teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne BIKE ATELIER MTB MARATON - RUNDA 4 w dniu 27.09.2015

Tabela wyników: HOBBY OPEN

HOBBY OPEN - MH1 - MH2 - MH3 - KH1 - KH2 - 
KH3 - RODZINNY OPEN - HRD1 - HRD2 - HRD3 - HRC1 - HRC2 - 
HRC3 - PRO OPEN - PRO M0 - PRO K0 - PRO M20 - PRO K20 - PRO M30 - PRO K30 - PRO M40 - PRO K40 - PRO M50 - PRO K50 - PRO M60

Tabela wyników: HOBBY OPEN

miejsce punkty numer zawodnik rocznik miejscowość klub wynik strata śr. prędkość
km/h
śr. tempo
min/km
1 100 1246 PAWEŁ PIĘTA 1986 ZABRZE RAFAKO MTB TEAM 00:40:24 28.21 00:02:08
1 100 10230 GRZEGORZ KUBACZKA 1980 SKOCZÓW AG-ARCHITEKCI.PL 00:40:24 28.21 00:02:08
3 60 2093 WOJCIECH ŚCIERSKI 1968 TYCHY 00:40:33 00:00:09 28.11 00:02:09
4 50 1068 BOGDAN MAKUCHOWSKI 1969 LUBIN BIKE ATELIER TEAM 00:40:34 00:00:10 28.10 00:02:09
4 50 1269 KRZYSZTOF KUCZYŃSKI 1979 GLIWICE ZVL KREIDLER SPORTIVA 00:40:34 00:00:10 28.10 00:02:09
6 40 1054 MICHAŁ GRZEBINOGA 1981 BRZESZCZE BRZESZCZE 00:40:38 00:00:14 28.05 00:02:09
7 36 1144 PAWEŁ WITKOŚ 1978 BIERUŃ 00:40:56 00:00:32 27.85 00:02:10
8 32 1222 TOMASZ KAMECKI 1977 JASTRZĘBIE ZDRÓJ OPONY SERAFINOWSKI 00:40:57 00:00:33 27.83 00:02:10
9 30 1143 ŁUKASZ RYCOMBEL 1976 DĄBROWA GÓRNICZA BIKE ATELIER TEAM 00:40:58 00:00:34 27.82 00:02:10
10 28 2047 WOJCIECH ANDRYSZCZAK 1973 ŻYWIEC ZETRA TAPE 00:40:59 00:00:35 27.81 00:02:10
10 28 1049 SZYMON CHROMIK 1988 CZECHOWICE – DZIEDZICE POLART NUTRAXX TEAM 00:40:59 00:00:35 27.81 00:02:10
12 24 1290 PRZEMYSŁAW RUSIN 1980 CHEŁMEK 00:41:01 00:00:37 27.79 00:02:10
13 22 1025 ZBIGNIEW DOMŻALSKI 1959 RUDA ŚLĄSKA ALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL 00:41:03 00:00:39 27.76 00:02:10
14 20 1225 MAREK KAMIŃSKI 1964 RUDA ŚLASKA ALVA 1 – ROWERY.RUDA.PL 00:41:17 00:00:53 27.61 00:02:11
15 18 1060 MIROSŁAW KALINOWSKI 1963 GLIWICE ATAK SPORT C67 RACING TEAM 00:41:28 00:01:04 27.48 00:02:11
16 16 1169 WOJCIECH RENSZ 1984 CIESZYN ATAK SPORT C67 RACING TEAM 00:41:29 00:01:05 27.48 00:02:12
17 15 1291 WOJCIECH MAC 1984 KATOWICE 00:44:16 00:03:52 25.74 00:02:20
18 14 2065 WOJCIECH ŚLIWIŃSKI 1971 GLIWICE 00:44:36 00:04:12 25.55 00:02:21
19 13 1233 DAWID GURBAŁA 1995 MYSZKÓW PTTK M2 MYSZKÓW 00:44:51 00:04:27 25.42 00:02:22
20 12 1122 PRZEMYSŁAW KUCHARSKI 1994 DĄBROWA GÓRNICZA GHOSTBIKERS 00:44:52 00:04:28 25.40 00:02:22
21 11 2077 TOMASZ MUSIOŁ 1987 TYCHY GOMOLA TRANS AIRCO 00:44:53 00:04:29 25.40 00:02:22
21 11 1132 ANDRZEJ BARYLUK 1999 ŻERNICA 00:44:53 00:04:29 25.39 00:02:22
23 9 1298 SEBASTIAN BIERNAT 1985 TYCHY 00:44:54 00:04:30 25.39 00:02:22
24 8 2059 WOJCIECH NAGIETOWICZ 1980 WODZISLAW SLASKI 00:44:55 00:04:31 25.38 00:02:22
24 8 1058 MARCIN POREMBSKI 1978 KNURÓW SCANIA GLIWICE 00:44:55 00:04:31 25.38 00:02:22
24 8 1157 RAFAŁ GORZELANY 1990 RYBNIK PASIU X-TREME TEAM 00:44:55 00:04:31 25.37 00:02:22
24 8 2088 JANUSZ MULLER 1978 CHORZÓW SCS OSOZ RACING TEAM 00:44:55 00:04:31 25.37 00:02:22
28 4 1292 JAROSŁAW SZKUĆ 1983 TARNOWSKIE GÓRY ATAK SPORT C67 RACING TEAM 00:44:56 00:04:32 25.37 00:02:22
29 3 1040 TOMASZ ŚWIĘTEK 1987 KATOWICE 00:44:57 00:04:33 25.36 00:02:22
30 2 1016 PIOTR RYGLEWSKI 1971 ZABRZE 00:44:58 00:04:34 25.35 00:02:23
31 1 1094 MICHAŁ MANDALA 1989 ZDZIESZOWICE 00:44:59 00:04:35 25.33 00:02:23
32 1 2098 GRZEGORZ SAMBORSKI 1978 BEDZIN 00:45:00 00:04:36 25.33 00:02:23
32 1 1050 MONIKA GRZEBINOGA 1985 BRZESZCZE BRZESZCZE 00:45:00 00:04:36 25.33 00:02:23
34 1 2092 TOMASZ ŚCIERSKI 1999 TYCHY 00:45:01 00:04:37 25.32 00:02:23
34 1 1103 DANIEL BRANDYS 1985 TENCZYNEK 00:45:01 00:04:37 25.32 00:02:23
36 1 1089 ADRIAN WOŹNICA 1987 PIEKARY ŚLĄSKIE GRUPA NOMAX 00:45:02 00:04:38 25.31 00:02:23
36 1 1130 MARIUSZ GAJAK 1971 DĄBROWA GÓRNICZA BANIMEX MTB TEAM 00:45:02 00:04:38 25.31 00:02:23
38 1 1187 TOMASZ BRYCKI 1971 JASTRZĘBIE TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE 00:45:03 00:04:39 25.30 00:02:23
38 1 1281 ŁUKASZ SOBCZYŃSKI 1990 RYBNIK 00:45:03 00:04:39 25.30 00:02:23
40 1 1041 PAWEŁ CAŁKA 1970 SIEWIERZ PANK TEAM 00:45:04 00:04:40 25.29 00:02:23
40 1 2091 PAWEŁ 1999 TYCHY 00:45:04 00:04:40 25.29 00:02:23
40 1 1286 TOMASZ SZCZESZAK 1978 DĄBROWA GÓRNICZA 00:45:04 00:04:40 25.29 00:02:23
40 1 1232 SERGIUSZ MADEJ 1979 KATOWICE 00:45:04 00:04:40 25.29 00:02:23
44 1 1285 ADAM DOLEŻEK 1986 ŚWIĄTNIKI GÓRNE 00:45:05 00:04:41 25.29 00:02:23
44 1 1125 PAWEŁ MŁYNARSKI 1983 JAWORZNO 00:45:05 00:04:41 25.28 00:02:23
44 1 1149 ANDRZEJ MARTYNOWICZ 1958 GLIWICE 00:45:05 00:04:41 25.28 00:02:23
44 1 2057 ADAM MALURDY 1956 RUDA ŚLASKA ALVA 1 – ROWERY.RUDA.PL 00:45:05 00:04:41 25.28 00:02:23
48 1 1084 ANDRZEJ BILEWICZ 1970 MICHAŁOWICE GORANGA TEAM 00:45:06 00:04:42 25.28 00:02:23
48 1 1142 RADOSŁAW WISZNIEWSKI 1998 DABROWA GÓRNICZA 00:45:06 00:04:42 25.28 00:02:23
48 1 1194 MARCIN BUCZYŃSKI 1977 STRZYŻOWICE M.B.RECORDS 00:45:06 00:04:42 25.27 00:02:23

« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Statystyka wyników w HOBBY OPEN

najlepszy wynik 00:40:24
najgorszy wynik 01:30:14

Statystyka prędkości w HOBBY OPEN

najwyższa śr. prędkość 28.21 km/h
najniższa śr. prędkość 12.63 km/h

Statystyka tempa w HOBBY OPEN

najlepsze śr. tempo 00:02:08 min/km
najgorsze śr. tempo 00:04:45 min/km