teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Bike Atelier MTB Maraton 2015

stan po zawodach BIKE ATELIER MTB MARATON - RUNDA 2 w dniu 26.07.2015

Wybierz szczegóły tabeli

PRO OPEN   -   PRO K0   -   PRO K20   -   PRO K30   -   PRO K40   -   PRO K50   -   PRO M0   -   PRO M20   -   PRO M30   -   PRO M40   -   PRO M50   -   PRO M60   -   HOBBY   -   HOBBY KH1   -   HOBBY KH2   -   HOBBY KH3   -   HOBBY MH1   -   HOBBY MH2   -   HOBBY MH3   -   HOBBY RODZINNE   -   HOBBY HRD1   -   HOBBY HRD2   -   HOBBY HRD3   -   HOBBY HRC1   -   HOBBY HRC2   -   HOBBY HRC3

Tabela klasyfikacji: HOBBY RODZINNE

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 2009 PAWEŁ KRAŚNICKI 2001 WOJKOWICE
36  
100  
136
2 2015 MICHAŁ KAPUŚCIŃSKI 2000 SOSNOWIEC
100  
 
100
3 2016 TOMASZ TOMERA 2001 KATOWICE
45  
50  
95
4 2021 BENIAMIN DĄBROWSKI 2005 GOGOLIN
 
80  
80
5 2010 MACIEJ BUDNIK 2000 LUBIN
BIKE ATELIER TEAM
80  
 
80
6 2186 MAKSYMILIAN RICHTER 2000 MYSŁOWICE
AB-MICRO HUTCHINSON TEAM
 
80  
80
7 2012 MARCELINA MORAWSKA 2002 DĄBROWA GÓRNICZA
24  
40  
64
8 2008 JAN KARASEK 2002 BIELSKO BIAŁA
RK BIKE TEAM
60  
0  
60
9 2011 JULIA GAJDZIK 2004 MIKOŁOW
FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
28  
24  
52
10 2013 MATEUSZ SMUDA 2004 ŚWIERKLANIEC
26  
26  
52
11 2017 FILIP GRUSZCZYŃSKI 2005 KATOWICE
SCS OSOZ RACING TEAM
50  
 
50
12 2178 IZABELA PONDO 2000
 
45  
45
13 2018 MATEUSZ SKRZYDŁOW 2002 BIELSKO BIAŁA
GORANGA TEAM
40  
 
40
14 2023 JULIA DĄBROWSKA 2004 WALCE
 
36  
36
15 2020 DOMINIK WIECZOREK 2001 DĄBROWA GÓRNICZA
 
32  
32
16 2005 MATEUSZ ŁAPIN 2004 RACIBÓRZ
RAFAKO MTB TEAM
32  
 
32
17 2025 BRAJAN ŚWIDER 2005
KS LUBOŃ SKOMIELINA BIAŁA
 
30  
30
18 2007 KACPER KWIECIEŃ 2002 KATOWICE
30  
 
30
19 2024 OLEK SZAŁKOWSKI 2001 SOSNOWIEC
PALM TEAM
 
28  
28
20 2002 WIKTOR PALA 2003 KATOWICE
22  
 
22
21 2014 JULIA GLEZNER 2002 MYSŁOWICE
20  
 
20
22 2004 MICHAŁ SIKORA 2005 CHORZÓW
18  
 
18
23 2006 PIOTR CZEKAJ 2004 TYCHY
16  
 
16
24 2001 JAN KLIMA 2002 KATOWICE
15  
 
15
25 2003 FILIP MROZIK 2003 MYSŁOWICE
14  
 
14
26 2019 WOJCIECH DARMOSZ 2005 KATOWICE
BIKEHEAD MTB TEAM
13  
 
13
27 2022 JAN KARASEK 0000 BIELSKO BIAŁA
 
0  
0