teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne V Półmaraton Komandosa w dniu 08.02.2014

Tabela wyników: 21km open

21km open - 21km mężczyzn - 21km kobiet - 21km podchorążych - 21km medyków - 21km cywile

kategoria drużynowa open - kategoria drużynowa podchorążych

Tabela wyników: kategoria drużynowa open

miejsce klub / drużyna numer zawodnik wynik wynik
razem
1 IWSP SZ BYDGOSZCZ 129 ST. SZER. DANIEL DĘBIŃSKI 01:50:25 05:40:27
78 ST. SZER. ADAM KLOSKOWSKI 01:54:26
196 MŁ. CHOR. KLAUDIUSZ WALENDZIAK 01:55:36
2 WAT WARSZAWA 105 SIERŻ. PCHOR. DANIEL BARTOSZEK 01:49:40 05:47:00
191 ST. SZER. PCHOR. DAWID GROMACKI 01:56:44
75 SIERŻ. PCHOR. TOMASZ STEFANIAK 02:00:36
3 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 146 SZER. ADAM MARZEC 01:54:16 06:09:46
150 ST. SZER. TOMASZ LIB 02:07:23
152 PPOR. KRZYSZTOF BOGACZ 02:08:07
4 YULO RUN TEAM SIEDLCE 58 TOMASZ NIEDZIÓŁKA 02:00:27 06:11:43
203 MARCIN OLEK 02:00:50
73 SIERŻ. SZTAB. WOJCIECH NIEDZIÓŁKA 02:10:26
5 WSOWLĄD WROCŁAW 111 SIERŻ. PCHOR. MARCIN WALENCIEJ 02:00:40 06:16:09
121 ST. SZER. PCHOR. MICHAŁ BORYS 02:04:38
159 SIERŻ. PCHOR. MARIUSZ WYŻGA 02:10:51
6 1WBPANC/JW NIL 136 ST. SZER. ARTUR BŁASZCZYK 01:54:45 06:18:40
138 ST. SZER. PAWEŁ OLKOWSKI 02:10:09
139 ST. SIERŻ. MIROSŁAW SKOWRONEK 02:13:46
7 AMW GDYNIA 186 ST. MAT PCHOR. JAKUB BRYL 02:00:29 06:19:00
184 ST. MAT PCHOR. ADRIAN PANASIUK 02:07:38
183 POR. MAR. ŁUKASZ TELEGŁÓW 02:10:53
8 JEDNOSTKA WOJSKOWA KOMANDOSÓW LUBLINIEC 251 KPR. JACEK BAJDA 02:03:31 06:19:45
250 POR. ŁUKASZ ROSIŃSKI 02:07:29
252 ST. SZER. MACIEJ PIŁKOWSKI 02:08:45
9 9. WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 68 ST. SZER. RAFAŁ OLKOWSKI 01:50:09 06:47:47
125 KPT. KAMIL SOŁODOWCZUK 02:20:01
3 POR. KATARZYNA KOMOROWSKA-SOŁODOWCZUK 02:37:37
10 JW1747 SUWAŁKI 226 KPR. ADAM BOBROWSKI 02:04:52 06:54:20
255 KPR. TOMASZ RUSZEWSKI 02:21:16
225 KPR. PAWEŁ GICZEWSKI 02:28:12
11 16. TCZEWSKI BATALION SAPERÓW 127 ST. SZER. MICHAŁ WOŁOCH 02:16:58 07:03:58
128 SZER. KRZYSZTOF KWAŚNIEWSKI 02:22:47
223 SZER. JAN BARAN 02:24:13
12 WSP SZCZYTNO 245 ADAM PIWOWARSKI 02:06:47 07:04:33
247 CEZARY ROŻEK 02:22:03
246 KRZYSZTOF SUCHODOLSKI 02:35:43
13 17. WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 228 SZER. JAKUB NAWROCIK 02:09:55 07:09:53
227 ST. SZER. MICHAŁ MAŁKIEWICZ 02:21:04
162 SZER. KRZYSZTOF GOLIANEK 02:38:54
14 22. KARPACKI BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ 35 ST. SZER. ANDRZEJ SZACH 02:21:59 07:14:03
130 ST. SZER. KAMIL KUKURBA 02:25:30
218 DOMINIK WALKOWIAK 02:26:34
15 RESORTOWE CENTRUM ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI INFORMATYCZNYMI 173 CHOR. SZTAB. MAREK MAZUR 02:09:52 07:32:23
177 ST. CHOR. SZTAB. WIESŁAW GWIAZDA 02:40:36
115 PPŁK RYSZARD MATLAK 02:41:55
16 STRAŻ MIEJSKA M.ST. WARSZAWY 156 ST. INSP. ARKADIUSZ MISZCZUK 02:21:37 07:48:55
155 MŁ. INSP. PAWEŁ MACHOŃ 02:43:16
154 STR. KONRAD PIOTRKOWICZ 02:44:02
17 ART PROFI TEAM 200 WOJCIECH SZOTA 02:16:35 07:50:19
114 ST. SIERŻ. JAROSŁAW SZOTA 02:39:03
112 ARTUR MIZIELIŃSKI 02:54:41
18 BIURO OCHRONY RZĄDU 209 KPR. TOMASZ PUDA 02:25:49 07:52:44
207 PPŁK. MIROSŁAW SOLIWODA 02:30:39
211 KPR. MACIEJ ŁUKASZEWICZ 02:56:16
19 ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W BYDGOSZCZY 32 MŁ. CHOR. MACIEJ KOŚCIELAK 02:36:40 08:01:59
31 CHOR. TOMASZ KLIMKIEWICZ 02:38:47
33 ST. SZER. RADOSŁAW GLINIECKI 02:46:32
20 7 BDH TYGRYSY 77 PAWEŁ GLIŃSKI 02:43:07 08:55:27
120 PIOTR BAŁDAK 03:06:08
95 ŁUKASZ ROMAŃCZUK 03:06:12
21 ZK ŁOWICZ 171 POR. ERNEST POLIT 02:48:38 09:09:36
61 POR. JAKUB JARKA 03:05:16
238 MJR GRZEGORZ BUDZAŁEK 03:15:42