teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Bike Atelier MTB Maraton 2015

stan po zawodach BIKE ATELIER MTB MARATON - RUNDA 2 w dniu 26.07.2015

Wybierz szczegóły tabeli

PRO OPEN   -   PRO K0   -   PRO K20   -   PRO K30   -   PRO K40   -   PRO K50   -   PRO M0   -   PRO M20   -   PRO M30   -   PRO M40   -   PRO M50   -   PRO M60   -   HOBBY   -   HOBBY KH1   -   HOBBY KH2   -   HOBBY KH3   -   HOBBY MH1   -   HOBBY MH2   -   HOBBY MH3   -   HOBBY RODZINNE   -   HOBBY HRD1   -   HOBBY HRD2   -   HOBBY HRD3   -   HOBBY HRC1   -   HOBBY HRC2   -   HOBBY HRC3

Tabela klasyfikacji: HOBBY MH2

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 1068 BOGDAN MAKUCHOWSKI 1969 LUBIN
BIKE ATELIER TEAM
100  
 
100
2 1143 ŁUKASZ RYCOMBEL 1976 DĄBROWA GÓRNICZA
BIKE ATELIER TEAM
 
100  
100
3 1041 PAWEŁ CAŁKA 1970 SIEWIERZ
PANK TEAM
45  
45  
90
4 1016 PIOTR RYGLEWSKI 1971 ZABRZE
40  
50  
90
5 1144 PAWEŁ WITKOŚ 1978 BIERUŃ
 
80  
80
6 1069 TOMASZ NIEDZIELA 1971 BIELSKO BIAŁA
AB-MICRO HUTCHINSON TEAM
80  
 
80
7 1017 ADAM RATUSZNY 1972 BĘDZIN
GHOSTBIKERS
60  
 
60
8 1130 MARIUSZ GAJAK 1971 DĄBROWA GÓRNICZA
BANIMEX MTB TEAM
 
60  
60
9 1011 DAWID FAŁEK 1978 MYSŁOWICE
28  
28  
56
10 1051 MAREK ŁAPIN 1978 RACIBÓRZ
RAFAKO MTB TEAM
50  
 
50
11 1058 MARCIN POREMBSKI 1978 KNURÓW
SCANIA GLIWICE
16  
32  
48
12 1053 GRZEGORZ GŁODEK 1968 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
24  
22  
46
13 1187 TOMASZ BRYCKI 1971 JASTRZĘBIE
TOMAZI BIKE JASTRZĘBIE
 
40  
40
14 1084 ANDRZEJ BILEWICZ 1970 MICHAŁOWICE
GORANGA TEAM
36  
 
36
15 1179 BARTOSZ JANIK 1976 DĄBROWA GÓRNICZA
 
36  
36
16 1101 BOGDAN PAŁCZYK 1975 CHORZÓW
32  
 
32
17 1009 KRZYSZTOF TABOR 1969 KATOWICE
20  
12  
32
18 1036 TOMASZ MIKOŁAJCZYK 1977 OLKUSZ
18  
13  
31
19 1014 MAREK RUMAN 1978 KATOWICE
30  
 
30
20 1147 RADOSŁAW KONECKI 1979 BRUDZOWICE
BIKESPORT SIEWIERZ
 
30  
30
21 1039 KYONG JAR SOW 1969 KATOWICE
26  
 
26
22 1160 TOMASZ WIDUCH 1973 WARSZAWA
WHITE RIHNO ATTACK
 
26  
26
23 1140 ŁUKASZ DUDEK 1977 DĄBROWA GÓRNICZA
 
24  
24
24 1151 GRZEGORZ FERCZYKOWSKI 1975 SOSNOWIEC
GHOSTBIKERS
 
22  
22
25 1073 MICHAŁ TARGOSZ 1979 KRAKÓW
POLART NUTRAXX TEAM
22  
 
22
26 1038 ROBERT NOWOSIAD 1978 BYTOM
12  
10  
22
27 1022 MIROSŁAW KOWALIK 1977 RUDA ŚLĄSKA
PM BIKE
13  
8  
21
28 1047 BARTŁOMIEJ BARA 1976 CHORZÓW
14  
4  
18
29 1104 MARCIN SZEWCZYK 1976 PIEKARY ŚLĄSKIE
 
18  
18
30 1173 ANDRZEJ MALEŃSKI 1975 TARNOWSKIE GÓRY
 
16  
16
31 3125 ARTUR BORATYN 1973 SOSNOWIEC
BIKE ATELIER TEAM
15  
 
15
32 1181 JACEK SEWERYŃSKI 1971 WYMYSŁÓW
BIKE ATELIER
 
15  
15
33 1159 ROBERT JAGIELSKI 1977 DĄBROWA GÓRNICZA
DĄBROWA GÓRNICZA
 
14  
14
34 1023 GRZEGORZ WAŚKOWSKI 1977 KNURÓW
FEBYS
10  
1  
11
35 1163 MARIUSZ LENIARTEK 1979 CZELADŹ
 
11  
11
36 1091 MIROSŁAW LUBSZCZYK 1976 KNURÓW
FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
11  
 
11
37 1152 DARIUSZ MORUŚ 1968 DĄBROWA GÓRNICZA
 
9  
9
38 1079 MARCIN GRABKA 1976 MYSŁOWICE
9  
 
9
39 1100 MARCIN TOKARZ 1977 DĄBROWA GÓRNICZA
7  
1  
8
40 1063 ROBERT CZERNER 1979 KATOWICE
8  
 
8
41 1137 ALEKSANDER TARASIN 1976 BĘDZIN
 
7  
7
42 3003 JANUSZ KANDZIORA 1974 ŚWIĘTOCHŁOWICE
6  
 
6
43 1135 JAROSŁAW KRZYK 1974 TYCHY
 
6  
6
44 1118 MAREK KUGIEL 1979 KRAKÓW
 
5  
5
45 3063 MICHAŁ LUBINA 1978 KATOWICE
5  
 
5
46 1005 MICHAŁ LEWANDOWSKI 1977 BYTOM
4  
 
4
47 1128 MIROSŁAW KRAWCZYŃSKI 1973 GLIWICE
 
3  
3
48 1116 MARIAN SOKÓŁ 1973 DĄBROWA GÓRNICZA
 
2  
2
49 1176 LESZEK ŚWIDER 1978 RABKA ZDRÓJ
KS LUBOŃ SKOMIELINA BIAŁA
 
1  
1
50 1106 MICHAŁ WÓJCIK 1979 TARNOWSKIE GÓRY
 
1  
1

« poprzednia 1 2 następna »