teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Bike Atelier MTB Maraton 2015

stan po zawodach BIKE ATELIER MTB MARATON - RUNDA 3 w dniu 23.08.2015

Wybierz szczegóły tabeli

PRO OPEN   -   PRO K0   -   PRO K20   -   PRO K30   -   PRO K40   -   PRO K50   -   PRO M0   -   PRO M20   -   PRO M30   -   PRO M40   -   PRO M50   -   PRO M60   -   HOBBY   -   HOBBY KH1   -   HOBBY KH2   -   HOBBY KH3   -   HOBBY MH1   -   HOBBY MH2   -   HOBBY MH3   -   HOBBY RODZINNE   -   HOBBY HRD1   -   HOBBY HRD2   -   HOBBY HRD3   -   HOBBY HRC1   -   HOBBY HRC2   -   HOBBY HRC3

Tabela klasyfikacji: PRO M40

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 129 MARCIN GEMBICZ 1973 CZĘSTOCHOWA
KALASWEAR.PL
 
 
 
160
2 188 TOMASZ SZULCZEWSKI 1973 ZDZIESZOWICE
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE BIKE TEAM
 
 
 
150
3 154 RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI 1971 SOSNOWIEC
 
 
 
142
4 132 ARTUR BUCKI 1971 GLIWICE
ZVL KREIDLER SPORTIVA
 
 
 
127
5 270 ROMAN BADURA 1970 BYTOM
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
 
 
 
125
6 111 ROMAN FRANKIEWICZ 1973 ZABRZE
ZVL KREIDLER SPORTIVA
 
 
 
120
7 125 ARTUR BORATYN 1973 SOSNOWIEC
BIKE ATELIER TEAM
 
 
 
100
8 41 DARIUSZ GNAT 1969 DĄBROWA GÓRNICZA
BANIMEX MTB TEAM
 
 
 
84
9 260 JANUSZ KURZAK 1967 ZAWIERCIE
SENGAM SPORT RACING TEAM
 
 
 
80
10 75 MAREK KUBUSZOK 1966 ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLART NUTRAXX TEAM
 
 
 
64
11 107 MARCIN JEKEL 1975 KATOWICE
 
 
 
59
12 189 ARKADIUSZ KOTŁOWSKI 1972 ZDZIESZOWICE
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE BIKE TEAM
 
 
 
54
13 271 ROBERT SZYMAŃSKI 1970 KATOWICE
BIKEHEAD MTB TEAM
 
 
 
54
14 59 KRZYSZTOF KRAŚNICKI 1974 WOJKOWICE
 
 
 
51
15 106 TOMASZ CZERWIK 1974 BIAŁA
ESTILE REACING TEAM
 
 
 
44
16 126 DANIEL ZMYSŁOWSKI 1973 DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
 
40
17 238 MARCIN RASZTABIGA 1972 ZAWIERCIE
SENGAM SPORT RACING TEAM
 
 
 
35
18 31 IRENEUSZ SŁAWSKI 1974 CHORZÓW
 
 
 
34
19 46 ROBERT OBUCHOWSKI 1972 DĄBROWA GÓRNICZA
GHOSTBIKERS
 
 
 
30
20 51 ZBIGNIEW KACZMARCZYK 1966 DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
 
25
21 253 TOMASZ HEJDUK 1975 TYCHY
TYCHY
 
 
 
22
22 158 GRZEGORZ MIKUŁA 1972 KRAKÓW
CHAMPION-B3
 
 
 
18
23 157 ANDRZEJ KOWALCZUK 1966 DĄBROWA GÓRNICZA
BIKE ATELIER TEAM
 
 
 
16
24 214 KAZIMIERZ NOWAK 1966 RUDA ŚLĄSKA
 
 
 
13
25 194 WOJCIECH PIECZYRAK 1973 KATOWICE
 
 
 
13
26 96 DAMIAN KOTARSKI 1975 CHUDÓW
 
 
 
12
27 160 MIROSŁAW SMYRAK 1973 KRAKÓW
WSD
 
 
 
12
28 195 DARIUSZ MUSIALIK 1967 BYCINA
BIKE TEAM GALILEO
 
 
 
6
29 208 JACEK NALEPA 1973 TYCHY
MY WAY
 
 
 
6
30 42 LESZEK KURCZOK 1970 RYBNIK
 
 
 
4
31 233 RADOSŁAW GARBACIAK 1975 DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
 
4
32 5 ADAM PTAK 1974 ZABRZE
 
 
 
3
33 35 MARIUSZ SZRODZIŃSKI 1971 KATOWICE
 
 
 
3
34 167 RAFAŁ KOZIOŁ 1975 SOSNOWIEC
 
 
 
3
35 13 TOMASZ CZERWIŃSKI 1971 CHORZÓW
 
 
 
3
36 108 GRZEGORZ NAWROCKI 1966 MYSZKÓW
UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA
 
 
 
2
37 130 KRZYSZTOF CZEKAJ 1973 TYCHY
 
 
 
2
38 187 MAREK DOBROWOLSKI 1966 SOSNOWIEC
BIKE ATELIER TEAM
 
 
 
2
39 152 TOMEK SZAJBE 1972 CHORZÓW
ASPERGO CHORZÓW 533 404 101
 
 
 
2
40 19 MAREK DRÓŻDŻ 1971 DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
 
1
poza klasyfikacją
41 116 KRZYSZTOF PODOLSKI 1968 PYSKOWICE
RMF FM
 
 
 
100
42 346 DARIUSZ BEDNARCZYK 1966 DĄBROWA GÓRNICZA
BIKE ATELIER TEAM
 
 
 
45
43 115 BOGUSŁAW FABIAN 1971 PYSKOWICE
KOBARACINGTEAM-LEMONBIKE.EU
 
 
 
40
44 284 TOMASZ SZOPIŃSKI 1970 WARSZAWA
 
 
 
36
45 252 ANDRZEJ RUDOBA 1975 TYCHY
TYCHY
 
 
 
30
46 332 DARIUSZ OSTROWSKI 1971 RUDA ŚLASKA
ALVA 1 – ROWERY.RUDA.PL
 
 
 
30
47 49 TOMASZ RUSZKOWSKI 1975 KATOWICE
SILVINI TEAM POLSKA
 
 
 
30
48 278 RAFAŁ BŁASZCZUK 1975 ROTMANKA
 
 
 
26
49 324 TOMASZ KĘPCZYŃSKI 1971 WALIDROGI, TARNÓW OPOLSKI
 
 
 
26
50 338 KAROL KASPROWIAK 1966 GLIWICE
EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
 
 
 
22

« poprzednia 1 2 następna »