teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 25km w dniu 13.03.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M30

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
poza klasyfikacją
101 509 MARCIN PILICHOWSKI 1982 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
 
 
 
7  
1  
8
102 341 PRZEMYSŁAW KASZEWSKI 1979 GOSTYNIN
1  
 
2  
 
 
3
103 426 ADAM LEWANDOWSKI 1984 PABIANICE
 
 
1  
1  
 
2
104 235 BRADLEY DE JAGER 1984 LODZ
1  
1  
 
 
 
2
105 443 DARIUSZ KUBIAK 1983 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1  
2
106 483 DOMINIK STAŃCZYK 1982 ŁÓDZ
 
 
1  
 
1  
2
107 501 GRZEGORZ BĄK 1984 ŁÓDŹ
 
 
 
1  
1  
2
108 447 JACEK GROCHOWSKI 1976 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1  
2
109 490 JAKUB MIELCZAREK 1980 ŁÓDŹ
 
 
1  
1  
 
2
110 210 MACIEJ PATROWICZ 1976 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
1  
2
111 102 MACIEJ TOPCZEWSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
 
2
112 450 MICHAŁ ANDRZEJCZAK 1983 PODDĘBICE
 
 
1  
1  
 
2
113 281 MICHAŁ ZIEMNICKI 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
 
2
114 76 PAWEŁ LIPSKI 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
 
2
115 375 PIOTR LICHWAŁA 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
1  
1  
 
 
2
116 500 PIOTR SZYMCZAK 1979 ŁÓDŹ
 
 
 
1  
1  
2
117 496 SEBASTIAN JANACZYK 1981 KALISZ
 
 
 
1  
1  
2
118 94 SYLWESTER DUDKIEWICZ 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
 
2
119 221 SŁAWOMIR MARCINIAK 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
 
2
120 455 TOMASZ KRZYŻANOWSKI 1983 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
1  
2
121 480 TOMASZ WŁODARCZYK 1981 PABIANICE
 
 
1  
 
1  
2
122 371 ŁUKASZ KAMECKI 1982 ŁÓDŹ
 
1  
1  
 
 
2
123 208 ŁUKASZ FRANKOWSKI 1984 ŁÓDŹ
1  
1  
 
 
 
2
124 209 ADAM URAZIŃSKI 1981 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
 
1
125 423 ANTONI NAGLIK 1984 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
 
1
126 547 BARTEK SOBECKI 1980 ŁÓDŹ
 
 
 
 
1  
1
127 456 BARTOSZ OBODECKI 1977 ŁÓDŹ
 
 
1  
 
 
1
128 524 BARTŁOMIEJ GAJEWSKI 1981
 
 
 
 
1  
1
129 504 BARTŁOMIEJ ZIELIŃSKI 1981 BEŁCHATÓW
 
 
 
 
1  
1
130 551 BOGDAN BATOREK 1977 RAWA MAZOWIECKA
 
 
 
 
1  
1
131 390 DANIEL MATACHOWSKI 1981 ŁÓDŹ
 
1  
0  
 
 
1
132 27 DARIUSZ POPŁAWSKI 1982 WROCŁAW
1  
 
 
 
 
1
133 391 DAWID CIEŚLA 1977 RĄBIEŃ
 
 
1  
 
 
1
134 202 DOMINIK PŁACEK 1982 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
 
1
135 539 DORIAN MOSPINEK 1985 GŁOWNO
 
 
 
 
1  
1
136 412 GRZEGORZ MROWICKI 1982 ŁÓDZ
 
1  
 
 
 
1
137 88 JACEK KUNA 1977 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
 
1
138 511 JAKUB KOŁODZIEJCZYK 1985 BEŁCHATÓW
 
 
 
1  
 
1
139 543 JAROSŁAW KRZYŻANOWSKI 1979 ŁOWICZ
 
 
 
 
1  
1
140 277 KAMIL JANISZEWSKI 1985 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
 
 
 
 
1
141 436 KONRAD KLUZA 1984 ŁODŹ
 
 
1  
 
 
1
142 22 KONRAD KRZYSZTOFIK 1980 DZIELNA
1  
 
 
 
 
1
143 541 KONRAD WALCZAK 1981 KUTNO
 
 
 
 
1  
1
144 325 KRZYSZTOF MARASEK 1980 GAŁKÓW DUZY
1  
 
 
 
 
1
145 24 KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI 1981 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
 
1
146 389 KRZYSZTOF ZASIADCZYK 1983 ŁÓDŹ
 
1  
 
 
 
1
147 222 MACIEJ KOBALCZYK 1984 ŁÓDŹ
1  
 
 
 
 
1
148 549 MACIEJ NIEDŹWIEDŹ 1976 ŁÓDŹ
 
 
 
 
1  
1
149 444 MARCIN KRAWCZYŃSKI 1977 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
 
1  
 
 
1
150 544 MARIUSZ KOSTRZEWA 1984 ŁÓDŹ
 
 
 
 
1  
1

« poprzednia 1 2 3 4 następna »