teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Bike Atelier MTB Maraton 2015

stan po zawodach BIKE ATELIER MTB MARATON - RUNDA 2 w dniu 26.07.2015

Wybierz szczegóły tabeli

PRO OPEN   -   PRO K0   -   PRO K20   -   PRO K30   -   PRO K40   -   PRO K50   -   PRO M0   -   PRO M20   -   PRO M30   -   PRO M40   -   PRO M50   -   PRO M60   -   HOBBY   -   HOBBY KH1   -   HOBBY KH2   -   HOBBY KH3   -   HOBBY MH1   -   HOBBY MH2   -   HOBBY MH3   -   HOBBY RODZINNE   -   HOBBY HRD1   -   HOBBY HRD2   -   HOBBY HRD3   -   HOBBY HRC1   -   HOBBY HRC2   -   HOBBY HRC3

Tabela klasyfikacji: PRO M40

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 129 MARCIN GEMBICZ 1973 CZĘSTOCHOWA
KALASWEAR.PL
 
 
160
2 111 ROMAN FRANKIEWICZ 1973 ZABRZE
ZVL KREIDLER SPORTIVA
 
 
120
3 125 ARTUR BORATYN 1973 SOSNOWIEC
BIKE ATELIER TEAM
 
 
100
4 116 KRZYSZTOF PODOLSKI 1968 PYSKOWICE
RMF FM
 
 
100
5 154 RAFAŁ KAPUŚCIŃSKI 1971 SOSNOWIEC
 
 
82
6 132 ARTUR BUCKI 1971 GLIWICE
ZVL KREIDLER SPORTIVA
 
 
77
7 41 DARIUSZ GNAT 1969 DĄBROWA GÓRNICZA
BANIMEX MTB TEAM
 
 
52
8 188 TOMASZ SZULCZEWSKI 1973 ZDZIESZOWICE
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE BIKE TEAM
 
 
50
9 270 ROMAN BADURA 1970 BYTOM
ROWEROWY BYTOM-ROWEREK
 
 
45
10 106 TOMASZ CZERWIK 1974 BIAŁA
ESTILE REACING TEAM
 
 
44
11 115 BOGUSŁAW FABIAN 1971 PYSKOWICE
KOBARACINGTEAM-LEMONBIKE.EU
 
 
40
12 260 JANUSZ KURZAK 1967 ZAWIERCIE
SENGAM SPORT RACING TEAM
 
 
40
13 107 MARCIN JEKEL 1975 KATOWICE
 
 
39
14 189 ARKADIUSZ KOTŁOWSKI 1972 ZDZIESZOWICE
KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE BIKE TEAM
 
 
36
15 75 MAREK KUBUSZOK 1966 ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLART NUTRAXX TEAM
 
 
36
16 284 TOMASZ SZOPIŃSKI 1970 WARSZAWA
 
 
36
17 59 KRZYSZTOF KRAŚNICKI 1974 WOJKOWICE
 
 
35
18 252 ANDRZEJ RUDOBA 1975 TYCHY
TYCHY
 
 
30
19 49 TOMASZ RUSZKOWSKI 1975 KATOWICE
SILVINI TEAM POLSKA
 
 
30
20 278 RAFAŁ BŁASZCZUK 1975 ROTMANKA
 
 
26
21 31 IRENEUSZ SŁAWSKI 1974 CHORZÓW
 
 
24
22 46 ROBERT OBUCHOWSKI 1972 DĄBROWA GÓRNICZA
GHOSTBIKERS
 
 
21
23 133 JAROSŁAW ZIELIŃSKI 1973 GLIWICE
ZVL KREIDLER SPORTIVA
 
 
20
24 238 MARCIN RASZTABIGA 1972 ZAWIERCIE
SENGAM SPORT RACING TEAM
 
 
20
25 51 ZBIGNIEW KACZMARCZYK 1966 DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
20
26 158 GRZEGORZ MIKUŁA 1972 KRAKÓW
CHAMPION-B3
 
 
18
27 271 ROBERT SZYMAŃSKI 1970 KATOWICE
BIKEHEAD MTB TEAM
 
 
18
28 80 WOJCIECH MAZIJ 1972 BYSTRA
POLART NUTRAXX TEAM
 
 
18
29 157 ANDRZEJ KOWALCZUK 1966 DĄBROWA GÓRNICZA
BIKE ATELIER TEAM
 
 
16
30 265 CZESŁAW SZELIGA 1971 RADZIONKÓW
 
 
16
31 126 DANIEL ZMYSŁOWSKI 1973 DĄBROWA GÓRNICZA
 
 
16
32 266 PIOTR GLITA 1967 BYTOM
 
 
15
33 96 DAMIAN KOTARSKI 1975 CHUDÓW
 
 
12
34 160 MIROSŁAW SMYRAK 1973 KRAKÓW
WSD
 
 
12
35 65 ALEKSANDER SŁOMKA 1969 MIKOŁÓW
DBN-TEAM
 
 
11
36 253 TOMASZ HEJDUK 1975 TYCHY
TYCHY
 
 
10
37 277 DARIUSZ KONDEJA 1967 DABROWA GÓRNICZA
 
 
9
38 192 GRZEGORZ KAMPA 1966 RUDA ŚLĄSKA
2B3SPORT
 
 
9
39 146 PIOTR ZIEMBA 1966 PSZCZYNA
BIKETEAM PSZCZYNA
 
 
7
40 195 DARIUSZ MUSIALIK 1967 BYCINA
BIKE TEAM GALILEO
 
 
6
41 194 WOJCIECH PIECZYRAK 1973 KATOWICE
 
 
6
42 214 KAZIMIERZ NOWAK 1966 RUDA ŚLĄSKA
 
 
5
43 42 LESZEK KURCZOK 1970 RYBNIK
 
 
4
44 287 MARIUSZ KISIEL 1969
 
 
3
45 108 GRZEGORZ NAWROCKI 1966 MYSZKÓW
UKS KATOLIK SPSK CZĘSTOCHOWA
 
 
2
46 187 MAREK DOBROWOLSKI 1966 SOSNOWIEC
BIKE ATELIER TEAM
 
 
2
47 35 MARIUSZ SZRODZIŃSKI 1971 KATOWICE
 
 
2
48 167 RAFAŁ KOZIOŁ 1975 SOSNOWIEC
 
 
2
49 272 TADEUSZ SZAFRAŃSKI 1973 PYSKOWICE
FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
 
 
2
50 13 TOMASZ CZERWIŃSKI 1971 CHORZÓW
 
 
2

« poprzednia 1 2 następna »