teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 10km w dniu 01.12.2013

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M40

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 210 JACEK TROCIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
100  
100  
200
2 230 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
50  
80  
130
3 276 ROBERT ELYASZ 1968 ŁÓDŹ
60  
60  
120
4 212 SZYMON ŁAPIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
45  
40  
85
5 274 MACIEJ TRACZ 1970 ŁÓDŹ
80  
 
80
6 201 MARIUSZ STRÓŻIŃSKI 1972 ŁÓDŹ
40  
36  
76
7 24 JAKUB STRZELECKI CIRRUS 1964 ŁÓDŹ
32  
28  
60
8 190 ALEKSANDER KORZENIOWSKI 1972 ŁÓDŹ
26  
30  
56
9 340 DARIUSZ ANDRZEJCZAK 1968 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
 
50  
50
10 344 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
 
50  
50
11 217 MICHAŁ NIEDŹWIECKI 1972 ŁÓDŹ
24  
24  
48
12 144 MICHAŁ KOWALCZYKOWSKI 1973 ŁÓDŻ
20  
26  
46
13 218 JANUSZ MARCINIAK 1964 ŁÓDŹ
18  
22  
40
14 250 PAWEŁ DIOWKSZ 1973 ŁÓDŹ
22  
16  
38
15 194 JAROSŁAW SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
36  
 
36
16 18 ROMUALD SZCZYTKOWSKI 1971 ŁÓDŹ
16  
20  
36
17 319 JAROSŁAW OSMÓLSKI 1969 INOWŁÓDZ
 
32  
32
18 32 WOJCIECH SIENKIEWICZ 1973 ŁÓDŹ
30  
1  
31
19 192 ALEKSANDER KUJAWSKI 1971 ŁÓDŹ
11  
18  
29
20 148 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDŹ
14  
14  
28
21 183 TOMISŁAW BENSARI 1972 GALOWICE
28  
 
28
22 257 ARKADIUSZ MORAWIEC 1969 ŁÓDŹ
15  
12  
27
23 115 MARIUSZ SZAFLIK 1972 ŁASK
12  
14  
26
24 251 GRZEGORZ KOPACZ 1971 KSAWERÓW
13  
12  
25
25 99 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
8  
7  
15
26 315 TADEUSZ JURKIEWICZ 1970 OZORKÓW
 
15  
15
27 222 TOMASZ CZEKALSKI 1965 PABIANICE
7  
8  
15
28 86 JACEK KRYDA 1966 ŁÓDŹ
5  
9  
14
29 248 ADAM PIETRASZEK 1968 ŁASK
10  
 
10
30 361 ROMUALD WITCZAK 1970 ZGIERZ
 
10  
10
31 202 SŁAWOMIR NOWAK 1966 ŁÓDŹ
9  
 
9
32 90 SŁAWOMIR PIECH 1966 ŁÓDŹ
2  
5  
7
33 156 ANDRZEJ ODZIOBA 1965 PABIANICE
6  
 
6
34 305 WITEK GLUCK 1965 ŁÓDŹ
 
6  
6
35 191 WOJTEK STĘPNIAK 1971 ZGIERZ
3  
1  
4
36 329 SŁAWOMIR ZIEMIAKOWSKI 1971 ŁÓDŹ
 
3  
3
37 127 ADAM BIAŁAS 1971 LUTOMIERSK
1  
1  
2
38 119 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
2
39 238 DARIUSZ SZKIŁONDŹ 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
2
40 80 GRZEGORZ PODGORSKI 1964 LODZ
1  
1  
2
41 357 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
 
2  
2
42 184 JERZY JAŚKOWSKI 1973 ŁÓDŹ
1  
1  
2
43 63 KRZYSZTOF DROŻDŻYŃSKI 1969 STRYKÓW
1  
1  
2
44 17 PAWEŁ KOBYLIŃSKI 1971 ZGIERZ
1  
1  
2
45 270 PIOTR CHUCHLER 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
2
46 75 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
2
47 94 SŁAWOMIR WACHOWICZ 1971 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
2
48 182 STANISŁAW ŁUKOŚ 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
2
49 265 WOJCIECH ZIĘBACZEWSKI 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
2
50 336 ANDRZEJ STEFANIAK 1969 ZDUŃSKA WOLA
 
1  
1

« poprzednia 1 2 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

Decyzją organizatora numer startowy 283 został przepisany do numeru 383.