teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 5km w dniu 10.11.2013

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M40

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 210 JACEK TROCIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
100  
100
2 274 MACIEJ TRACZ 1970 ŁÓDŹ
80  
80
3 276 ROBERT ELYASZ 1968 ŁÓDŹ
60  
60
4 230 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
50  
50
5 212 SZYMON ŁAPIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
45  
45
6 201 MARIUSZ STRÓZIŃSKI 1972 ŁÓDŹ
40  
40
7 194 JAROSŁAW SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
36  
36
8 24 JAKUB STRZELECKI CIRRUS 1964 ŁÓDŹ
32  
32
9 32 WOJCIECH SIENKIEWICZ 1973 ŁÓDŹ
30  
30
10 183 TOMISŁAW BENSARI 1972 GALOWICE
28  
28
11 190 ALEKSANDER KORZENIOWSKI 1972 ŁÓDŹ
26  
26
12 217 MICHAŁ NIEDŹWIECKI 1972 ŁÓDŹ
24  
24
13 250 PAWEŁ DIOWKSZ 1973 ŁÓDŹ
22  
22
14 144 MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI 1973 ŁÓDŹ
20  
20
15 218 DARIUSZ MARCINIAK 1964 ŁÓDŹ
18  
18
16 18 ROMUALD SZCZYTKOWSKI 1971 ŁÓDŹ
16  
16
17 257 ARKADIUSZ MORAWIEC 1969 ŁÓDŹ
15  
15
18 148 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDŹ
14  
14
19 251 GRZEGORZ KOPACZ 1971 KSAWERÓW
13  
13
20 115 MARIUSZ SZAFLIK 1972 ŁASK
12  
12
21 192 ARKADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŹ
11  
11
22 248 ADAM PIETRASZEK 1968 ŁASK
10  
10
23 202 SŁAWOMIR NOWAK 1966 ŁÓDŹ
9  
9
24 99 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
8  
8
25 222 TOMASZ CZEKALSKI 1965 PABIANICE
7  
7
26 156 ANDRZEJ ODZIOBA 1965 PABIANICE
6  
6
27 86 JACEK KRYDA 1966 ŁÓDŹ
5  
5
28 191 WOJTEK STĘPNIAK 1971 ZGIERZ
3  
3
29 90 SŁAWOMIR PIECH 1966 ŁÓDŹ
2  
2
30 127 ADAM BIAŁAS 1971 LUTOMIERSK
1  
1
31 119 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1
32 238 DARIUSZ SZKIŁONDŹ 1968 ŁÓDŹ
1  
1
33 80 GRZEGORZ PODGORSKI 1964 ŁÓDŹ
1  
1
34 181 JAKUB BALICKI 1973 ŁÓDŹ
1  
1
35 184 JERZY JAŚKOWSKI 1973 ŁÓDŹ
1  
1
36 63 KRZYSZTOF DROŻDŻYŃSKI 1969 STRYKÓW
1  
1
37 209 MARCIN PIWOŃSKI 1969 ŁÓDŹ
1  
1
38 272 MARCIN STELMASIAK 1973 BUKOWIEC
1  
1
39 169 MARCIN SZAŁAPSKI 1971 ŁÓDŹ
1  
1
40 17 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
1  
1
41 270 PIOTR CHUCHLER 1971 ŁÓDŹ
1  
1
42 75 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
1  
1
43 94 SŁAWOMIR WACHOWICZ 1971 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1
44 182 STANISŁAW ŁUKOŚ 1972 ŁÓDŹ
1  
1
45 41 TOMASZ FILIPCZYŃSKI 1970 ŁÓDŹ
1  
1
46 279 TOMASZ GRELCZAK 1967 ŁÓDŹ
1  
1
47 265 WOJCIECH ZIĘBACZEWSKI 1968 ŁÓDŹ
1  
1

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

Decyzją organizatora numer startowy 283 został przepisany do numeru 383.