teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2015 - 5km w dniu 16.11.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 13 PAWEŁ MATNER 1991 NYSA
100  
100
2 72 MAURYCY OLEKSIEWICZ 1982 ŁÓDŹ
80  
80
3 219 TOMASZ KUNIKOWSKI 1988 ŁOWICZ
60  
60
4 223 TOMASZ OWCZAREK 1985
50  
50
5 82 BARTOSZ SKRZYPEK 1995 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
45  
45
6 46 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
40  
40
7 201 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
36  
36
8 287 BARTOSZ STROYKOWSKI 1983 ŁÓDZ
32  
32
9 191 MICHAŁ SMOLEŃSKI 1980 ŁÓDŹ
32  
32
10 208 BARTŁOMIEJ WITCZAK 1984 BUKOWIEC
28  
28
11 231 WOJCIECH STROIWĄS 1980 ŁÓDŹ
28  
28
12 266 ANDRZEJ SKOWRON 1975 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
24  
24
13 167 BARTOSZ GRZEGORCZYK 1977 PABIANICE
24  
24
14 203 MATEUSZ JAKSA 1987 PABIANICE
24  
24
15 108 PIOTR ROSIAK 1976 ŁÓDŹ
18  
18
16 131 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
16  
16
17 273 PIOTR BULA 1975 ZGIERZ
15  
15
18 283 MICHAL PODGÓRSKI 1989 ŁÓDZ
14  
14
19 146 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
13  
13
20 213 PIOTR WANTKIEWICZ 1981 ŁÓDZ
12  
12
21 6 JAKUB KIMMER 1988 ZELÓW
11  
11
22 95 ROBERT ELJASZ 1968 LODZ
10  
10
23 155 PRZEMEK STUPNOWICZ 1995 ŁÓDŹ
9  
9
24 25 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
8  
8
25 227 ARTUR SŁOWIŃSKI 1980 ŁÓDZ
7  
7
26 245 MACIEJ KOKOTEK 1977 ŁÓDZ
7  
7
27 251 PIOTR WEDER 1976 ŁÓDZ
7  
7
28 66 MARIUSZ SZMERKA 1973 ŁÓDŹ
4  
4
29 226 MARIUSZ STRÓZIŃSKI 1972 ŁÓDZ
3  
3
30 24 JACEK WOSIEK 1975 WROCŁAW
2  
2
31 98 ADAM BOROWICKI 1981 ŁÓDŹ
1  
1
32 165 ADAM DARAŻ 1974 ZGIERZ
1  
1
33 147 ADAM OCHMAŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1
34 109 ADAM PRZYBYŁ 1976 LODZ
1  
1
35 290 AGNIESZKA 1988 ŁÓDZ
1  
1
36 164 AGNIESZKA KOZAK 1978 ANDRESPOL
1  
1
37 96 AGNIESZKA PIWOŃSKA 1972 ŁÓDŹ
1  
1
38 153 AGNIESZKA ŚREDNIAK 1978 ŁÓDŹ
1  
1
39 246 AGNIESZKA SZMIDT 1977 ŁÓDZ
1  
1
40 77 ALEKDANDRA DURKOWSKA 1986 ŁÓDŹ
1  
1
41 247 ALEKDANDRA PARUSZEWSKA 1978 ŁÓDZ
1  
1
42 89 ALEKSANDER LISOWSKI 1986 ŁÓDŹ
1  
1
43 119 ALEKSANDER WINIARCZYK 1989 ŁÓDŹ
1  
1
44 70 ALEKSANDRA NIEWIADOMSKA 1979 ŁÓDŹ
1  
1
45 103 ALEXANDRA DOBRAS 1987 RYBNIK
1  
1
46 121 ANDRZEJ KLIMCZEWSKI 1962 ŁÓDŹ
1  
1
47 202 ANDRZEJ MAZURKIEWICZ 1958 ZGIERZ
1  
1
48 47 ANDRZEJ MUSZYŃSKI 1962 ZGIERZ
1  
1
49 8 ANNA KALINOWSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1
50 240 ANNA KETNER 1974 ŁÓDZ
1  
1

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »