teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 5km w dniu 10.11.2013

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 229 KRZYSZTOF PIETRZYK 1979 KOLUSZKI
100  
100
2 247 TOMASZ OWCZAREK 1985 BEŁCHATÓW
80  
80
3 241 DANIEL MATUSIAK 1984 ŁÓDŹ
60  
60
4 240 MATEUSZ PACHULEC 1984 ŁÓDŹ
50  
50
5 160 ANDRZEJ PIETRZAK 1975 PABIANICE
45  
45
6 278 SEBASTIAN MATUSZEWSKI 1994 ŁÓDŹ
40  
40
7 210 JACEK TROCIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
36  
36
8 243 MARCIN NADRATOWSKI 1994 ŁÓDŹ
32  
32
9 274 MACIEJ TRACZ 1970 ŁÓDŹ
30  
30
10 101 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
28  
28
11 52 BARTOSZ STROJKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
26  
26
12 145 MATEUSZ KOZIARSKI 1994 ŻELECHLINEK
24  
24
13 276 ROBERT ELYASZ 1968 ŁÓDŹ
22  
22
14 383 MONIKA KACZMAREK 1989 ŁÓDŹ
20  
20
15 48 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
18  
18
16 230 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
16  
16
17 3 BARTŁOMIEJ WITCZAK 1984 BUKOWIEC
15  
15
18 57 PRZEMEK UDUT 1980 ŁÓDŹ
15  
15
19 212 SZYMON ŁAPIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
13  
13
20 84 EMIL WOŹNIAK 1990 ŁÓDŹ
12  
12
21 226 PAWEŁ SĘK 1978 ZGIERZ
11  
11
22 61 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
10  
10
23 201 MARIUSZ STRÓZIŃSKI 1972 ŁÓDŹ
9  
9
24 194 JAROSŁAW SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
8  
8
25 140 SŁAWOMIR JAKUBOWSKI 1963 MALANÓW
7  
7
26 24 JAKUB STRZELECKI CIRRUS 1964 ŁÓDŹ
6  
6
27 208 PIOTR WEDER 1976 ŁÓDŹ
5  
5
28 207 MATEUSZ CYGANEK 1987 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
3  
3
29 205 ROBERT SOBCZAK 1982 ŁÓDŹ
2  
2
30 200 0000
1  
1
31 127 ADAM BIAŁAS 1971 LUTOMIERSK
1  
1
32 211 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
1  
1
33 220 ADAM NIEDŹWIECKI 1958 ŁÓDŹ
1  
1
34 248 ADAM PIETRASZEK 1968 ŁASK
1  
1
35 74 AGATA ANDRZEJEWSKA 1979 ŁÓDŹ
1  
1
36 54 AGATA LESIOWSKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1
37 130 AGNIESZKA BŁAŻEJCZYK 1965 ŁÓDŹ
1  
1
38 27 AGNIESZKA BŁOCH 1974 HUTA DLUTOWSKA
1  
1
39 34 AGNIESZKA PIWOŃSKA 1972 ŁÓDŹ
1  
1
40 179 AGNIESZKA WOŹNIAK 1985 ŁÓDŹ
1  
1
41 252 AGNIESZKA WOŹNICKA 1981 ŁÓDŹ
1  
1
42 190 ALEKSANDER KORZENIOWSKI 1972 ŁÓDŹ
1  
1
43 67 ALEKSANDER LISOWSKI 1986 ŁÓDŹ
1  
1
44 231 ALEKSANDRA KARAŚ 1962 ŁÓDŹ
1  
1
45 234 ALEKSANDRA PARUSZEWSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1
46 171 ALEKSANDRA SZCZECIŃSKA 1973 ŁÓDŹ
1  
1
47 132 ALICJA DĄBROWSKA 1976 ŁÓDŹ
1  
1
48 176 ALICJA WIRSKA-PŁONKA 1979 ZGIERZ
1  
1
49 83 ANDRZEJ KLIMCZEWSKI 1962 ŁÓDŹ
1  
1
50 219 ANDRZEJ LESIAK 1954 ŁÓDŹ
1  
1

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

Decyzją organizatora numer startowy 283 został przepisany do numeru 383.