teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 20km w dniu 02.02.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M40

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 210 JACEK TROCIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
100  
100  
100  
100  
400
2 230 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
50  
80  
80  
80  
290
3 276 ROBERT ELYASZ 1968 ŁÓDŹ
60  
60  
32  
50  
202
4 344 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
 
50  
50  
60  
160
5 319 JAROSŁAW OSMÓLSKI 1969 INOWŁÓDZ
 
32  
45  
40  
117
6 201 MARIUSZ STRÓŹIŃSKI 1972 ŁÓDŹ
40  
36  
28  
 
104
7 340 DARIUSZ ANDRZEJCZAK 1968 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
50  
22  
30  
102
8 194 JAROSŁAW SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
36  
 
30  
30  
96
9 144 MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI 1973 ŁÓDŻ
20  
26  
26  
24  
96
10 190 ALEKSANDER KORZENIOWSKI 1972 ŁÓDŹ
26  
30  
 
18  
74
11 217 MICHAŁ NIEDŹWIECKI 1972 ŁÓDŹ
24  
24  
12  
13  
73
12 218 JANUSZ MARCINIAK 1964 ŁÓDŹ
18  
22  
20  
7  
67
13 192 ALEKSANDER KUJAWSKI 1971 ŁÓDŹ
11  
18  
15  
20  
64
14 148 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDŹ
14  
14  
14  
22  
64
15 18 ROMUALD SZCZYTKOWSKI 1971 ŁÓDŹ
16  
20  
13  
12  
61
16 250 PAWEŁ DIOWKSZ 1973 ŁÓDŹ
22  
16  
16  
 
54
17 251 GRZEGORZ KOPACZ 1971 KSAWERÓW
13  
12  
9  
9  
43
18 222 TOMASZ CZEKALSKI 1965 PABIANICE
7  
8  
10  
11  
36
19 257 ARKADIUSZ MORAWIEC 1969 ŁÓDŹ
15  
12  
5  
 
32
20 115 MARIUSZ SZAFLIK 1972 ŁASK
12  
14  
6  
 
32
21 32 WOJCIECH SIENKIEWICZ 1973 ŁÓDŹ
30  
1  
1  
 
32
22 305 WITEK GLUCK 1965 ŁÓDŹ
 
6  
3  
10  
19
23 99 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
8  
7  
1  
2  
18
24 86 JACEK KRYDA 1966 ŁÓDŹ
5  
9  
1  
1  
16
25 202 SŁAWOMIR NOWAK 1966 ŁÓDŹ
9  
 
1  
3  
13
26 191 WOJTEK STĘPNIAK 1971 ZGIERZ
3  
1  
1  
6  
11
27 306 ZDZISŁAW FILIPOWSKI 1970 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
 
1  
1  
8  
10
28 90 SŁAWOMIR PIECH 1966 ŁÓDŹ
2  
5  
1  
 
8
29 119 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
30 238 DARIUSZ SZKIŁONDŹ 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
31 357 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
 
2  
1  
1  
4
32 63 KRZYSZTOF DROŻDŻYŃSKI 1969 STRYKÓW
1  
1  
1  
1  
4
33 17 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
1  
1  
1  
1  
4
34 94 SŁAWOMIR WACHOWICZ 1971 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
4
35 265 WOJCIECH ZIĘBACZEWSKI 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
36 80 GRZEGORZ PODGORSKI 1964 LODZ
1  
1  
1  
 
3
37 184 JERZY JAŚKOWSKI 1973 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
38 379 MAREK MAKOWSKI 1972 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
3
39 75 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
40 353 SYLWESTER PRZYBYŁ 1970 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
3
41 341 ZBIGNIEW JUSZCZYŃSKI 1968 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
3
poza klasyfikacją
42 274 MACIEJ TRACZ 1970 ŁÓDŹ
80  
 
60  
 
140
43 212 SZYMON ŁAPIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
45  
40  
 
 
85
44 24 JAKUB STRZELECKI CIRRUS 1964 ŁÓDŹ
32  
28  
 
 
60
45 465 JACEK ULOWSKI 1968 ŁÓDŹ
 
 
 
45  
45
46 394 DARIUSZ NIECKARZ 1967 ZGIERZ
 
 
40  
 
40
47 415 KRZYSZTOF TOMASZEWSKI 1967 TUREK
 
 
36  
 
36
48 451 WOJTEK KRAJEWSKI 1971 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
 
 
 
36  
36
49 454 MARIUSZ FORYCKI 1969 PIASECZNO
 
 
 
32  
32
50 183 TOMISŁAW BENSARI 1972 GALOWICE
28  
 
 
 
28

« poprzednia 1 2 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

Decyzją organizatora numer startowy 283 został przepisany do numeru 383.