teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Bike Atelier MTB Maraton 2015

stan po zawodach BIKE ATELIER MTB MARATON - RUNDA 3 w dniu 23.08.2015

Wybierz szczegóły tabeli

PRO OPEN   -   PRO K0   -   PRO K20   -   PRO K30   -   PRO K40   -   PRO K50   -   PRO M0   -   PRO M20   -   PRO M30   -   PRO M40   -   PRO M50   -   PRO M60   -   HOBBY   -   HOBBY KH1   -   HOBBY KH2   -   HOBBY KH3   -   HOBBY MH1   -   HOBBY MH2   -   HOBBY MH3   -   HOBBY RODZINNE   -   HOBBY HRD1   -   HOBBY HRD2   -   HOBBY HRD3   -   HOBBY HRC1   -   HOBBY HRC2   -   HOBBY HRC3

Tabela klasyfikacji: HOBBY RODZINNE

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 2015 MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI 2000 SOSNOWIEC
100  
 
100  
200
2 2009 PAWEŁ KRAŚNICKI 2001 WOJKOWICE
36  
100  
50  
186
3 2021 BENIAMIN DĄBROWSKI 2005 GOGOLIN
 
80  
60  
140
4 2016 TOMASZ TOMERA 2001 KATOWICE
45  
50  
45  
140
5 2012 MARCELINA MORAWSKA 2002 DĄBROWA GÓRNICZA
24  
40  
36  
100
6 2010 MACIEJ BUDNIK 2000 LUBIN
BIKE ATELIER TEAM
80  
 
 
80
7 2186 MAKSYMILIAN RICHTER 2000 MYSŁOWICE
AB-MICRO HUTCHINSON TEAM
 
80  
 
80
8 2029 MATEUSZ FELIŃSKI 2000 BĘDZIN
 
 
80  
80
9 2013 MATEUSZ SMUDA 2004 ŚWIERKLANIEC
26  
26  
26  
78
10 2011 JULIA GAJDZIK 2004 MIKOŁOW
FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
28  
24  
20  
72
11 2020 DOMINIK WIECZOREK 2001 DĄBROWA GÓRNICZA
 
32  
28  
60
12 2008 JAN KARASEK 2002 BIELSKO BIAŁA
RK BIKE TEAM
60  
0  
 
60
13 2024 OLEK SZAŁKOWSKI 2001 SOSNOWIEC
PALM TEAM
 
28  
30  
58
14 2017 FILIP GRUSZCZYŃSKI 2005 KATOWICE
SCS OSOZ RACING TEAM
50  
 
 
50
15 2178 IZABELA PONDO 2000
 
45  
 
45
16 2076 IZABELA PONDO 2000 TOSZEK
 
 
40  
40
17 2018 MATEUSZ SKRZYDŁOW 2002 BIELSKO BIAŁA
GORANGA TEAM
40  
 
 
40
18 2023 JULIA DĄBROWSKA 2004 WALCE
 
36  
 
36
19 2074 MICHAŁ GŁOWIK 2002 TRZCINICA
TEAM CART-PACK BRALIN
 
 
36  
36
20 2005 MATEUSZ ŁAPIN 2004 RACIBÓRZ
RAFAKO MTB TEAM
32  
 
 
32
21 2025 BRAJAN ŚWIDER 2005
KS LUBOŃ SKOMIELINA BIAŁA
 
30  
 
30
22 2007 KACPER KWIECIEŃ 2002 KATOWICE
30  
 
 
30
23 2027 JAKUB FOJCIK 2004 TARNOWSKIE GÓRY
 
 
24  
24
24 2026 ADRIAN SAWCZUK 2004 DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
22  
22
25 2002 WIKTOR PALA 2003 KATOWICE
22  
 
 
22
26 2014 JULIA GLEZNER 2002 MYSŁOWICE
20  
 
 
20
27 2028 KATARZYNA TYSZKOWSKA 2002 TYCHY
 
 
18  
18
28 2004 MICHAŁ SIKORA 2005 CHORZÓW
18  
 
 
18
29 2030 MACIEJ ŚLIŻ 2008 SIEWIERZ
 
 
16  
16
30 2006 PIOTR CZEKAJ 2004 TYCHY
16  
 
 
16
31 2001 JAN KLIMA 2002 KATOWICE
15  
 
 
15
32 2003 FILIP MROZIK 2003 MYSŁOWICE
14  
 
 
14
33 2019 WOJCIECH DARMOSZ 2005 KATOWICE
BIKEHEAD MTB TEAM
13  
 
 
13
34 2022 JAN KARASEK 0000 BIELSKO BIAŁA
 
0  
 
0