teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 25km w dniu 13.03.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
201 296 MARCIN WRÓBLEWSKI 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
202 50 MAREK ANTCZAK 1954 KOŚCIELEC
1  
1  
1  
 
 
3
203 359 MARIUSZ BARANOWSKI 1985 KUTNO
 
1  
1  
 
1  
3
204 121 MARIUSZ POPŁAWSKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
205 65 MAŁGORZATA FRANKENBERG 1955 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
206 323 MAŁGORZATA STASZEWSKA 1978 NIEBORÓW
1  
 
1  
 
1  
3
207 167 MAŁGORZATA ZIĘBA 1963 ŁÓDŹ
1  
 
1  
 
1  
3
208 81 MICHAL JAROSZ 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
209 453 MICHAŁ JUCHA 1976 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
1  
3
210 333 MICHAŁ OLEJNICZAK 1982 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
 
3
211 384 MICHAŁ ULRICHS 1979 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
 
3
212 287 MICHAŁ WASIELEWSKI 1979 KUTNO
1  
 
1  
1  
 
3
213 239 MONIKA WILCZEK 1978 PABIANICE
1  
1  
1  
 
 
3
214 131 NATALIA KUBAS 1989 PABIANICE
1  
1  
1  
 
 
3
215 115 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
 
1  
1  
 
1  
3
216 291 PIOTR GAJEWICZ 1976 KUTNO
1  
1  
1  
 
 
3
217 268 PIOTR KLATKA 1977 ŁÓDŹ
1  
0  
1  
 
1  
3
218 105 PIOTR ROBAKOWSKI 1965 ŁÓDŹ
1  
 
1  
 
1  
3
219 96 RADEK CHUDZIK 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
220 261 STANISŁAW ŁUKOŚ 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
221 112 SYLWIA LICZMONIK 1973 ŁÓDŹ
1  
 
1  
 
1  
3
222 54 SZYMON KOWALSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
223 348 SZYMON KWIATKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
1  
3
224 311 SŁAWOMIR JAKUBOWSKI 1963 MALANÓW
1  
1  
0  
1  
 
3
225 26 SŁAWOMIR WACHOWICZ 1971 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
 
 
3
226 73 TADEUSZ PODSIADŁO 1967 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
 
0  
3
227 427 TOMASZ NOWAK 1987 ŁOWICZ
 
 
1  
1  
1  
3
228 347 TOMASZ WOJCIECH CIUPIŃSKI 1964 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
 
3
229 310 WIOLETTA JAKUBOWSKA 1970 MALANÓW
1  
1  
1  
 
 
3
230 110 WITOLD OWCZAREK 1974 ŁÓDŹ
1  
 
1  
 
1  
3
231 231 WOJTEK STĘPNIAK 1971 ZGIERZ
1  
1  
1  
 
0  
3
232 398 ŁUKASZ KRAWCZYK 1982 BYSZEWY
 
1  
1  
1  
 
3
233 433 ŁUKASZ MUSIAŁ 1983 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
1  
3
234 28 ADAM FIGWER 1974 ŁÓDŹ
1  
 
 
1  
0  
2
235 415 KATARZYNA MICHALAK 1992 ŁÓDZ
 
1  
1  
 
0  
2
236 188 MARCIN ŁANDWIJT 1973 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
1  
1  
 
 
0  
2
237 470 PAWEŁ MACIASZCZYK 1973 ŁÓDZ
 
 
0  
1  
1  
2
238 106 TOMASZ SMARZEK 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
0  
 
 
2
239 16 ŁUKASZ MARUSIA 1986 CZAJKÓW
1  
1  
0  
 
 
2
poza klasyfikacją
240 163 WOJCIECH SOWIK 1996 RAWA MAZOWIECKA
100  
100  
 
 
 
200
241 515 PAWEŁ BUŁECZKA 1984 ZDUŃSKA WOLA
 
 
 
30  
30  
60
242 288 PIOTR WASILEWSKI 1981 SZCZERCÓW
30  
 
30  
 
 
60
243 484 PIOTR JÓZWIAK 1980 ŁÓDŹ
 
 
45  
 
 
45
244 149 PIOTR CZŁONKOWSKI 1983 SZCZEKOCINY
22  
 
 
18  
 
40
245 522 KRZYSZTOF PIETRZYK 1979
 
 
 
 
26  
26
246 537 ADAM FLORCZAK 1979 ŁÓDŹ
 
 
 
 
24  
24
247 124 ARKADIUSZ KASZUBA 1978 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
14  
 
 
 
 
14
248 145 MACIEJ FRANKOWSKI 1978 ŁÓDŹ
11  
1  
 
 
 
12
249 561 MIŁOSZ SOCHA 1987 JANÓWKA
 
 
 
 
12  
12
250 559 GRZEGORZ ZDUNEK 1989 NOWY BEDOŃ
 
 
 
 
10  
10

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »