CHRONOSPORTS | POMIAR CZASU | NUMERY STARTOWE | WYNIKI | KLASYFIKACJE
teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015 - 25km w dniu 15.03.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 72 MAURYCY OLEKSIEWICZ 1982 ŁÓDŹ
80  
 
60  
100  
100  
340
2 13 PAWEŁ MATNER 1991 NYSA
100  
100  
100  
 
 
300
3 219 TOMASZ KUNIKOWSKI 1988 ŁOWICZ
60  
 
45  
80  
80  
265
4 223 TOMASZ OWCZAREK 1985
50  
 
50  
36  
50  
186
5 82 BARTOSZ SKRZYPEK 1995 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
45  
80  
28  
20  
 
173
6 201 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
36  
45  
32  
45  
45  
171
7 283 MICHAL PODGÓRSKI 1989 ŁÓDZ
14  
60  
40  
32  
36  
168
8 46 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
40  
50  
36  
18  
 
144
9 146 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
13  
32  
30  
22  
32  
116
10 167 BARTOSZ GRZEGORCZYK 1977 PABIANICE
24  
30  
1  
30  
30  
114
11 208 BARTŁOMIEJ WITCZAK 1984 BUKOWIEC
28  
40  
18  
14  
28  
114
12 231 WOJCIECH STROIWĄS 1980 ŁÓDŹ
28  
36  
22  
24  
18  
110
13 108 PIOTR ROSIAK 1976 ŁÓDŹ
18  
18  
14  
28  
40  
104
14 287 BARTOSZ STROYKOWSKI 1983 ŁÓDZ
32  
18  
4  
 
20  
74
15 213 PIOTR WANTKIEWICZ 1981 ŁÓDZ
12  
26  
24  
 
 
62
16 25 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
8  
 
13  
10  
26  
57
17 300 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
 
11  
8  
15  
22  
56
18 191 MICHAŁ SMOLEŃSKI 1980 ŁÓDŹ
32  
14  
7  
1  
 
54
19 6 JAKUB KIMMER 1988 ZELÓW
11  
22  
1  
3  
16  
52
20 266 ANDRZEJ SKOWRON 1975 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
24  
 
3  
 
24  
51
21 203 MATEUSZ JAKSA 1987 PABIANICE
24  
12  
6  
 
9  
51
22 252 PIOTR JÓZWIAK 1980 ŁÓDŹ
1  
20  
20  
 
 
41
23 131 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
16  
13  
1  
5  
 
35
24 383 ROBERT WÓJCIK 1973 ZGIERZ
 
 
12  
8  
15  
35
25 356 MICHAL SMOLIŃSKI 1990 ŁÓDZ
 
7  
5  
4  
4  
20
26 429 DANIEL ŻABCZYŃSKI 1977 RUMIA
 
 
1  
7  
11  
19
27 424 WITOLD TOSIK 1982 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
 
1  
11  
6  
18
28 81 DANIEL MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
14  
17
29 245 MACIEJ KOKOTEK 1977 ŁÓDZ
7  
6  
1  
1  
3  
17
30 143 MAREK BARTOSIK 1976 LODZ
1  
 
1  
1  
13  
16
31 251 PIOTR WEDER 1976 ŁÓDZ
7  
 
1  
6  
1  
15
32 95 ROBERT ELJASZ 1968 LODZ
10  
 
1  
2  
 
13
33 24 JACEK WOSIEK 1975 WROCŁAW
2  
8  
1  
1  
 
12
34 425 JACEK KRÓL 1973 ŁÓDZ
 
 
1  
9  
1  
11
35 155 PRZEMEK STUPNOWICZ 1995 ŁÓDŹ
9  
1  
 
1  
 
11
36 237 KRYSTIAN BOHDANOWICZ 1980 ŁÓDZ
1  
 
 
1  
7  
9
37 66 MARIUSZ SZMERKA 1973 ŁÓDŹ
4  
3  
1  
1  
1  
9
38 254 MARIUSZ SMOLIŃSKI 1963 ŁÓDZ
1  
4  
1  
1  
 
7
39 89 ALEKSANDER LISOWSKI 1986 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
2  
5
40 98 ADAM BOROWICKI 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
41 165 ADAM DARAŻ 1974 ZGIERZ
1  
 
1  
1  
1  
4
42 147 ADAM OCHMAŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
 
4
43 153 AGNIESZKA ŚREDNIAK 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
1  
4
44 119 ALEKSANDER WINIARCZYK 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
45 121 ANDRZEJ KLIMCZEWSKI 1962 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
1  
4
46 202 ANDRZEJ MAZURKIEWICZ 1958 ZGIERZ
1  
1  
1  
1  
1  
4
47 240 ANNA KETNER 1974 ŁÓDZ
1  
1  
1  
1  
1  
4
48 211 ANNA PSUT 1964 TOMASZÓW MAZOWIECKI
1  
1  
1  
1  
 
4
49 117 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
1  
1  
4
50 53 ASIA BENSARI 1979 GALOWICE
1  
1  
1  
1  
1  
4

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »