teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015 - 20km w dniu 15.02.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 13 PAWEŁ MATNER 1991 NYSA
100  
100  
100  
 
300
2 72 MAURYCY OLEKSIEWICZ 1982 ŁÓDŹ
80  
 
60  
100  
240
3 219 TOMASZ KUNIKOWSKI 1988 ŁOWICZ
60  
 
45  
80  
185
4 82 BARTOSZ SKRZYPEK 1995 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
45  
80  
28  
20  
173
5 201 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
36  
45  
32  
45  
158
6 283 MICHAL PODGÓRSKI 1989 ŁÓDZ
14  
60  
40  
32  
146
7 46 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
40  
50  
36  
18  
144
8 223 TOMASZ OWCZAREK 1985
50  
 
50  
36  
136
9 231 WOJCIECH STROIWĄS 1980 ŁÓDŹ
28  
36  
22  
24  
110
10 208 BARTŁOMIEJ WITCZAK 1984 BUKOWIEC
28  
40  
18  
14  
100
11 146 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
13  
32  
30  
22  
97
12 167 BARTOSZ GRZEGORCZYK 1977 PABIANICE
24  
30  
1  
30  
85
13 108 PIOTR ROSIAK 1976 ŁÓDŹ
18  
18  
14  
28  
78
14 213 PIOTR WANTKIEWICZ 1981 ŁÓDZ
12  
26  
24  
 
62
15 287 BARTOSZ STROYKOWSKI 1983 ŁÓDZ
32  
18  
4  
 
54
16 191 MICHAŁ SMOLEŃSKI 1980 ŁÓDŹ
32  
14  
7  
1  
54
17 203 MATEUSZ JAKSA 1987 PABIANICE
24  
12  
6  
 
42
18 252 PIOTR JÓZWIAK 1980 ŁÓDŹ
1  
20  
20  
 
41
19 6 JAKUB KIMMER 1988 ZELÓW
11  
22  
1  
3  
37
20 131 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
16  
13  
1  
5  
35
21 300 BARTŁOMIEJ BŁASZCZYK 1985 ŁÓDŹ
 
11  
8  
15  
34
22 25 KRZYSZTOF CZŁONKOWSKI 1976 SZCZEKOCINY
8  
 
13  
10  
31
23 356 MICHAL SMOLIŃSKI 1990 ŁÓDZ
 
7  
5  
4  
16
24 245 MACIEJ KOKOTEK 1977 ŁÓDZ
7  
6  
1  
1  
15
25 251 PIOTR WEDER 1976 ŁÓDZ
7  
 
1  
6  
14
26 95 ROBERT ELJASZ 1968 LODZ
10  
 
1  
2  
13
27 24 JACEK WOSIEK 1975 WROCŁAW
2  
8  
1  
1  
12
28 155 PRZEMEK STUPNOWICZ 1995 ŁÓDŹ
9  
1  
 
1  
11
29 66 MARIUSZ SZMERKA 1973 ŁÓDŹ
4  
3  
1  
1  
9
30 254 MARIUSZ SMOLIŃSKI 1963 ŁÓDZ
1  
4  
1  
1  
7
31 98 ADAM BOROWICKI 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
32 147 ADAM OCHMAŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
33 119 ALEKSANDER WINIARCZYK 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
34 121 ANDRZEJ KLIMCZEWSKI 1962 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
35 202 ANDRZEJ MAZURKIEWICZ 1958 ZGIERZ
1  
1  
1  
1  
4
36 240 ANNA KETNER 1974 ŁÓDZ
1  
1  
1  
1  
4
37 211 ANNA PSUT 1964 TOMASZÓW MAZOWIECKI
1  
1  
1  
1  
4
38 117 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
1  
4
39 53 ASIA BENSARI 1979 GALOWICE
1  
1  
1  
1  
4
40 39 BEATA DEMBIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
41 68 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
4
42 81 DANIEL MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
43 90 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
44 214 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDZ
1  
1  
1  
1  
4
45 57 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
46 84 DOMINIK TAROŃ 1974 GAŁKÓW MAŁY
1  
1  
1  
1  
4
47 87 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
1  
1  
1  
1  
4
48 125 EWELINA TRAWCZYŃSKA 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
49 51 GENOWEFA LANGE 1972 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
1  
4
50 45 HANNA WASIAK 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna »