teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 25km w dniu 13.03.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M30

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 355 MAURYCY OLEKSIEWICZ 1982 ŁÓDŹ
 
100  
80  
80  
100  
360
2 297 TOMASZ OWCZAREK 1985 BEŁCHATÓW
80  
80  
60  
100  
80  
340
3 116 MICHAŁ STAWSKI 1985 ŁÓDŹ
100  
60  
100  
45  
50  
310
4 177 PIOTR ROSIAK 1976 ŁÓDŹ
60  
50  
45  
60  
45  
215
5 238 MICHAŁ ADAMKIEWICZ 1985 GŁOWNO
30  
32  
 
36  
60  
158
6 23 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
45  
45  
36  
28  
2  
154
7 334 BARTOSZ STROJKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
32  
40  
30  
40  
28  
142
8 206 ROBERT SOBCZAK 1982 ŁÓDŹ
40  
36  
 
30  
30  
136
9 307 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI 1977 ŁÓDŹ
22  
32  
32  
22  
26  
112
10 12 ARTUR SŁOWIŃSKI 1980 ŁÓDŹ
24  
24  
22  
26  
24  
98
11 103 KRZYSZTOF HARĘŻLAK 1976 ŁÓDŹ
10  
28  
24  
24  
20  
96
12 66 ADAM BOROWICKI 1981 ŁÓDŹ
20  
22  
15  
20  
10  
77
13 343 SEBASTIAN GRABOWSKI 1976 ŁÓDŹ
4  
26  
28  
18  
1  
76
14 186 MAREK BARTOSIK 1976 LODZ
3  
15  
26  
15  
16  
72
15 242 DANIEL MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
18  
16  
 
9  
18  
61
16 298 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
7  
18  
14  
16  
 
55
17 142 KRYSTIAN BOHDANOWICZ 1980 ŁÓDŹ
1  
11  
18  
11  
9  
49
18 218 MICHAŁ ZALEWSKI 1979 ŁÓDŹ
6  
13  
16  
14  
1  
49
19 175 PRZEMYSŁAW UDUT 1980 ŁÓDŹ
8  
20  
10  
10  
6  
48
20 465 ŁUKASZ KUBAS 1984 PABIANICE
 
 
8  
13  
14  
35
21 333 MICHAŁ OLEJNICZAK 1982 ŁÓDŹ
13  
 
12  
8  
 
33
22 322 KONRAD JASTRZĄBEK 1981 ŁÓDŹ
13  
12  
4  
 
1  
30
23 351 DANIEL ŻABCZYŃSKI 1977 RUMIA
14  
 
 
5  
8  
27
24 318 MICHAŁ JANUS 1984 DĄBROWA GÓRNICZA
1  
14  
5  
3  
3  
25
25 336 MACIEJ KOKOTEK 1977 ŁÓDŹ
10  
 
11  
2  
1  
24
26 189 KONRAD CIĘŻKI 1983 ŁÓDŹ
1  
6  
7  
4  
4  
21
27 453 MICHAŁ JUCHA 1976 ŁÓDŹ
 
 
6  
6  
5  
17
28 62 PRZEMEK GRZEJDZIAK 1980 ŁÓDŹ
1  
5  
9  
1  
1  
16
29 384 MICHAŁ ULRICHS 1979 ŁÓDŹ
 
8  
3  
1  
 
12
30 392 ARKADIUSZ WYSOCKI 1980 RĄBIEŃ
 
7  
1  
1  
1  
10
31 228 RAFAŁ PRZYBYLSKI 1981 KUTNO
1  
4  
1  
1  
1  
7
32 332 ŁUKASZ SOCHA 1982 APOLONIA
1  
3  
1  
1  
1  
6
33 173 MARCIN GÓRECKI 1977 ŁÓDŹ
1  
2  
1  
1  
1  
5
34 354 ADAM NOWAKOWSKI 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
35 67 ANDRZEJ KRUSZYŃSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
1  
4
36 236 ARKADIUSZ SKONECZNY 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
37 53 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
1  
4
38 157 IGOR MAZUR 1980 ŁÓDZ
1  
1  
1  
1  
1  
4
39 337 JACEK DZIOMDZIORA 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
40 416 MACIEJ MATYSIK 1985 TARNÓW OPOLSKI
 
1  
1  
1  
1  
4
41 241 MARCIN LEWICKI 1976 WODKA
1  
1  
1  
1  
1  
4
42 178 MAREK GRANECKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
43 359 MARIUSZ BARANOWSKI 1985 KUTNO
 
1  
1  
1  
1  
4
44 335 MARIUSZ BĘCZKOWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
45 81 MICHAL JAROSZ 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
 
4
46 31 MICHAŁ BEK 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
47 92 MICHAŁ ŁOŚ 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
48 68 PAWEŁ SZYMALA 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
49 219 PIOTR CIEŚLAK 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
50 243 PIOTR KAMIŃSKI 1985 INOWROCŁAW
1  
1  
1  
1  
1  
4

« poprzednia 1 2 3 4 następna »