teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne V Półmaraton Komandosa w dniu 08.02.2014

Tabela wyników: 21km open

pobierz komplet wyników w pliku lub kliknij poniżej i wyświetl

21km open - 21km mężczyzn - 21km kobiet - 21km podchorążych - 21km medyków - 21km cywile

kategoria drużynowa open - kategoria drużynowa podchorążych

Tabela wyników: 21km open

miejsce numer zawodnik rocznik kraj klub wynik strata
101 8 JOANNA ŻUKOWSKA-KASPRZYK 1989 POL EMBL 02:30:16 00:41:47
102 104 ST. SZER. REZ. ARTUR SIKORA 1971 POL BYDGOSZCZ 02:30:20 00:41:51
103 107 PLUT. PCHOR. MICHAŁ WYBRANIEC 1992 POL WAT WARSZAWA 02:30:37 00:42:08
104 207 PPŁK. MIROSŁAW SOLIWODA 1973 POL BIURO OCHRONY RZĄDU 02:30:39 00:42:10
105 235 SIERŻ. PCHOR. PIOTR MĘŻYK 1991 POL WAT WARSZAWA 02:30:40 00:42:11
106 15 PPOR. BOGUSŁAWA OZIMEK 1989 POL 1. BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ 02:30:59 00:42:30
107 25 ST. SZER. PAWEŁ ZASIMOWICZ 1986 POL 22. KARPACKI BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ 02:31:10 00:42:41
108 187 ST. MAT PCHOR. PAWEŁ TUSK 1990 POL AMW GDYNIA 02:31:38 00:43:09
109 161 ST. SZER. GRZEGORZ GOLIANEK 1988 POL BATALION DOWODZENIA WIELONARODOWEJ BRYGADY LUBLIN 02:32:00 00:43:31
110 237 KRZYSZTOF ROMAN 1977 POL WEJHEROWO 02:32:02 00:43:33
111 19 CHOR. IWONA JASIC 1976 POL BIESZCZADZKI ODDZIAŁ SG 02:32:07 00:43:38
112 28 KPR. PCHOR. MARCIN ZAGUBIEŃ 1992 POL WAT WARSZAWA 02:32:24 00:43:55
113 198 PAWEŁ BONIECKI 1971 POL TRISFERA 02:32:26 00:43:57
114 109 ST. SZER. KAMIL GLIWKA 1989 POL 1. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO 02:32:31 00:44:02
115 6 JUSTYNA GAŁADYK 1982 POL YULO RUN TEAM SIEDLCE 02:32:48 00:44:19
116 204 PPOR. RADOSŁAW KORGÓL 1989 POL 11. BATALION DOWODZENIA W ŻAGANIU 02:33:06 00:44:37
117 42 PPOR. PAWEŁ ŻAŁOBA 1986 POL JW4395 02:33:21 00:44:52
118 230 KPR. PCHOR. REZ. HUBERT ROGACEWICZ 1984 POL ORKAN TACTICAL 02:33:28 00:44:59
119 52 SZER. MIECZYSŁAW PRUŚ 1988 POL JW4408 02:33:35 00:45:06
120 116 PIOTR SZYMCZAK 1977 POL CROSSFIT R99 02:33:37 00:45:08
121 206 ST. INSP. ANDRZEJ NOWICKI 1963 POL STRAŻ AKADEMICKA POLITECHNIKA WARSZAWSKA 02:34:04 00:45:35
122 37 SZER. GRZEGORZ BAŁEK 1984 POL 22. KARPACKI BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ 02:35:09 00:46:40
123 246 KRZYSZTOF SUCHODOLSKI 1979 POL WSP SZCZYTNO 02:35:43 00:47:14
124 103 SZER. PCHOR. ARTUR CELIŃSKI-WALENDOWICZ 1992 POL WAT WARSZAWA 02:35:55 00:47:26
125 217 SZER. SŁAWOMIR WEISSBROD 1987 POL 16. TCZEWSKI BATALION SAPERÓW 02:36:00 00:47:31
125 216 ST. SZER. MICHAŁ GOŁUŃSKI 1987 POL 16. TCZEWSKI BATALION SAPERÓW 02:36:00 00:47:31
127 234 SEKC. MARCIN ŁUKOMSKI 1981 POL KM PSP RADOM 02:36:11 00:47:42
128 17 MONIKA KUCNER 1971 POL MARATON LESZNO 02:36:15 00:47:46
129 99 PPOR. REZ. ANDRZEJ SZWED 1974 POL WATAHA WILCZA GÓRA 02:36:24 00:47:55
130 93 SZER. REZ. FILIP GDOWSKI 1979 POL SANDA TEAM TARNÓW 02:36:28 00:47:59
131 32 MŁ. CHOR. MACIEJ KOŚCIELAK 1978 POL ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W BYDGOSZCZY 02:36:40 00:48:11
132 34 MAR. BARTŁOMIEJ KONYSZ 1989 POL JW4653 02:37:17 00:48:48
133 3 POR. KATARZYNA KOMOROWSKA-SOŁODOWCZUK 1981 POL 9. WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 02:37:37 00:49:08
134 43 RYSZARD MAZUREK 1974 POL BÓBR TŁUSZCZ 02:38:33 00:50:04
135 70 SZER. PAWEŁ KOCISZEWSKI 1988 POL 1. WARSZAWSKA BRYGADA PANCERNA 02:38:40 00:50:11
136 31 CHOR. TOMASZ KLIMKIEWICZ 1981 POL ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W BYDGOSZCZY 02:38:47 00:50:18
137 162 SZER. KRZYSZTOF GOLIANEK 1989 POL 17. WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 02:38:54 00:50:25
138 114 ST. SIERŻ. JAROSŁAW SZOTA 1977 POL ART PROFI TEAM 02:39:03 00:50:34
139 89 PPOR. SZYMON KASPRZYK 1988 POL JW1248 BARTOSZYCE 02:39:04 00:50:35
140 50 ST. SZER. RAFAŁ BARTOSIK 1992 POL JW4213 02:39:08 00:50:39
141 97 SZER. REZ. ANDRZEJ WRÓBEL 1957 POL LUBLIN 02:39:26 00:50:57
142 80 KPR. MACIEJ MAGNUSZEWSKI 1983 POL JW2568 02:39:33 00:51:04
143 65 CHOR. MAREK MRÓWKA 1965 POL 10. WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY 02:39:40 00:51:11
144 137 SZER. PAWEŁ DĄBSKI 1988 POL 1WBPANC/JW NIL 02:39:41 00:51:12
145 177 ST. CHOR. SZTAB. WIESŁAW GWIAZDA 1963 POL RESORTOWE CENTRUM ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI INFORMATYCZNYMI 02:40:36 00:52:07
146 151 ST. PLUT. JACEK WAŚKO 1975 POL 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 02:40:52 00:52:23
147 167 SZER. PCHOR. DANIEL CZYŻAK 1992 POL WAT WARSZAWA 02:41:11 00:52:42
148 81 ST. SZER. TOMASZ RAKOWSKI 1977 POL 9. WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 02:41:37 00:53:08
149 133 KRZYSZTOF PRZYBYŁA 1986 POL KU AZS WAT WARSZAWA 02:41:43 00:53:14
150 115 PPŁK RYSZARD MATLAK 1971 POL RESORTOWE CENTRUM ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI INFORMATYCZNYMI 02:41:55 00:53:26

« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

kategorie: OPEN - wszyscy zawodnicy, PCHOR - podchorążowie, MED - medycy

Statystyka wyników w 21km open

najlepszy wynik 01:48:29
najgorszy wynik 03:44:43

Statystyka prędkości w 21km open

najwyższa śr. prędkość 11.61 km/h
najniższa śr. prędkość 5.61 km/h

Statystyka tempa w 21km open

najlepsze śr. tempo 00:05:10 min/km
najgorsze śr. tempo 00:10:43 min/km