWOMIR JANISZEWSKI 1975 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
1  
1  
4
154 184 TERESA STEFAŃCZYK 1969 ANTONIEW
1  
1  
1  
 
1  
4
155 127 TOMASZ GAWEŁ 1978 KRZYWIEC
1  
1  
1  
1  
1  
4
156 70 TOMASZ GŁOWACKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
1  
4
157 406 TOMASZ POŁEĆ 1988 ŁÓDZ
 
1  
1  
1  
1  
4
158 247 TOMASZ WILGOCKI 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
159 136 WITOLD GOSZCZYCKI 1967 ŁOWICZ
1  
1  
1  
 
1  
4
160 259 WITOLD KARAŚ 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
161 366 WOJCIECH ZALASA 1968 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
1  
4
162 395 WOJTEK STEFAŃSKI 1987 PABIANICE
 
1  
1  
1  
1  
4
163 284 WSZEBOR JOŃCZYK 1988 ZDUŃSKA WOLA
1  
1  
1  
 
1  
4
164 295 ZBIGNIEW KAMIŃSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
165 140 ZYGFRYD GLANC 1970 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
166 168 ŁUKASZ JANOWSKI 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
 
4
167 465 ŁUKASZ KUBAS 1984 PABIANICE
 
 
1  
1  
2  
4
168 332 ŁUKASZ SOCHA 1982 APOLONIA
1  
1  
1  
1  
1  
4
169 326 ADAM FISZLAK 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
1  
3
170 114 ADAM KUCHARSKI 1973 ZGIERZ
1  
1  
1  
 
 
3
171 59 AGNIESZKA JASTRZĄBEK 1984 ŁÓDŹ
1  
 
1  
 
1  
3
172 328 AGNIESZKA KRUK-KAMIŃSKA 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
173 80 ALEKSANDRA KRUK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
1  
3
174 377 ALICJA ŚWIEŻAWSKA 1980 KUTNO
 
1  
1  
 
1  
3
175 15 ANNA WOJCIECH 1985 PYRZYCE
1  
1  
1  
 
 
3
176 405 ARKADIUSZ MACHURA 1976 WOLA JEDLIŃSKA
 
1  
1  
1  
 
3
177 139 BARBARA DANKIEWICZ 1971 ŁOWICZ
 
1  
1  
 
1  
3
178 421 BARTŁOMIEJ DRACH 1986 BEŁCHATÓW
 
1  
1  
 
1  
3
179 52 BEATA DEMBIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
180 13 BOGUSŁAWA KASPRZAK 1967 WROCŁAW
1  
1  
1  
 
 
3
181 414 CEZARY KOPCZYŃSKI 1962 ŁÓDZ
 
1  
1  
 
1  
3
182 351 DANIEL ŻABCZYŃSKI 1977 RUMIA
1  
 
 
1  
1  
3
183 374 EWA HAJZER 1986 ŁÓDŹ
 
1  
1  
 
1  
3
184 214 EWA PATROWICZ 1975 ŁÓDŹ
1  
 
1  
 
1  
3
185 466 GABRIEL WASILEWSKI 1978 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
1  
3
186 187 GERARD KMIEĆ 1987 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
187 246 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
1  
1  
1  
 
 
3
188 476 JACEK RATAJCZAK 1980 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
1  
3
189 324 JANEK WLAZŁO 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
1  
3
190 217 JAROSŁAW RESZELEWSKI 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
191 11 JUSTYNA PASTWIŃSKA 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
192 172 JUSTYNA TRONCZYŃSKA 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
193 388 KAMIL NAWROCKI 1989 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
 
3
194 468 KAMILA JEZIORSKA 1981 KUTNO
 
 
1  
1  
1  
3
195 126 KATARZYNA DĄBROWSKA 1984 ZGIERZ
1  
 
1  
1  
 
3
196 387 KRZYSZTOF BARANOWSKI 1962 KUTNO
 
1  
1  
 
1  
3
197 438 KRZYSZTOF JAWORSKI 1980 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
1  
3
198 458 KRZYSZTOF ŁASKI 1964 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
1  
3
199 283 LESZEK TLAŁKA 1959 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
 
 
3
200 141 MACIEJ PRZEGALIŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »