teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar Łódź Maraton Dbam o Zdrowie 2015 - 15km w dniu 18.01.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: open

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 13 PAWEŁ MATNER 1991 NYSA
100  
100  
100  
300
2 82 BARTOSZ SKRZYPEK 1995 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
45  
80  
28  
153
3 46 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
40  
50  
36  
126
4 283 MICHAL PODGÓRSKI 1989 ŁÓDZ
14  
60  
40  
114
5 201 JANUSZ PIETRASIAK 1966 ŁÓDŹ
36  
45  
32  
113
6 208 BARTŁOMIEJ WITCZAK 1984 BUKOWIEC
28  
40  
18  
86
7 231 WOJCIECH STROIWĄS 1980 ŁÓDŹ
28  
36  
22  
86
8 146 WITOLD SABANDA 1973 ŁÓDŹ
13  
32  
30  
75
9 213 PIOTR WANTKIEWICZ 1981 ŁÓDZ
12  
26  
24  
62
10 167 BARTOSZ GRZEGORCZYK 1977 PABIANICE
24  
30  
1  
55
11 287 BARTOSZ STROYKOWSKI 1983 ŁÓDZ
32  
18  
4  
54
12 191 MICHAŁ SMOLEŃSKI 1980 ŁÓDŹ
32  
14  
7  
53
13 108 PIOTR ROSIAK 1976 ŁÓDŹ
18  
18  
14  
50
14 203 MATEUSZ JAKSA 1987 PABIANICE
24  
12  
6  
42
15 252 PIOTR JÓZWIAK 1980 ŁÓDŹ
1  
20  
20  
41
16 6 JAKUB KIMMER 1988 ZELÓW
11  
22  
1  
34
17 131 ADAM LESIEŃ 1974 ŁÓDŹ
16  
13  
1  
30
18 245 MACIEJ KOKOTEK 1977 ŁÓDZ
7  
6  
1  
14
19 24 JACEK WOSIEK 1975 WROCŁAW
2  
8  
1  
11
20 66 MARIUSZ SZMERKA 1973 ŁÓDŹ
4  
3  
1  
8
21 254 MARIUSZ SMOLIŃSKI 1963 ŁÓDZ
1  
4  
1  
6
22 163 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
2  
1  
4
23 98 ADAM BOROWICKI 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
24 147 ADAM OCHMAŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
25 153 AGNIESZKA ŚREDNIAK 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
26 89 ALEKSANDER LISOWSKI 1986 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
27 119 ALEKSANDER WINIARCZYK 1989 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
28 121 ANDRZEJ KLIMCZEWSKI 1962 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
29 202 ANDRZEJ MAZURKIEWICZ 1958 ZGIERZ
1  
1  
1  
3
30 8 ANNA KALINOWSKA 1978 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
31 240 ANNA KETNER 1974 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
32 211 ANNA PSUT 1964 TOMASZÓW MAZOWIECKI
1  
1  
1  
3
33 117 ARADIUSZ KUJAWSKI 1971 ŁÓDŻ
1  
1  
1  
3
34 168 ARTUR KUŚMIEREK 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
35 53 ASIA BENSARI 1979 GALOWICE
1  
1  
1  
3
36 39 BEATA DEMBIŃSKA 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
37 68 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
3
38 81 DANIEL MORAWIEC 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
39 127 DANIEL SZAWKAŁO 1990 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
40 90 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
41 214 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDZ
1  
1  
1  
3
42 57 DARIUSZ MAJ 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
43 33 DAWID CIEŚLA 1977 RĄBIEŃ
1  
1  
1  
3
44 84 DOMINIK TAROŃ 1974 GAŁKÓW MAŁY
1  
1  
1  
3
45 87 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
1  
1  
1  
3
46 125 EWELINA TRAWCZYŃSKA 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
47 51 GENOWEFA LANGE 1972 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
3
48 45 HANNA WASIAK 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
3
49 69 HENRYK KĘPIŃSKI 1953 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
3
50 225 IZABELA SOBAŃSKA 1996 DRUŻBICE
1  
1  
1  
3

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »