teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Bike Atelier MTB Maraton 2015

stan po zawodach BIKE ATELIER MTB MARATON - RUNDA 3 w dniu 23.08.2015

Wybierz szczegóły tabeli

PRO OPEN   -   PRO K0   -   PRO K20   -   PRO K30   -   PRO K40   -   PRO K50   -   PRO M0   -   PRO M20   -   PRO M30   -   PRO M40   -   PRO M50   -   PRO M60   -   HOBBY   -   HOBBY KH1   -   HOBBY KH2   -   HOBBY KH3   -   HOBBY MH1   -   HOBBY MH2   -   HOBBY MH3   -   HOBBY RODZINNE   -   HOBBY HRD1   -   HOBBY HRD2   -   HOBBY HRD3   -   HOBBY HRC1   -   HOBBY HRC2   -   HOBBY HRC3

Tabela klasyfikacji: PRO M20

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 100 MICHAŁ FICEK 1992 MYSŁOWICE
VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM
 
 
 
300
2 123 MICHAŁ KUCEWICZ 1987 BYTOM
LEGIA CORRATEC TEAM
 
 
 
220
3 181 MICHAŁ LEŚNIEWSKI 1988 SOSNOWIEC
BIKE ATELIER TEAM
 
 
 
136
4 196 MACIEJ PITACH 1987 DĄBROWA GÓRNICZA
BIKE ATELIER TEAM
 
 
 
105
5 288 KAROL KUCIĘBA 1990 BĘDZIN
LEGIA CORRATEC
 
 
 
95
6 140 GRZEGORZ SMACZYŃSKI 1994 DABROWA GÓRNICZA
BAMINEX MTB TEAM
 
 
 
90
7 56 PRZEMYSŁAW DRZYZGIEWICZ 1989 KRAKÓW
 
 
 
87
8 97 MARCIN ZENTLIK 1989 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
ROWEROWY BYTOM - ROWEREK
 
 
 
74
9 206 DANIEL SMOLARZ 1992 BŁAŻEJOWICE
 
 
 
72
10 273 MARCIN KRAKOWIAK 1990 RUDNIKI
SENGAM SPORT RACING TEAM
 
 
 
56
11 87 PRZEMEK BAR 1986 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
AZS AWF KATOWICE
 
 
 
56
12 128 SZYMON JANUS 1986 DABROWA GÓRNICZA
BIKE ATELIER TEAM
 
 
 
51
13 64 ADRIAN SZOSTAK 1987 KRAKÓW
OTR KRAKÓW
 
 
 
46
14 184 PAWEŁ URBAŃSKI 1988 ZAWIERCIE
 
 
 
36
15 225 IRENEUSZ MARYCKI 1991 ŁAZY
 
 
 
34
16 15 PAWEŁ SAS 1988 SOSNOWIEC
GHOSTBIKERS
 
 
 
32
17 34 ADAM BANASZAK 1986 ZABRZE
 
 
 
31
18 234 ADAM HANTULIK 1986 TYCHY
 
 
 
24
19 236 WOJCIECH SZCZEGIELNIAK 1993 KATOWICE
 
 
 
19
20 118 MAREK FILA 1988 RUDA ŚLĄSKA
 
 
 
18
poza klasyfikacją
21 323 TOMASZ DYGACZ 1989 KATOWICE
DMG MORI CYCLO TRENER TEAM
 
 
 
80
22 185 MATEUSZ SANETRA 1989
KS-LUBOŃ SKOMIELINA-BIAŁA
 
 
 
50
23 345 JACEK SKONIECZNY 1989 GLIWICE
SCS OSOZ RACING TEAM
 
 
 
36
24 93 DAMIAN KOTWICA 1992 KATOWICE
AEGON CYCLING TEAM
 
 
 
32
25 242 DAWID MONKOS 1995 LUBLINIEC
 
 
 
32
26 305 TOMASZ STRĘK 1990 LUBLINIEC
JWK LUBLINIEC
 
 
 
30
27 30 MARCIN PŁUSA 1986 SOSNOWIEC
GHOSTBIKERS
 
 
 
28
28 282 MATEUSZ SANETRA 1989
KS-LUBOŃ SKOMIELINA-BIAŁA
 
 
 
28
29 258 PAWEŁ PIĘTA 1986 ZABRZE
RAFAKO MTB TEAM
 
 
 
26
30 262 KRZYSZTOF LITWIN 1987 PODWILK
 
 
 
24
31 83 DAMIAN MŁYNARCZYK 1995 RUDA ŚLĄSKA
 
 
 
22
32 259 MARCIN NEUMAN 1995 SOSNOWIEC
BIKE ATELIER SOSNOWIEC
 
 
 
22
33 274 TOMASZ NOWAK 1989 DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
 
20
34 161 PIOTR PRZYZGIEWICZ 1986 KRAKÓW
KAROLINAKOZELA.PL
 
 
 
18
35 89 ALEKSANDER TROCHIM 1991 STRZELCE OPOLSKIE
 
 
 
16
36 327 TADEUSZ SKWARCZYŃSKI 1989 TYCHY
GOMOLA TRANS AIRCO
 
 
 
16
37 249 KACPER PROCHOWSKI 1987 DABROWA GÓRNICZA
BIKE ATELIER TEAM
 
 
 
15
38 81 JACEK MARKIEL 1992 WYRY
 
 
 
14
39 301 DAMIAN PODDĘBNIAK 1986 ŁAZY
 
 
 
13
40 145 MACIEJ KAWALA 1988 JAWORZNO
FORMATUS.PL
 
 
 
13
41 255 SŁAWOMIR SZKARADNIK 1987 BYSTRA
KS LUBOŃ SKOMIELINA BIAŁA
 
 
 
13
42 314 KAMIL ZAWADZKI 1991 RUDNIKI
SENGAM SPORT RACING TEAM
 
 
 
12
43 12 BARTŁOMIEJ WOJCIECH 1991 PSZCZYNA
 
 
 
10
44 98 MICHAŁ GAŁA 1989 KATOWICE
 
 
 
9
45 37 DAWID KRAWCZYK 1988 ŁAZY
 
 
 
8
46 264 MICHAŁ BARCZYK 1989 ŚWIĘTOCHŁOWICE
GOMOLA TRANS AIRCO
 
 
 
8
47 311 AREK PASZENDA 1986 RYBNIK
 
 
 
6
48 227 KRYSTIAN CHORZEWSKI 1990 ŚWIĘTOCHŁOWICE
 
 
 
5
49 219 KAMIL STRZELCZYK 1988 KATOWICE
OEX TEAM
 
 
 
4
50 263 GRZEGORZ BACHÓR 1992 SPYTKOWICE
 
 
 
3

« poprzednia 1 2 następna »