teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 20km w dniu 02.02.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 229 KRZYSZTOF PIETRZYK 1979 KOLUSZKI
100  
100  
100  
100  
400
2 247 TOMASZ OWCZAREK 1985 BEŁCHATÓW
80  
80  
60  
60  
280
3 371 TOMASZ KUNIKOWSKI 1988 ŁOWICZ
 
50  
80  
80  
210
4 210 JACEK TROCIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
36  
45  
36  
50  
167
5 160 ANDRZEJ PIETRZAK 1975 PABIANICE
45  
40  
40  
 
125
6 241 DANIEL MATUSIAK 1984 ŁÓDŹ
60  
0  
45  
 
105
7 243 MARCIN NADRATOWSKI 1994 ŁÓDŹ
32  
 
28  
45  
105
8 230 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
16  
26  
32  
30  
104
9 101 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
28  
32  
20  
22  
102
10 358 BARTOSZ GRZEGORCZYK 1977 PABIANICE
 
30  
28  
36  
94
11 3 BARTŁOMIEJ WITCZAK 1984 BUKOWIEC
15  
36  
14  
24  
89
12 383 MONIKA KACZMAREK 1989 ŁÓDŹ
20  
 
30  
32  
82
13 52 BARTOSZ STROJKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
26  
22  
11  
18  
77
14 145 MATEUSZ KOZIARSKI 1994 ŻELECHLINEK
24  
 
1  
40  
65
15 57 PRZEMEK UDUT 1980 ŁÓDŹ
15  
12  
16  
18  
61
16 276 ROBERT ELYASZ 1968 ŁÓDŹ
22  
24  
1  
12  
59
17 344 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
 
20  
16  
18  
54
18 48 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
18  
28  
0  
 
46
19 61 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
10  
9  
6  
18  
43
20 278 SEBASTIAN MATUSZEWSKI 1994 ŁÓDŹ
40  
 
1  
0  
41
21 140 SŁAWOMIR JAKUBOWSKI 1963 MALANÓW
7  
1  
9  
20  
37
22 185 DANIEL ŻABCZYŃSKI 1977 RUMIA
1  
14  
18  
1  
34
23 104 TOMASZ OSMULSKI 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
24  
1  
27
24 319 JAROSŁAW OSMÓLSKI 1969 INOWŁÓDZ
 
5  
12  
7  
24
25 340 DARIUSZ ANDRZEJCZAK 1968 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
20  
1  
1  
22
26 152 MAŁGORZATA MICHALAK- MATTAR 1985 ŁÓDŹ
1  
1  
8  
10  
20
27 201 MARIUSZ STRÓŹIŃSKI 1972 ŁÓDŹ
9  
10  
1  
 
20
28 297 ANDRZEJ SKOWRON 1975 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
11  
2  
3  
16
29 208 PIOTR WEDER 1976 ŁÓDŹ
5  
 
1  
9  
15
30 84 EMIL WOŹNIAK 1990 ŁÓDŹ
12  
1  
 
1  
14
31 277 MARIUSZ SMOLIŃSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
8  
11
32 28 JAKUB KIMMER 1988 ZELÓW
1  
7  
1  
1  
10
33 194 JAROSŁAW SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
8  
 
1  
1  
10
34 211 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
1  
6  
1  
1  
9
35 102 ARTUR SŁOWIŃSKI 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
5  
8
36 207 MATEUSZ CYGANEK 1987 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
3  
3  
 
1  
7
37 27 AGNIESZKA BŁOCH 1974 HUTA DLUTOWSKA
1  
1  
1  
1  
4
38 190 ALEKSANDER KORZENIOWSKI 1972 ŁÓDŹ
1  
2  
 
1  
4
39 192 ALEKSANDER KUJAWSKI 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
40 67 ALEKSANDER LISOWSKI 1986 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
41 83 ANDRZEJ KLIMCZEWSKI 1962 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
42 148 ANDRZEJ LUŚTAK 1969 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
43 1 ARTUR KUŚMIEREK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
44 221 BARTŁOMIEJ SOBECKI 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
45 206 BARTOSZ OBODECKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
46 228 CZESŁAW KLEPCZAREK 1957 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
1  
4
47 170 DANIEL SZAWKAŁO 1990 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
48 189 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
49 119 DARIUSZ PECYNA 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
50 238 DARIUSZ SZKIŁONDŹ 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

Decyzją organizatora numer startowy 283 został przepisany do numeru 383.