teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2015 - 25km w dniu 15.03.2015

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M50

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 46 WIESŁAW WASIAK 1961 ŁÓDŹ
100  
100  
100  
100  
 
400
2 254 MARIUSZ SMOLIŃSKI 1963 ŁÓDZ
80  
80  
60  
60  
 
280
3 229 CZESŁAW KLEPCZAREK 1957 ŁÓDŻ
60  
60  
 
40  
100  
260
4 121 ANDRZEJ KLIMCZEWSKI 1962 ŁÓDŹ
50  
50  
26  
50  
60  
210
5 214 DARIUSZ GRABOWSKI 1963 ŁÓDZ
45  
45  
40  
32  
45  
175
6 253 JAKUB STRZELECKI 1964 ŁÓDZ
30  
 
50  
 
80  
160
7 106 JANUSZ GÓRAL 1961 ŁÓDŹ
40  
40  
32  
45  
 
157
8 432 KRZYSZTOF ŁASKI 1964 ŁÓDZ
 
 
45  
36  
50  
131
9 90 DARIUSZ GORTATOWICZ 1960 ŁÓDŹ
32  
36  
30  
26  
32  
130
10 202 ANDRZEJ MAZURKIEWICZ 1958 ZGIERZ
26  
32  
20  
22  
28  
108
11 212 GRZEGORZ LEMIESZEK 1958 ŁÓDZ
36  
 
36  
30  
 
102
12 228 RYSZAR BARJASZ 1960 ŁÓDZ
24  
28  
28  
15  
20  
100
13 116 PIOTR MAKSYMOWICZ 1962 ŁÓDŹ
28  
 
 
28  
30  
86
14 52 STANISŁAW SKRZEK 1957 ŁÓDŻ
16  
24  
14  
14  
22  
76
15 267 KRZYSZTOF MAKSYMOWICZ 1959 ŁÓDZ
18  
26  
16  
13  
 
73
16 280 PIOTR KUBAS 1964 ANTONIEW
20  
30  
18  
 
 
68
17 398 ANDRZEJ PARCHOMIUK 1963 WARSZAWA
 
 
0  
24  
40  
64
18 451 TOMASZ CIUPIŃSKI 1964 ŁÓDZ
 
 
22  
16  
24  
62
19 350 CEZARY KOPCZYŃSKI 1962 ŁÓDZ
 
22  
13  
11  
 
46
20 353 ARTUR STRUMIŁŁO 1963 SYSKI
 
18  
12  
9  
 
39
21 97 JACEK REMIASZ 1960 ŁÓDŻ
14  
15  
10  
 
 
39
poza klasyfikacją
22 423 JAROSŁAW SMATEK 1964 KONSTANTYNÓW
 
 
80  
80  
 
160
23 469 JAROSŁAW BĄCHOREK 1962 OSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKI
 
 
 
18  
26  
44
24 512 DARIUSZ STAWSKI 1957 ŁÓDZ
 
 
 
 
36  
36
25 47 ANDRZEJ MUSZYŃSKI 1962 ZGIERZ
13  
20  
 
 
 
33
26 482 WOJCIECH SZYBKA 1957 ŁÓDZ
 
 
 
10  
18  
28
27 341 PIOTR DUNAJCZYK 1957 PABIAICE
 
16  
11  
 
 
27
28 403 EDWARD JURACHNO 1960 BEŁCHATÓW
 
 
24  
 
 
24
29 288 JACEK SZWAJCOWSKI 1964 ŁÓDZ
22  
 
 
 
 
22
30 488 WOJCIECH BILECKI 1961 ŁÓDZ
 
 
 
20  
 
20
31 441 GRZEGORZ PODGÓRSKI 1964 ŁÓDZ
 
 
15  
 
 
15
32 257 SŁAWOMIR NAREL 1963 ŁÓDZ
15  
 
 
 
 
15
33 473 ANTONI JACEK 1964 NOWE MIASTO
 
 
 
12  
 
12