teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 10km w dniu 01.12.2013

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 229 KRZYSZTOF PIETRZYK 1979 KOLUSZKI
100  
100  
200
2 247 TOMASZ OWCZAREK 1985 BEŁCHATÓW
80  
80  
160
3 240 MATEUSZ PACHULEC 1984 ŁÓDŹ
50  
60  
110
4 160 ANDRZEJ PIETRZAK 1975 PABIANICE
45  
40  
85
5 210 JACEK TROCIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
36  
45  
81
6 101 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
28  
32  
60
7 241 DANIEL MATUSIAK 1984 ŁÓDŹ
60  
0  
60
8 3 BARTŁOMIEJ WITCZAK 1984 BUKOWIEC
15  
36  
51
9 371 TOMASZ KUNIKOWSKI 1988 ŁOWICZ
 
50  
50
10 52 BARTOSZ STROJKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
26  
22  
48
11 276 ROBERT ELYASZ 1968 ŁÓDŹ
22  
24  
46
12 48 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
18  
28  
46
13 230 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
16  
26  
42
14 278 SEBASTIAN MATUSZEWSKI 1994 ŁÓDŹ
40  
 
40
15 243 MARCIN NADRATOWSKI 1994 ŁÓDŹ
32  
 
32
16 358 BARTOSZ GRZEGORCZYK 1977 PABIANICE
 
30  
30
17 274 MACIEJ TRACZ 1970 ŁÓDŹ
30  
 
30
18 57 PRZEMEK UDUT 1980 ŁÓDŹ
15  
12  
27
19 212 SZYMON ŁAPIŃSKI 1970 ŁÓDŹ
13  
13  
26
20 145 MATEUSZ KOZIARSKI 1994 ŻELECHLINEK
24  
 
24
21 340 DARIUSZ ANDRZEJCZAK 1968 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
 
20  
20
22 344 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
 
20  
20
23 383 MONIKA KACZMAREK 1989 ŁÓDŹ
20  
 
20
24 61 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
10  
9  
19
25 201 MARIUSZ STRÓŻIŃSKI 1972 ŁÓDŹ
9  
10  
19
26 300 PIOTR CZŁONKOWSKI 1983 SZCZEKOCINY
 
16  
16
27 185 DANIEL ŻABCZYŃSKI 1977 RUMIA
1  
14  
15
28 288 TOMASZ JASIEWICZ 1982 SIERADZ
 
15  
15
29 84 EMIL WOŹNIAK 1990 ŁÓDŹ
12  
1  
13
30 297 ANDRZEJ SKOWRON 1975 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
11  
11
31 226 PAWEŁ SĘK 1978 ZGIERZ
11  
 
11
32 363 BARTŁOMIEJ ZIELIŃSKI 1981 BEŁCHATÓW
 
8  
8
33 28 JAKUB KIMMER 1988 ZELÓW
1  
7  
8
34 194 JAROSŁAW SZATANIAK 1973 ŁÓDŹ
8  
 
8
35 140 SŁAWOMIR JAKUBOWSKI 1963 MALANÓW
7  
1  
8
36 211 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
1  
6  
7
37 24 JAKUB STRZELECKI CIRRUS 1964 ŁÓDŹ
6  
1  
7
38 207 MATEUSZ CYGANEK 1987 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
3  
3  
6
39 319 JAROSŁAW OSMÓLSKI 1969 INOWŁÓDZ
 
5  
5
40 208 PIOTR WEDER 1976 ŁÓDŹ
5  
 
5
41 190 ALEKSANDER KORZENIOWSKI 1972 ŁÓDŹ
1  
2  
3
42 127 ADAM BIAŁAS 1971 LUTOMIERSK
1  
1  
2
43 220 ADAM NIEDŹWIECKI 1958 ŁÓDŹ
1  
1  
2
44 27 AGNIESZKA BŁOCH 1974 HUTA DLUTOWSKA
1  
1  
2
45 34 AGNIESZKA PIWOŃSKA 1972 ŁÓDŹ
1  
1  
2
46 252 AGNIESZKA WOŹNICKA 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
2
47 192 ALEKSANDER KUJAWSKI 1971 ŁÓDŹ
1  
1  
2
48 67 ALEKSANDER LISOWSKI 1986 ŁÓDŹ
1  
1  
2
49 231 ALEKSANDRA KARAŚ 1962 ŁÓDŹ
1  
1  
2
50 234 ALEKSANDRA PARUSZEWSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
2

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

Decyzją organizatora numer startowy 283 został przepisany do numeru 383.