teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 15km w dniu 05.01.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M40

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 210 JACEK TROCIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
100  
100  
100  
300
2 230 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
50  
80  
80  
210
3 276 ROBERT ELYASZ 1968 ŁÓDŹ
60  
60  
32  
152
4 201 MARIUSZ STRÓŹIŃSKI 1972 ŁÓDŹ
40  
36  
28  
104
5 144 MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI 1973 ŁÓDŻ
20  
26  
26  
72
6 218 JANUSZ MARCINIAK 1964 ŁÓDŹ
18  
22  
20  
60
7 217 MICHAŁ NIEDŹWIECKI 1972 ŁÓDŹ
24  
24  
12  
60
8 250 PAWEŁ DIOWKSZ 1973 ŁÓDŹ
22  
16  
16  
54
9 18 ROMUALD SZCZYTKOWSKI 1971 ŁÓDŹ
16  
20  
13  
49
10 192 ALEKSANDER KUJAWSKI 1971 ŁÓDŹ
11  
18  
15  
44
11 148 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDŹ
14  
14  
14  
42
12 251 GRZEGORZ KOPACZ 1971 KSAWERÓW
13  
12  
9  
34
13 257 ARKADIUSZ MORAWIEC 1969 ŁÓDŹ
15  
12  
5  
32
14 115 MARIUSZ SZAFLIK 1972 ŁASK
12  
14  
6  
32
15 32 WOJCIECH SIENKIEWICZ 1973 ŁÓDŹ
30  
1  
1  
32
16 222 TOMASZ CZEKALSKI 1965 PABIANICE
7  
8  
10  
25
17 99 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
8  
7  
1  
16
18 86 JACEK KRYDA 1966 ŁÓDŹ
5  
9  
1  
15
19 90 SŁAWOMIR PIECH 1966 ŁÓDŹ
2  
5  
1  
8
20 191 WOJTEK STĘPNIAK 1971 ZGIERZ
3  
1  
1  
5
21 119 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
22 238 DARIUSZ SZKIŁONDŹ 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
23 80 GRZEGORZ PODGORSKI 1964 LODZ
1  
1  
1  
3
24 184 JERZY JAŚKOWSKI 1973 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
25 63 KRZYSZTOF DROŻDŻYŃSKI 1969 STRYKÓW
1  
1  
1  
3
26 17 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
1  
1  
1  
3
27 75 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
28 94 SŁAWOMIR WACHOWICZ 1971 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
3
29 265 WOJCIECH ZIĘBACZEWSKI 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
poza klasyfikacją
30 274 MACIEJ TRACZ 1970 ŁÓDŹ
80  
 
60  
140
31 344 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
 
50  
50  
100
32 212 SZYMON ŁAPIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
45  
40  
 
85
33 319 JAROSŁAW OSMÓLSKI 1969 INOWŁÓDZ
 
32  
45  
77
34 340 DARIUSZ ANDRZEJCZAK 1968 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
50  
22  
72
35 194 JAROSŁAW SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
36  
 
30  
66
36 24 JAKUB STRZELECKI CIRRUS 1964 ŁÓDŹ
32  
28  
 
60
37 190 ALEKSANDER KORZENIOWSKI 1972 ŁÓDŹ
26  
30  
 
56
38 394 DARIUSZ NIECKARZ 1967 ZGIERZ
 
 
40  
40
39 415 KRZYSZTOF TOMASZEWSKI 1967 TUREK
 
 
36  
36
40 183 TOMISŁAW BENSARI 1972 GALOWICE
28  
 
 
28
41 392 MARIUSZ FORYCKI 1969 PIASECZNO
 
 
24  
24
42 315 TADEUSZ JURKIEWICZ 1970 OZORKÓW
 
15  
9  
24
43 434 JAREMA DUBIECKI 1969 ŁÓDZ
 
 
18  
18
44 248 ADAM PIETRASZEK 1968 ŁASK
10  
 
1  
11
45 423 JANUSZ KOZŁOWSKI 1969 ŁÓDZ
 
 
11  
11
46 361 ROMUALD WITCZAK 1970 ZGIERZ
 
10  
 
10
47 202 SŁAWOMIR NOWAK 1966 ŁÓDŹ
9  
 
1  
10
48 305 WITEK GLUCK 1965 ŁÓDŹ
 
6  
3  
9
49 421 KRZYSZTOF ŁASKI 1964 ŁÓDZ
 
 
7  
7
50 156 ANDRZEJ ODZIOBA 1965 PABIANICE
6  
 
 
6

« poprzednia 1 2 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

Decyzją organizatora numer startowy 283 został przepisany do numeru 383.