teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne BIKE ATELIER MTB MARATON - RUNDA 4 w dniu 27.09.2015

Tabela wyników: PRO M40

HOBBY OPEN - MH1 - MH2 - MH3 - KH1 - KH2 - 
KH3 - RODZINNY OPEN - HRD1 - HRD2 - HRD3 - HRC1 - HRC2 - 
HRC3 - PRO OPEN - PRO M0 - PRO K0 - PRO M20 - PRO K20 - PRO M30 - PRO K30 - PRO M40 - PRO K40 - PRO M50 - PRO K50 - PRO M60

Tabela wyników: PRO M40

miejsce punkty numer zawodnik rocznik miejscowość klub wynik strata śr. prędkość
km/h
śr. tempo
min/km
1 100 2073 BOGDAN CZARNOTA 1975 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 01:59:18 31.68 00:01:54
2 80 116 KRZYSZTOF PODOLSKI 1968 PYSKOWICE RMF FM 02:04:06 00:04:48 30.46 00:01:59
3 60 188 TOMASZ SZULCZEWSKI 1973 ZDZIESZOWICE KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE BIKE TEAM 02:05:42 00:06:24 30.07 00:02:00
4 50 125 ARTUR BORATYN 1973 SOSNOWIEC BIKE ATELIER TEAM 02:08:26 00:09:08 29.43 00:02:03
4 50 270 ROMAN BADURA 1970 BYTOM ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 02:08:26 00:09:08 29.43 00:02:03
6 40 260 JANUSZ KURZAK 1967 ZAWIERCIE SENGAM SPORT RACING TEAM 02:11:23 00:12:05 28.77 00:02:06
7 36 154 RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI 1971 SOSNOWIEC 02:11:33 00:12:15 28.73 00:02:06
8 32 132 ARTUR BUCKI 1971 GLIWICE ZVL KREIDLER SPORTIVA 02:12:02 00:12:44 28.63 00:02:06
9 30 332 DARIUSZ OSTROWSKI 1971 RUDA ŚLASKA ALVA 1 – ROWERY.RUDA.PL 02:12:19 00:13:01 28.57 00:02:07
10 28 338 KAROL KASPROWIAK 1966 GLIWICE EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 02:14:15 00:14:57 28.16 00:02:08
11 26 75 MAREK KUBUSZOK 1966 ŚWIĘTOCHŁOWICE POLART NUTRAXX TEAM 02:14:19 00:15:01 28.14 00:02:08
12 24 271 ROBERT SZYMAŃSKI 1970 KATOWICE BIKEHEAD MTB TEAM 02:14:33 00:15:15 28.09 00:02:09
13 22 395 DANIEL ZMYSŁOWSKI 1973 DĄBROWA GÓRNICZA BIKE ATELIER TEAM 02:15:36 00:16:18 27.88 00:02:10
14 20 41 DARIUSZ GNAT 1969 DĄBROWA GÓRNICZA BANIMEX MTB TEAM 02:16:29 00:17:11 27.70 00:02:10
15 18 238 MARCIN RASZTABIGA 1972 ZAWIERCIE SENGAM SPORT RACING TEAM 02:17:09 00:17:51 27.56 00:02:11
16 16 353 ADAM PACZUSKI 1975 TYCHY BIKEHEAD MTB TEAM 02:17:29 00:18:11 27.49 00:02:11
17 15 133 JAROSŁAW ZIELIŃSKI 1973 GLIWICE ZVL KREIDLER SPORTIVA 02:17:59 00:18:41 27.39 00:02:12
18 14 189 ARKADIUSZ KOTŁOWSKI 1972 ZDZIESZOWICE KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE BIKE TEAM 02:19:00 00:19:42 27.19 00:02:13
19 13 303 PAWEŁ BRONKOWSKI 1974 BĘDZIN 02:20:30 00:21:12 26.90 00:02:14
20 12 265 CZESŁAW SZELIGA 1971 RADZIONKÓW 02:22:15 00:22:57 26.57 00:02:16
21 11 2054 TOMASZ FIDYTEK 1972 JAWORZNO 02:23:14 00:23:56 26.39 00:02:17
22 10 214 KAZIMIERZ NOWAK 1966 RUDA ŚLĄSKA 02:23:16 00:23:58 26.38 00:02:17
23 9 59 KRZYSZTOF KRAŚNICKI 1974 WOJKOWICE 02:25:02 00:25:44 26.06 00:02:19
24 8 192 GRZEGORZ KAMPA 1966 RUDA ŚLĄSKA 2B3SPORT 02:25:27 00:26:09 25.99 00:02:19
25 7 299 IRENEUSZ STILLER 1974 ZABRZE POLART NUTRAXX TEAM 02:26:23 00:27:05 25.82 00:02:20
26 6 277 DARIUSZ KONDEJA 1967 DABROWA GÓRNICZA 02:26:26 00:27:08 25.81 00:02:20
27 5 80 WOJCIECH MAZIJ 1972 BYSTRA POLART NUTRAXX TEAM 02:26:30 00:27:12 25.80 00:02:20
28 4 10222 JACEK WAJDA 1967 JELCZ-LASKOWICE BIKE ATELIER TEAM 02:27:05 00:27:47 25.70 00:02:21
29 3 253 TOMASZ HEJDUK 1975 TYCHY TYCHY 02:27:28 00:28:10 25.63 00:02:21
30 2 107 MARCIN JEKEL 1975 KATOWICE 02:27:29 00:28:11 25.63 00:02:21
31 1 361 TOMASZ SZAFRON 1973 TYCHY 02:27:47 00:28:29 25.58 00:02:21
32 1 146 PIOTR ZIEMBA 1966 PSZCZYNA BIKETEAM PSZCZYNA 02:29:09 00:29:51 25.34 00:02:23
33 1 51 ZBIGNIEW KACZMARCZYK 1966 DĄBROWA GÓRNICZA 02:30:03 00:30:45 25.19 00:02:23
34 1 393 ANDRZEJ 1972 MIKOŁOW 02:33:48 00:34:30 24.58 00:02:27
35 1 157 ANDRZEJ KOWALCZUK 1966 DĄBROWA GÓRNICZA BIKE ATELIER TEAM 02:34:55 00:35:37 24.40 00:02:28
36 1 391 ROBERT GAWLIKOWSKI 1975 KATOWICE GRUPA PGD 02:36:25 00:37:07 24.17 00:02:29
37 1 111 ROMAN FRANKIEWICZ 1973 ZABRZE ZVL KREIDLER SPORTIVA 02:37:42 00:38:24 23.97 00:02:31
38 1 10217 GRZEGORZ KRZEWSKI 1973 RUDA ŚLASKA 02:40:11 00:40:53 23.60 00:02:33
39 1 378 PIOTR SŁOMIAN 1973 TYCHY 02:40:30 00:41:12 23.55 00:02:33
40 1 5 ADAM PTAK 1974 ZABRZE 02:41:09 00:41:51 23.46 00:02:34
41 1 10227 BORYS NOWODWORSKI 1975 KATOWICE 02:41:26 00:42:08 23.41 00:02:34
41 1 10225 SEBASTIAN UCHNAST 1975 SIEMIANOWICE ŚL. 02:41:26 00:42:08 23.41 00:02:34
43 1 194 WOJCIECH PIECZYRAK 1973 KATOWICE 02:41:45 00:42:27 23.37 00:02:35
44 1 2069 ARTUR ADAMCZYK 1975 WODZISLAW SLASKI MIKESZ TAEM 02:41:56 00:42:38 23.34 00:02:35
45 1 226 ROBERT KRUSZEWSKI 1969 MIERZĘCICE LINETECH 02:41:57 00:42:39 23.34 00:02:35
46 1 130 KRZYSZTOF CZEKAJ 1973 TYCHY 02:42:04 00:42:46 23.32 00:02:35
47 1 35 MARIUSZ SZRODZIŃSKI 1971 KATOWICE 02:42:13 00:42:55 23.30 00:02:35
48 1 389 RAFAŁ WAWRZYNEK 1974 KATOWICE 02:43:01 00:43:43 23.19 00:02:36
49 1 46 ROBERT OBUCHOWSKI 1972 DĄBROWA GÓRNICZA GHOSTBIKERS 02:43:39 00:44:21 23.10 00:02:36
50 1 357 ADAM HOREMSKI 1974 KATOWICE 02:44:06 00:44:48 23.03 00:02:37

« poprzednia 1 2 następna »

Statystyka wyników w PRO M40

najlepszy wynik 01:59:18
najgorszy wynik 03:08:56

Statystyka prędkości w PRO M40

najwyższa śr. prędkość 31.68 km/h
najniższa śr. prędkość 20.01 km/h

Statystyka tempa w PRO M40

najlepsze śr. tempo 00:01:54 min/km
najgorsze śr. tempo 00:03:00 min/km