teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Bike Atelier MTB Maraton 2015

stan po zawodach BIKE ATELIER MTB MARATON - RUNDA 3 w dniu 23.08.2015

Wybierz szczegóły tabeli

PRO OPEN   -   PRO K0   -   PRO K20   -   PRO K30   -   PRO K40   -   PRO K50   -   PRO M0   -   PRO M20   -   PRO M30   -   PRO M40   -   PRO M50   -   PRO M60   -   HOBBY   -   HOBBY KH1   -   HOBBY KH2   -   HOBBY KH3   -   HOBBY MH1   -   HOBBY MH2   -   HOBBY MH3   -   HOBBY RODZINNE   -   HOBBY HRD1   -   HOBBY HRD2   -   HOBBY HRD3   -   HOBBY HRC1   -   HOBBY HRC2   -   HOBBY HRC3

Tabela klasyfikacji: HOBBY MH3

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 1060 MIROSŁAW KALINOWSKI 1963 GLIWICE
ATAK SPORT C67 RACING TEAM
80  
100  
100  
280
2 1025 ZBIGNIEW DOMŻALSKI 1959 RUDA ŚLĄSKA
ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL
100  
80  
60  
240
3 1010 MARIUSZ KUDŁA 1963 BIELSKO-BIAŁA
CREA SPORT
60  
60  
45  
165
4 1021 MAREK ĆWIK 1963 BYTOM
50  
45  
16  
111
5 1042 HENRYK KAJZER 1959 RUDA ŚLĄSKA
ALVA 1 – ROWERY.RUDA.PL
36  
36  
30  
102
6 1149 ANDRZEJ MARTYNOWICZ 1958 GLIWICE
 
50  
50  
100
7 1061 WITOLD WIĘCEK 1958 KATOWICE
32  
22  
14  
68
8 1161 DARIUSZ KUBICA 1964 DĄBROWA GÓRNICZA ZĄBKOWICE
 
30  
32  
62
9 1154 MARIUSZ GORZELANY 1964 RYBNIK
 
40  
20  
60
10 1043 PIOTR LOSA 1962 RUDA ŚLĄSKA
ALVA 1 – ROWERY.RUDA.PL
40  
 
18  
58
11 1168 GRZEGORZ WODECKI 1963 DĄBROWA GÓRNICZA
BEGZAL WODECKI ROCKET
 
32  
24  
56
12 1126 BOGDAN LESZCZYŃSKI 1954 SOSNOWIEC
 
28  
26  
54
13 1136 ZBIGNIEW ZAJĄC 1958 PIEKARY ŚLĄSKIE
MMBIKE TEAM
 
26  
22  
48
14 1188 LESZEK WOLIŃSKI 1948 SOSNOWIEC
 
24  
0  
24
poza klasyfikacją
15 1225 MAREK KAMIŃSKI 1964 RUDA ŚLASKA
ALVA 1 – ROWERY.RUDA.PL
 
 
80  
80
16 1076 DANIEL SZNEJDER 1958 KATOWICE
45  
 
 
45
17 1240 DARIUSZ WŁOSOWICZ 1965 DABROWA GÓRNICZA
 
 
40  
40
18 1255 KAZIMIERZ KOWAL 1949 BĘDZIN
 
 
36  
36
19 1083 WALDEMAR OSIŃSKI 1960 TYCHY
30  
 
 
30
20 1216 GRZEGORZ PIEGZA 1958 RUDA ŚLASKA
ALVA 1 – TIGRIS
 
 
28  
28
21 1180 JANUSZ PIELECH 1963 DĄBROWA GÓRNICZA
 
20  
 
20
22 1204 DARIUSZ BEDNARCZYK 1960 ZAWIERCIE
SENGAM SPORT RACING TEAM
 
 
15  
15
23 1227 ZBIGNIEW KONARSKI 1958 KATOWICE
 
 
13  
13
24 1257 JANUSZ czcionka 1949 DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
12  
12
25 1095 JERZY KASPRZAK 1961 KATOWICE
0  
 
 
0