teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 25km w dniu 13.03.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
51 98 ANDRZEJ SPRUCH 1958 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
52 56 ANETA OKUŃSKAWEJDMAN 1976 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
1  
1  
4
53 61 ANNA BŁAŻAŁEK 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
54 160 ANNA EDYK 1964 TOMASZÓW MAZOWIECKI
1  
1  
1  
 
1  
4
55 20 ANNA KALINOWSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
56 216 ANNA PASIŃSKA 1975 PABIANICE
1  
1  
1  
 
1  
4
57 134 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
1  
1  
4
58 215 ARKADIUSZ KWIATKOWSKI 1974 ROKIETNICA
1  
1  
1  
 
1  
4
59 236 ARKADIUSZ SKONECZNY 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
60 392 ARKADIUSZ WYSOCKI 1980 RĄBIEŃ
 
1  
1  
1  
1  
4
61 327 ARTUR WOJCIECH STRUMIŁŁO 1963 SYSKI
1  
1  
1  
 
1  
4
62 53 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
1  
4
63 301 DANIEL CZAPNIK 1997 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
1  
1  
4
64 144 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
65 312 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
66 87 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
67 338 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
68 373 DARIUSZ STAWSKI 1957 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
1  
4
69 55 DARIUSZ WEJDMAN 1973 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
1  
1  
4
70 232 DORIAN GRZYB 1989 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
1  
1  
4
71 58 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
1  
1  
1  
 
1  
4
72 120 EWELINA TRAWCZYŃSKA 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
73 306 GRZEGORZ BORKOWSKI 1955 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
74 157 IGOR MAZUR 1980 ŁÓDZ
1  
1  
1  
 
1  
4
75 176 IRENEUSZ RACZYŃSKI 1959 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
1  
4
76 319 IWONA ROŻMATA 1973
1  
1  
1  
 
1  
4
77 203 IZABELLA WÓJCIK-URBAŃSKA 1974 ŁOWICZ
1  
1  
1  
 
1  
4
78 1 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
1  
4
79 337 JACEK DZIOMDZIORA 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
80 104 JACEK KRONE 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
 
4
81 248 JACEK KURMAN 1969 ŁOWICZ
1  
1  
1  
 
1  
4
82 253 JANUSZ GÓRAL 1961 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
83 49 JANUSZ REDZYNIA 1953 ŁÓDZ
1  
1  
1  
1  
1  
4
84 89 JAROSŁAW KRUK 1970 LODZ
1  
1  
1  
1  
1  
4
85 419 JAROSŁAW SOBIECH 1974 ŁÓDZ
 
1  
1  
1  
1  
4
86 420 JOANNA BUDZIŃSKA 1979 ŁÓDZ
 
1  
1  
1  
1  
4
87 99 KAMILA KWIECIEŃ - LIPIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
88 251 KAROL POPŁAWSKI 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
89 189 KONRAD CIĘŻKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
90 322 KONRAD JASTRZĄBEK 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
91 82 KONRAD KABAŁA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
92 199 KRYSTYNA TLAŁKA 1959 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
 
1  
4
93 69 LESZEK FORYŚ 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
94 285 MACIEJ ADAMIAK 1968 KOLONIA BRUŻYCA
1  
1  
1  
 
1  
4
95 336 MACIEJ KOKOTEK 1977 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
1  
4
96 416 MACIEJ MATYSIK 1985 TARNÓW OPOLSKI
 
1  
1  
1  
1  
4
97 185 MAJA STĘPIEŃ 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
98 48 MARCIN ADAMIAK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
99 173 MARCIN GÓRECKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
100 275 MARCIN KUCHARSKI 1974 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
1  
4

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »