teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 25km w dniu 13.03.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M50

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 111 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
100  
100  
 
60  
100  
360
2 158 JAKUB STRZELECKI CIRRUS 1964 ŁÓDŹ
80  
30  
100  
80  
80  
340
3 87 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
50  
60  
80  
100  
60  
300
4 311 SŁAWOMIR JAKUBOWSKI 1963 MALANÓW
60  
80  
0  
50  
 
190
5 312 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDŹ
45  
45  
50  
36  
40  
180
6 373 DARIUSZ STAWSKI 1957 ŁÓDŹ
 
40  
40  
40  
50  
170
7 253 JANUSZ GÓRAL 1961 ŁÓDŹ
40  
50  
36  
 
32  
158
8 251 KAROL POPŁAWSKI 1960 ŁÓDŹ
30  
32  
60  
32  
14  
154
9 295 ZBIGNIEW KAMIŃSKI 1963 ŁÓDŹ
8  
22  
45  
24  
36  
127
10 458 KRZYSZTOF ŁASKI 1964 ŁÓDŹ
 
 
36  
45  
45  
126
11 144 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
36  
28  
30  
20  
22  
116
12 176 IRENEUSZ RACZYŃSKI 1959 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
26  
24  
22  
30  
30  
110
13 240 PIOTR MAKSYMOWICZ 1962 ŁÓDŹ
20  
36  
 
22  
28  
106
14 247 TOMASZ WILGOCKI 1965 ŁÓDŹ
32  
16  
24  
26  
13  
98
15 254 ADAM NIEDZWIECKI 1958 ŁÓDZ
28  
20  
18  
15  
11  
81
16 246 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
22  
26  
28  
 
 
76
17 130 RYSZARD BARJASZ 1960 ŁÓDŹ
18  
15  
26  
11  
16  
75
18 91 STANISŁAW SKRZEK 1957 ŁÓDŻ
15  
13  
16  
 
18  
62
19 387 KRZYSZTOF BARANOWSKI 1962 KUTNO
 
11  
13  
13  
24  
61
20 105 PIOTR ROBAKOWSKI 1965 ŁÓDŹ
12  
 
15  
16  
15  
58
21 347 TOMASZ WOJCIECH CIUPIŃSKI 1964 ŁÓDŹ
11  
12  
20  
 
 
43
22 98 ANDRZEJ SPRUCH 1958 ŁÓDŹ
5  
7  
14  
12  
8  
41
23 300 JAROSŁAW JANISZEWSKI 1963 ŁÓDŹ
13  
10  
 
10  
 
33
24 123 ANDRZEJ MUSZYŃSKI 1962 ZGIERZ
3  
4  
10  
9  
9  
32
25 414 CEZARY KOPCZYŃSKI 1962 ŁÓDZ
 
6  
8  
8  
10  
32
26 327 ARTUR WOJCIECH STRUMIŁŁO 1963 SYSKI
2  
5  
9  
 
7  
23
27 283 LESZEK TLAŁKA 1959 BEŁCHATÓW
4  
8  
11  
 
 
23
poza klasyfikacją
28 417 WOJCIECH BILECKI 1961 ŁÓDZ
 
18  
 
 
12  
30
29 502 WIESŁAW SZCZEPANIAK 1957 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
 
 
28  
 
28
30 523 BOGUMIŁ BARANOWSKI 1960
 
 
 
 
26  
26
31 280 EDWARD JURACHNO 1960 BEŁCHATÓW
24  
 
 
 
 
24
32 556 ANDRZEJ PARCHOMIUK 1963 WARSZAWA
 
 
 
 
20  
20
33 514 JAROSŁAW BĄCHOREK 1962 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
 
 
 
18  
 
18
34 150 DAREK PATOWSKI 1965 ZGIERZ
16  
 
 
 
 
16
35 250 ANDRZEJ MAZURKIEWICZ 1958 ZGIERZ
14  
 
 
 
 
14
36 506 ANDRZEJ PARCHOMUK 1963 WARSZAWA
 
 
 
14  
 
14
37 407 KRZYSZTOF MAKSYMOWICZ 1959 ŁÓDZ
 
14  
 
 
 
14
38 440 SŁAWOMIR SKATULNIK 1964 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
 
12  
 
 
12
39 264 WOJCIECH RONERT 1956 ŁODŹ
10  
 
 
 
 
10
40 346 PAWEL ROSIAK 1959 LODZ
9  
 
 
 
 
9
41 409 ROMAN LEMAŃSKI 1961 RĄBIEŃ
 
9  
 
 
 
9
42 350 JACEK BALICKI 1963 ŁÓDŹ
7  
 
 
 
 
7
43 143 ANDRZEJ MARKIEWICZ 1959 ŁÓDŹ
6  
 
 
 
 
6
44 181 JACEK REMIASZ 1960 ŁÓDŻ
1  
 
 
 
 
1