teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014

stan po zawodach Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 15km w dniu 05.01.2014

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: M30

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
poza klasyfikacją
101 256 ANDRZEJ MIKOŁAJCZYK 1976 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
102 370 ANDRZEJ WAGA 1977 ŁÓDŹ
 
1  
 
1
103 403 ARKADIUSZ KACZMAREK 1975 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
104 151 ARKADIUSZ MICHALAK 1977 ŁÓDŹ
 
1  
 
1
105 308 BARTOSZ SZYLLER 1982 RĄBIEŃ
 
1  
 
1
106 432 BOGUMIŁ ZIĘBA 1978 ŁÓDZ
 
 
1  
1
107 2 BOGUSZ RACZYŃSKI 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
1  
 
 
1
108 138 CEZARY GRZEGORZ 1979 GŁOWNO
1  
 
 
1
109 330 DARIUSZ PRASALSKI 1974 ŁÓDŹ
 
1  
 
1
110 249 JAKUB KOWALSKI 1983 GŁOWNO
1  
 
 
1
111 350 JAROSŁAW DURAJSKI 1976 ŁÓDŹ
 
1  
 
1
112 386 JAROSŁAW PIÓREK 1982 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
113 435 JAROSŁAW SOBIECH 1974 ŁÓDZ
 
 
1  
1
114 425 KONRAD WLAZEŁ 1975 ŁÓDZ
 
 
1  
1
115 400 KRYSTIAN BOHDANOWICZ 1980 ŁÓDŹ
 
 
1  
1
116 424 KRZYSZTOF DOBRYŃ 1981 ŁÓDZ
 
 
1  
1
117 42 KRZYSZTOF WOŹNIAK 1979 ŁÓDŹ
 
1  
 
1
118 155 ŁUKASZ NOWAK 1982 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
119 121 ŁUKASZ NOWAK 1983 TORUŃ
1  
 
 
1
120 320 ŁUKASZ ZONTEK 1982 BIERZYCE
 
1  
 
1
121 123 MACIEJ KOTWICA 1978 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
122 215 MARCIN CZEKALSKI 1978 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
123 172 MAREK SZYMBORSKI 1974 LEŚNICA
1  
 
 
1
124 175 MAREK WASIELEWSKI 1975 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
125 267 PAWEŁ BIAŁAS 1974 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
126 284 PAWEŁ GRUSZCZYŃSKI 1981 PŁOCK
 
1  
 
1
127 324 PAWEŁ POGORZELSKI 1982 ŁÓDŹ
 
1  
 
1
128 239 PIOTR BANASIAK 1983 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
129 368 PRZEMYSŁAW SKURA 1982 ŁÓDŹ
 
1  
 
1
130 275 ROBERT KUNIA 1977 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
131 310 ROLAND PRZEDBORSKI 1974 ŁÓDŹ
 
1  
 
1
132 391 ROMAN PROMINSKI 1977 PABIANICE
 
 
1  
1
133 178 ROMAN WŁODARCZYK 1975 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
1  
 
1
134 302 RUI MIGUEL VILELA 1980 ŁÓDŹ
 
1  
 
1
135 338 RYSZARD RADKE 1976 OZORKÓW
 
1  
 
1
136 112 SŁAWOMIR ŚNIEŻYŃSKI 1977 ŁÓDŹ
 
1  
 
1
137 147 SZYMON KWIATKOWSKI 1983 ŁÓDŹ
0  
 
1  
1
138 129 TOMASZ BIAŁAS 1979 ŁÓDŹ
1  
 
 
1
139 422 TOMASZ JANOSIK 1982 ŁÓDZ
 
 
1  
1
140 367 TOMASZ NIZIŃSKI 1974 ŁÓDŹ
 
1  
 
1
141 343 WITOLD JUSZCZAK 1976 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
 
1  
 
1
142 266 DAMIAN JARECKI 1980 ŁÓDŹ
0  
 
 
0
143 384 DARIUSZ CIEĆWIERZ 1977 BŁONIE
 
 
0  
0
144 301 MACIEJ MIŚ 1981 ŁÓDŹ
 
0  
 
0
145 109 MARIUSZ SEJ 1980 ŁÓDŹ
 
0  
 
0
146 441 PIOTR KAŹMIERCZAK 1982 ZGIERZ
 
 
0  
0

« poprzednia 1 2 3 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

Decyzją organizatora numer startowy 283 został przepisany do numeru 383.