teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Klasyfikacja oficjalna zawodów wróć

Klasyfikacja oficjalna Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU 2016

stan po zawodach Puchar DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU - 20km w dniu 07.02.2016

Wybierz szczegóły tabeli

open   -   mężczyźni   -   kobiety   -   M18   -   M20   -   M30   -   M40   -   M50   -   M60   -   K18   -   K20   -   K30   -   K40   -   K50   -   K60

Suma punktów w ostatniej kolumnie dotyczy minimum 3 i maksymalnie 4 najlepszych wyników danego zawodnika (zgodnie z regulaminem zawodów).

Tabela klasyfikacji: mężczyźni

Kliknij poniższy numer rundy w tabeli, aby wyświetlić poszczególne etapy rankingu.

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość / klub / drużyna suma
punktów
101 109 SEBASTIAN NOWICKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
102 113 STANISŁAW KORCZYŃSKI 1953 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
103 54 SZYMON KOWALSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
104 225 SŁAWOMIR JANISZEWSKI 1975 RAWA MAZOWIECKA
1  
1  
1  
1  
4
105 26 SŁAWOMIR WACHOWICZ 1971 ALEKANDRÓW ŁÓDZKI
1  
1  
1  
1  
4
106 127 TOMASZ GAWEŁ 1978 KRZYWIEC
1  
1  
1  
1  
4
107 247 TOMASZ WILGOCKI 1965 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
108 136 WITOLD GOSZCZYCKI 1967 ŁOWICZ
1  
1  
1  
1  
4
109 259 WITOLD KARAŚ 1968 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
110 231 WOJTEK STĘPNIAK 1971 ZGIERZ
1  
1  
1  
1  
4
111 284 WSZEBOR JOŃCZYK 1988 ZDUŃSKA WOLA
1  
1  
1  
1  
4
112 295 ZBIGNIEW KAMIŃSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
113 140 ZYGFRYD GLANC 1970 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
114 168 ŁUKASZ JANOWSKI 1982 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
1  
4
115 332 ŁUKASZ SOCHA 1982 APOLONIA
1  
1  
1  
1  
4
116 114 ADAM KUCHARSKI 1973 ZGIERZ
1  
1  
1  
 
3
117 67 ANDRZEJ KRUSZYŃSKI 1977 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
3
118 405 ARKADIUSZ MACHURA 1976 WOLA JEDLIŃSKA
 
1  
1  
1  
3
119 392 ARKADIUSZ WYSOCKI 1980 RĄBIEŃ
 
1  
1  
1  
3
120 327 ARTUR WOJCIECH STRUMIŁŁO 1963 SYSKI
1  
1  
1  
 
3
121 414 CEZARY KOPCZYŃSKI 1962 ŁÓDZ
 
1  
1  
1  
3
122 373 DARIUSZ STAWSKI 1957 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
3
123 58 ERNEST POLIT 1974 DOMANIEWICE
1  
1  
1  
 
3
124 187 GERARD KMIEĆ 1987 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
0  
3
125 1 JACEK DAUENHAUER 1967 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
3
126 246 JACEK PIETRASIAK 1965 STARE SKOSZEWY
1  
1  
1  
 
3
127 386 JAKUB BALICKI 1973 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
3
128 253 JANUSZ GÓRAL 1961 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
129 300 JAROSŁAW JANISZEWSKI 1963 ŁÓDŹ
1  
1  
 
1  
3
130 217 JAROSŁAW RESZELEWSKI 1975 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
131 419 JAROSŁAW SOBIECH 1974 ŁÓDZ
 
1  
1  
1  
3
132 388 KAMIL NAWROCKI 1989 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
3
133 322 KONRAD JASTRZĄBEK 1981 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
134 387 KRZYSZTOF BARANOWSKI 1962 KUTNO
 
1  
1  
1  
3
135 69 LESZEK FORYŚ 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
0  
3
136 283 LESZEK TLAŁKA 1959 BEŁCHATÓW
1  
1  
1  
 
3
137 336 MACIEJ KOKOTEK 1977 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
3
138 416 MACIEJ MATYSIK 1985 TARNÓW OPOLSKI
 
1  
1  
1  
3
139 141 MACIEJ PRZEGALIŃSKI 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
140 296 MARCIN WRÓBLEWSKI 1980 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
141 50 MAREK ANTCZAK 1954 KOŚCIELEC
1  
1  
1  
 
3
142 359 MARIUSZ BARANOWSKI 1985 KUTNO
 
1  
1  
1  
3
143 121 MARIUSZ POPŁAWSKI 1979 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
144 161 MICHAŁ LACHMAN 1974 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3
145 333 MICHAŁ OLEJNICZAK 1982 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
3
146 384 MICHAŁ ULRICHS 1979 ŁÓDŹ
 
1  
1  
1  
3
147 287 MICHAŁ WASIELEWSKI 1979 KUTNO
1  
 
1  
1  
3
148 299 PATRYK JEZIERSKI 1980 ŁÓDŹ
1  
 
1  
1  
3
149 154 PAWEŁ OLEJNICZAK 1987 ZGIERZ
1  
1  
1  
 
3
150 219 PIOTR CIEŚLAK 1976 ŁÓDŹ
1  
1  
1  
 
3

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »