CHRONOSPORTS | POMIAR CZASU | NUMERY STARTOWE | WYNIKI | KLASYFIKACJE
teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne III Bieg Jurajskich Ścieżek w Żarkach w dniu 24.04.2016

Tabela wyników: 10KM NW - OPEN

15KM - OPEN - 
15KM - K OPEN - 15KM - M OPEN - 15KM - K20 - 15KM - M20 - 15KM - K30 - 15KM - M30 - 15KM - K40 - 15KM - M40 - 15KM - K50 - 15KM - M50 - 15KM - K60 - 15KM - M60 - 
10KM - OPEN - 
10KM - K20 - 10KM - M20 - 10KM - K40 - 10KM - M40 - 10KM - K60 - 10KM - M60 - 
10KM NW - OPEN - 
10KM NW - K20 - 10KM NW - M20 - 10KM NW - K40 - 10KM NW - M40 - 10KM NW - K60 - 10KM NW - M60

Tabela wyników: 10KM NW - OPEN

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość klub wynik strata
1 280 GRZEGORZ DORS 1962 JANÓW RTB TRACKER PODKOWA JANÓW 01:06:35
2 233 LESZEK MIELCAREK 1955 BYTOM 01:07:13 00:00:38
3 293 WIKTOR WÓJCIK 2000 JANÓW RTB TRACKER PODKOWA JANÓW 01:08:45 00:02:10
4 292 ALEKSANDRA RADOSZ 1997 ZŁOTY POTOK RTB TRACKER PODKOWA JANÓW 01:09:35 00:03:00
5 283 JULKA GAŁĄZKA 2000 JANÓW RTB TRACKER PODKOWA JANÓW 01:10:06 00:03:31
6 287 PATRYK KOŁEK 2000 JANÓW RTB TRACKER PODKOWA JANÓW 01:10:57 00:04:22
7 290 DANUTA PALA-SKRZYPCZYK 1988 ZŁOTY POTOK RTB TRAKER LKS PODKOWA JANÓW 01:11:02 00:04:27
8 60 ARTUR SIWIEC 1991 KATOWICE MK TEAM 01:11:04 00:04:29
9 143 JAN MACHOWSKI 1950 KOZIEGŁOWY 01:12:39 00:06:04
10 103 LECH KĘPSKI 1949 ZAWIERCIE GRUPA JURA PL 01:12:52 00:06:17
11 166 MIROSŁAW BARTCZAK 1960 CZĘSTOCHOWA 01:13:01 00:06:26
12 36 ANNA MALCZYK 1977 SOSNOWIEC DĄBROWA NORDIC TEAM 01:13:05 00:06:30
13 229 AGNIESZKA KOLARSKA 1981 CZĘSTOCHOWA 01:15:32 00:08:57
14 311 EDWARD KUREK 1939 KATOWICE MOSIR CZELADZ 01:16:57 00:10:22
15 312 OLGA NIEMIEC 2005 ŻARKI 01:17:01 00:10:26
16 79 PIOTR PALUDKIEWICZ 1968 CZARNY LAS 01:17:07 00:10:32
17 145 ANNA SZCZEPAŃCZYK 1977 ŻARKI 01:17:16 00:10:41
18 13 TADEUSZ RUTKA 1957 ŻARKI 01:17:46 00:11:11
19 184 ADRIAN BŁASZCZYK 1976 CZĘSTOCHOWA LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO 01:17:54 00:11:19
20 172 LUCJA WAJZER 1968 ZAWIERCIE GRUPA JURA PL 01:18:04 00:11:29
21 153 KRZYSZTOF MAJCHERCZYK 1952 SOSNOWIEC MOSIR CZELADZ 01:18:18 00:11:43
22 252 HENRYK STRASZAK 1953 MYSZKOW 01:18:24 00:11:49
23 314 ANDRZEJ KRYSIAK 1960 MYSZKÓW 01:18:34 00:11:59
23 20 ADAM WRUCIŃSKI 1966 RADZIONKÓW 01:18:34 00:11:59
25 152 JOLANTA PTAŚ 1968 CZELADŹ TKKF MOSIR CZELADŹ 01:18:41 00:12:06
26 49 KINGA BEDNARSKA 1983 KOZIEGŁÓWKI 01:19:00 00:12:25
27 140 JÓZEF LESKI 1941 ZAWIERCIE 01:19:55 00:13:20
28 124 MAŁGORZATA KALAGA 1960 CHRUSZCZOBRÓD GRUPA JURA.PL NW 01:20:05 00:13:30
29 62 JERZY GÓRNIK 1949 KATOWICE OPCJA GŁÓWNA 01:20:21 00:13:46
30 100 PAWEŁ KRĘGIEL 1982 SOSNOWIEC/SPORTOWE ZAGŁĘBIE SPORTOWE ZAŁĘBIE 01:20:23 00:13:48
31 177 BEATA STALA 1972 ŻARKI 01:21:05 00:14:30
32 139 WIESŁAW SZEJN 1958 BISKUPICE 01:21:13 00:14:38
33 32 TOMASZ KOŁACZ 1981 MYSZKÓW JURAJSKI KLUB NORDIC WALKING 01:21:19 00:14:44
34 273 JOANNA KAPTACZ 1980 MYSZKÓW SŁONECZNY PATROL-MYSZKÓW 01:22:06 00:15:31
35 313 EUGENIUSZ KOT 1935 KATOWICE 01:22:08 00:15:33
36 237 ALINA MIKLAS 1951 MYSZKÓW 01:22:20 00:15:45
37 101 HELENA KOŁTON 1955 ZAWIERCIE GRUPA JURA PL 01:22:27 00:15:52
38 275 MAŁGORZATA CZYŻ 1955 MYSZKOW 01:22:40 00:16:05
39 186 ZYGMUNT PASEK 1945 PORAJ LEŚNE LUDKI 01:23:29 00:16:54
40 156 WACLAW MAJCHERCZYK 1943 CZELADZ MOSIR CZELADZ 01:23:50 00:17:15
41 120 AGNIESZKA JEFIMOW 1976 DĄBROWA GÓRNICZA 01:24:58 00:18:23
42 56 JOANNA MUZYK 1980 DĄBROWA GÓRNICZA 01:25:03 00:18:28
43 169 JOANNA PERCHALUK 1985 ZAKOPANE CHATA BIEGACZA K34 01:25:05 00:18:30
44 188 MAŁGORZATA ŻOŃ 1966 ŻARKI 01:25:33 00:18:58
45 193 ANDRZEJ DYLEWSKI 1952 DABROWA GORNICZA DABROWA NORDIC TEAM 01:26:39 00:20:04
46 55 KAMIL PRABUDZKI 1980 DĄBROWA GÓRNICZA SAINT-GOBAIN SQUAD 01:26:50 00:20:15
46 54 KATARZYNA PRABUDZKA 1980 DĄBROWA GÓRNICZA 01:26:50 00:20:15
48 167 RYSZARD MOJSIEJCZUK 1945 CZESTOCHOWA REGATTA NORDIK TIME 01:27:28 00:20:53
49 154 ANNA BERESZKO 1955 CZELADZ MOSIR CZELADZ 01:28:52 00:22:17
50 137 BOŻENA STARZYK 1968 OLKUSZ 01:29:32 00:22:57

« poprzednia 1 2 następna »

Statystyka wyników w 10KM NW - OPEN

najlepszy wynik 01:06:35
najgorszy wynik 01:41:23

Statystyka prędkości w 10KM NW - OPEN

najwyższa śr. prędkość 9.01 km/h
najniższa śr. prędkość 5.92 km/h

Statystyka tempa w 10KM NW - OPEN

najlepsze śr. tempo 00:06:40 min/km
najgorsze śr. tempo 00:10:09 min/km