teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 15km w dniu 05.01.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M30

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 229 KRZYSZTOF PIETRZYK 1979 KOLUSZKI
100  
100  
100  
300
2 160 ANDRZEJ PIETRZAK 1975 PABIANICE
80  
80  
80  
240
3 52 BARTOSZ STROJKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
60  
50  
32  
142
4 57 PRZEMEK UDUT 1980 ŁÓDŹ
50  
32  
40  
122
5 185 DANIEL ŻABCZYŃSKI 1977 RUMIA
24  
36  
45  
105
6 61 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
40  
28  
28  
96
7 211 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓŹ
28  
24  
22  
74
8 269 MICHAŁ JUCHA 1976 ŁÓDŹ
26  
22  
20  
68
9 104 TOMASZ OSMULSKI 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
50  
52
10 102 ARTUR SŁOWIŃSKI 1980 ŁÓDŹ
14  
16  
16  
46
11 70 MAREK BARTOSIK 1976 LODZ
15  
11  
10  
36
12 221 BARTŁOMIEJ SOBECKI 1980 ŁÓDŹ
18  
15  
1  
34
13 260 SEBASTIAN GRABOWSKI 1976 ŁÓDŹ
10  
8  
12  
30
14 66 MACIEJ RUTA 1977 ŁÓDŹ
11  
6  
9  
26
15 91 KONRAD KOZIŃSKI 1983 ŁÓDŹ
3  
7  
15  
25
16 173 MICHAŁ ULRICHS 1979 ŁÓDŹ
13  
1  
7  
21
17 73 MACIEK WOŹNICKI 1980 ŁÓDŹ
9  
10  
1  
20
18 193 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI 1977 ŁÓDŹ
6  
1  
3  
10
19 225 MACIEJ WOLNY 1974 ŁÓDŹ
0  
9  
1  
10
20 161 KRZYSZTOF RUSIECKI 1980 ŁÓDZ
7  
1  
1  
9
21 206 BARTOSZ OBODECKI 1977 ŁÓDŹ
6  
1  
1  
8
22 1 ARTUR KUŚMIEREK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
23 85 JACEK RATAJCZAK 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
24 164 JAKUB SKIBICKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
25 35 KRZYSZTOF KALIŃSKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
26 55 MACIEJ TOPCZEWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
27 5 MAREK STASIEWICZ 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
28 150 MARIUSZ MARCINKIEWICZ 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
29 92 MICHAL DZIRBA 1980 LODZ
1  
1  
1  
3
30 59 PAWEŁ SOBIESZUK 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
31 165 PAWEŁ STASIŃSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
32 142 PIOTR KMIN 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
33 139 PRZEMEK GRZEJDZIAK 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
34 65 PRZEMYSLAW ZAKRZEWSKI 1977 LODZ
1  
1  
1  
3
35 100 PRZEMYSŁAW GRABICKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
36 261 RADEK PIOTROWSKI 1981 ŁÓDŹ
PARKRUN LODZ
1  
1  
1  
3
37 46 RAFAŁ DOMAGAŁA 1978 KLESZCZÓW
1  
1  
1  
3
38 195 SEBASTIAN NOWICKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
39 133 SYLWESTER DUDKIEWICZ 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
40 105 SZCZEPAN KUBIAK 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
41 50 TOMASZ GAWEŁ 1978 KRZYWIEC
1  
1  
1  
3
42 120 TOMASZ ŚCIERWICKI 1983 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
poza klasyfikacją
43 358 BARTOSZ GRZEGORCZYK 1977 PABIANICE
 
60  
60  
120
44 288 TOMASZ JASIEWICZ 1982 SIERADZ
 
40  
36  
76
45 226 PAWEŁ SĘK 1978 ZGIERZ
45  
 
24  
69
46 297 ANDRZEJ SKOWRON 1975 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
30  
26  
56
47 208 PIOTR WEDER 1976 ŁÓDŹ
36  
 
18  
54
48 300 PIOTR CZŁONKOWSKI 1983 SZCZEKOCINY
 
45  
 
45
49 205 ROBERT SOBCZAK 1982 ŁÓDŹ
32  
 
11  
43
50 177 IGOR WIŚNIEWSKI 1978 STRYKÓW
20  
13  
 
33

« poprzednia 1 2 3 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

Decyzją organizatora numer startowy 283 został przepisany do numeru 383.