teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 15km w dniu 05.01.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 229 KRZYSZTOF PIETRZYK 1979 KOLUSZKI
100  
100  
100  
300
2 247 TOMASZ OWCZAREK 1985 BEŁCHATÓW
80  
80  
60  
220
3 160 ANDRZEJ PIETRZAK 1975 PABIANICE
45  
40  
40  
125
4 210 JACEK TROCIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
36  
45  
36  
117
5 241 DANIEL MATUSIAK 1984 ŁÓDŹ
60  
0  
45  
105
6 101 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
28  
32  
20  
80
7 230 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
16  
26  
32  
74
8 3 BARTŁOMIEJ WITCZAK 1984 BUKOWIEC
15  
36  
14  
65
9 52 BARTOSZ STROJKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
26  
22  
11  
59
10 276 ROBERT ELYASZ 1968 ŁÓDŹ
22  
24  
1  
47
11 48 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
18  
28  
0  
46
12 57 PRZEMEK UDUT 1980 ŁÓDŹ
15  
12  
16  
43
13 185 DANIEL ŻABCZYŃSKI 1977 RUMIA
1  
14  
18  
33
14 104 TOMASZ OSMULSKI 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
24  
26
15 61 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
10  
9  
6  
25
16 201 MARIUSZ STRÓŹIŃSKI 1972 ŁÓDŹ
9  
10  
1  
20
17 140 SŁAWOMIR JAKUBOWSKI 1963 MALANÓW
7  
1  
9  
17
18 152 MAŁGORZATA MICHALAK- MATTAR 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
8  
10
19 28 JAKUB KIMMER 1988 ZELÓW
1  
7  
1  
9
20 211 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓŹ
1  
6  
1  
8
21 27 AGNIESZKA BŁOCH 1974 HUTA DLUTOWSKA
1  
1  
1  
3
22 34 AGNIESZKA PIWOŃSKA 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
23 192 ALEKSANDER KUJAWSKI 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
24 67 ALEKSANDER LISOWSKI 1986 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
25 231 ALEKSANDRA KARAŚ 1962 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
26 83 ANDRZEJ KLIMCZEWSKI 1962 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
27 148 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
28 244 ANNA ORŁOWSKA 1990 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
29 257 ARKADIUSZ MORAWIEC 1969 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
30 1 ARTUR KUŚMIEREK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
31 102 ARTUR SŁOWIŃSKI 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
32 221 BARTŁOMIEJ SOBECKI 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
33 206 BARTOSZ OBODECKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
34 228 CZESŁAW KLEPCZAREK 1957 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
3
35 170 DANIEL SZAWKAŁO 1990 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
36 189 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
37 119 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
38 238 DARIUSZ SZKIŁONDŹ 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
39 13 DOROTA WOJCIECHOWSKA 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
40 113 EWA PATROWICZ 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
41 69 EWA WONKO 1986 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
42 31 EWELINA TRAWCZYŃSKA 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
43 9 GENOWEFA LANGE 1972 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
3
44 251 GRZEGORZ KOPACZ 1971 KSAWERÓW
1  
1  
1  
3
45 80 GRZEGORZ PODGORSKI 1964 LODZ
1  
1  
1  
3
46 99 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
47 134 JACEK DZIOMDZIORA 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
48 86 JACEK KRYDA 1966 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
49 85 JACEK RATAJCZAK 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
50 124 JACEK REMIASZ 1960 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
3

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

Decyzją organizatora numer startowy 283 został przepisany do numeru 383.