teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne V Półmaraton Komandosa w dniu 08.02.2014

Tabela wyników: 21km open

pobierz komplet wyników w pliku lub kliknij poniżej i wyświetl

21km open - 21km mężczyzn - 21km kobiet - 21km podchorążych - 21km medyków - 21km cywile

kategoria drużynowa open - kategoria drużynowa podchorążych

Tabela wyników: 21km open

miejsce numer zawodnik rocznik kraj klub wynik strata
1 100 PPOR. PIOTR BARTOSZEWSKI 1988 POL 16. BATALION POWIETRZNO DESANTOWY 01:48:29
2 105 SIERŻ. PCHOR. DANIEL BARTOSZEK 1990 POL WAT WARSZAWA 01:49:40 00:01:11
3 68 ST. SZER. RAFAŁ OLKOWSKI 1979 POL 9. WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 01:50:09 00:01:40
4 72 ST. SZER. DAWID TROJAN 1985 POL 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 01:50:23 00:01:54
5 129 ST. SZER. DANIEL DĘBIŃSKI 1980 POL IWSP SZ BYDGOSZCZ 01:50:25 00:01:56
6 146 SZER. ADAM MARZEC 1986 POL 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 01:54:16 00:05:47
7 78 ST. SZER. ADAM KLOSKOWSKI 1986 POL IWSP SZ BYDGOSZCZ 01:54:26 00:05:57
8 136 ST. SZER. ARTUR BŁASZCZYK 1979 POL 1WBPANC/JW NIL 01:54:45 00:06:16
9 196 MŁ. CHOR. KLAUDIUSZ WALENDZIAK 1975 POL IWSP SZ BYDGOSZCZ 01:55:36 00:07:07
10 94 PPOR. MICHAŁ WOJCIECHOWSKI 1987 POL JW1872 SŁUPSK 01:55:52 00:07:23
11 191 ST. SZER. PCHOR. DAWID GROMACKI 1991 POL WAT WARSZAWA 01:56:44 00:08:15
12 117 ST. KPR. SEBASTIAN LIPIEC 1984 POL 23. BLT MIŃSK MAZOWIECKI 02:00:01 00:11:32
13 58 TOMASZ NIEDZIÓŁKA 1975 POL YULO RUN TEAM SIEDLCE 02:00:27 00:11:58
14 186 ST. MAT PCHOR. JAKUB BRYL 1991 POL AMW GDYNIA 02:00:29 00:12:00
15 75 SIERŻ. PCHOR. TOMASZ STEFANIAK 1991 POL WAT WARSZAWA 02:00:36 00:12:07
16 111 SIERŻ. PCHOR. MARCIN WALENCIEJ 1990 POL WSOWLĄD WROCŁAW 02:00:40 00:12:11
17 203 MARCIN OLEK 1975 POL YULO RUN TEAM SIEDLCE 02:00:50 00:12:21
18 82 JAROSŁAW KOCIEL 1969 POL BYTOM 02:00:54 00:12:25
19 106 PLUT. PCHOR. RAFAŁ KOT 1992 POL WAT WARSZAWA 02:01:18 00:12:49
20 221 KPT. PIL. REZ. ANDRZEJ WITCZAK 1961 POL KU AZS WAT/JANYSPORT 02:02:13 00:13:44
21 47 DANIEL STROINSKI 1982 POL RYDULTOWY 02:02:24 00:13:55
22 83 SIERŻ. PCHOR. MICHAŁ BARAN 1990 POL WAT WARSZAWA 02:03:07 00:14:38
23 251 KPR. JACEK BAJDA 1977 POL JEDNOSTKA WOJSKOWA KOMANDOSÓW LUBLINIEC 02:03:31 00:15:02
24 197 KPT. MARCIN BARSZCZ 1982 POL DEPARTAMENT KADR MON 02:04:28 00:15:59
25 121 ST. SZER. PCHOR. MICHAŁ BORYS 1991 POL WSOWLĄD WROCŁAW 02:04:38 00:16:09
26 242 POR. ADAM BIAŁKA 1982 POL IWSP SZ BYDGOSZCZ 02:04:44 00:16:15
27 226 KPR. ADAM BOBROWSKI 1981 POL JW1747 SUWAŁKI 02:04:52 00:16:23
28 256 PLUT. ŁUKASZ KOSTROWSKI 1988 POL JW2031 PLEWKI 02:05:29 00:17:00
29 53 ST. KPR. MICHAŁ SUROWIEC 1980 POL JW3946 BYTOM 02:05:51 00:17:22
30 51 SZER. PCHOR. SZYMON MRÓWCZYŃSKI 1994 POL WAT WARSZAWA 02:06:05 00:17:36
31 245 ADAM PIWOWARSKI 1974 POL WSP SZCZYTNO 02:06:47 00:18:18
32 150 ST. SZER. TOMASZ LIB 1987 POL 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 02:07:23 00:18:54
33 250 POR. ŁUKASZ ROSIŃSKI 1983 POL JEDNOSTKA WOJSKOWA KOMANDOSÓW LUBLINIEC 02:07:29 00:19:00
34 184 ST. MAT PCHOR. ADRIAN PANASIUK 1991 POL AMW GDYNIA 02:07:38 00:19:09
35 48 KPT. PAWEŁ SWORCZUK 1981 POL OŚRODEK ROZPOZNANIA OBRAZOWEGO 02:08:04 00:19:35
36 152 PPOR. KRZYSZTOF BOGACZ 1984 POL 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 02:08:07 00:19:38
37 178 ST. SZER. ARKADIUSZ WĄSIK 1982 POL ODDZIAŁ SPECJALNY ŻW MIŃSK MAZOWIECKI 02:08:15 00:19:46
38 27 SZER. PCHOR. KAROL BOGUSZEWSKI 1993 POL WAT WARSZAWA 02:08:25 00:19:56
39 252 ST. SZER. MACIEJ PIŁKOWSKI 1984 POL JEDNOSTKA WOJSKOWA KOMANDOSÓW LUBLINIEC 02:08:45 00:20:16
40 153 ST. SZER. PIOTR TROCHIMCZYK 1988 POL 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 02:09:32 00:21:03
41 173 CHOR. SZTAB. MAREK MAZUR 1967 POL RESORTOWE CENTRUM ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI INFORMATYCZNYMI 02:09:52 00:21:23
42 228 SZER. JAKUB NAWROCIK 1991 POL 17. WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 02:09:55 00:21:26
43 138 ST. SZER. PAWEŁ OLKOWSKI 1988 POL 1WBPANC/JW NIL 02:10:09 00:21:40
44 73 SIERŻ. SZTAB. WOJCIECH NIEDZIÓŁKA 1983 POL YULO RUN TEAM SIEDLCE 02:10:26 00:21:57
45 159 SIERŻ. PCHOR. MARIUSZ WYŻGA 1990 POL WSOWLĄD WROCŁAW 02:10:51 00:22:22
46 183 POR. MAR. ŁUKASZ TELEGŁÓW 1984 POL AMW GDYNIA 02:10:53 00:22:24
47 62 SZER. TOMASZ SERWATKA 1987 POL AŚ WARSZAWA SŁUŻEWIEC 02:11:40 00:23:11
48 166 ST. SZER. PCHOR. ADRIAN LEWICKI 1993 POL WAT WARSZAWA 02:12:39 00:24:10
49 49 ST. SZER. MIKOŁAJ MITURA 1988 POL 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 02:12:43 00:24:14
50 175 PPOR. SEBASTIAN SARNOCIŃSKI 1989 POL 1. BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ 02:12:48 00:24:19

« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

kategorie: OPEN - wszyscy zawodnicy, PCHOR - podchorążowie, MED - medycy

Statystyka wyników w 21km open

najlepszy wynik 01:48:29
najgorszy wynik 03:44:43

Statystyka prędkości w 21km open

najwyższa śr. prędkość 11.61 km/h
najniższa śr. prędkość 5.61 km/h

Statystyka tempa w 21km open

najlepsze śr. tempo 00:05:10 min/km
najgorsze śr. tempo 00:10:43 min/km