teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Bike Atelier MTB Maraton 2015

stan po zawodach BIKE ATELIER MTB MARATON - RUNDA 1 w dniu 07.06.2015

Wybierz szczegóły tabeli

PRO OPEN   -   PRO K0   -   PRO K20   -   PRO K30   -   PRO K40   -   PRO K50   -   PRO M0   -   PRO M20   -   PRO M30   -   PRO M40   -   PRO M50   -   PRO M60   -   HOBBY   -   HOBBY KH1   -   HOBBY KH2   -   HOBBY KH3   -   HOBBY MH1   -   HOBBY MH2   -   HOBBY MH3   -   HOBBY RODZINNE   -   HOBBY HRD1   -   HOBBY HRD2   -   HOBBY HRD3   -   HOBBY HRC1   -   HOBBY HRC2   -   HOBBY HRC3

Tabela klasyfikacji: HOBBY MH2

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
1 1068 BOGDAN MAKUCHOWSKI 1969 LUBIN
BIKE ATELIER TEAM
100  
100
2 1069 TOMASZ NIEDZIELA 1971 BIELSKO BIAŁA
AB-MICRO HUTCHINSON TEAM
80  
80
3 1017 ADAM RATUSZNY 1972 BĘDZIN
GHOSTBIKERS
60  
60
4 1051 MAREK ŁAPIN 1978 RACIBÓRZ
RAFAKO MTB TEAM
50  
50
5 1041 PAWEŁ CAŁKA 1970 SIEWIERZ
PANK TEAM
45  
45
6 1016 PIOTR RYGLEWSKI 1971 ZABRZE
40  
40
7 1084 ANDRZEJ BILEWICZ 1970 MICHAŁOWICE
GORANGA TEAM
36  
36
8 1101 BOGDAN PAŁCZYK 1975 CHORZÓW
32  
32
9 1014 MAREK RUMAN 1978 KATOWICE
30  
30
10 1011 DAWID FAŁEK 1978 MYSŁOWICE
28  
28
11 1039 KYONG JAR SOW 1969 KATOWICE
26  
26
12 1053 GRZEGORZ GŁODEK 1968 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
24  
24
13 1073 MICHAŁ TARGOSZ 1979 KRAKÓW
POLART NUTRAXX TEAM
22  
22
14 1009 KRZYSZTOF TABOR 1969 KATOWICE
20  
20
15 1036 TOMASZ MIKOŁAJCZYK 1977 OLKUSZ
18  
18
16 1058 MARCIN POREMBSKI 1978 KNURÓW
SCANIA GLIWICE
16  
16
17 3125 ARTUR BORATYN 1973 SOSNOWIEC
BIKE ATELIER TEAM
15  
15
18 1047 BARTŁOMIEJ BARA 1976 CHORZÓW
14  
14
19 1022 MIROSŁAW KOWALIK 1977 RUDA ŚLĄSKA
PM BIKE
13  
13
20 1038 ROBERT NOWOSIAD 1978 BYTOM
12  
12
21 1091 MIROSŁAW LUBSZCZYK 1976 KNURÓW
FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM
11  
11
22 1023 GRZEGORZ WAŚKOWSKI 1977 KNURÓW
FEBYS
10  
10
23 1079 MARCIN GRABKA 1976 MYSŁOWICE
9  
9
24 1063 ROBERT CZERNER 1979 KATOWICE
8  
8
25 1100 MARCIN TOKARZ 1977 DĄBROWA GÓRNICZA
7  
7
26 3003 JANUSZ KANDZIORA 1974 ŚWIĘTOCHŁOWICE
6  
6
27 3063 MICHAŁ LUBINA 1978 KATOWICE
5  
5
28 1005 MICHAŁ LEWANDOWSKI 1977 BYTOM
4  
4
29 1037 MARIUSZ MŁYNARSKI 1973 SOSNOWIEC
0  
0